black-opium• 15 декабря 2022

Залужный про наступление на Киев .

Скорее всего, полезут падлы
agata116• 15 декабря 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Не загнется. Что значит загнется?

Но воевать активно не сможет.
Картинка по теме интервью
По оценкам им надо 10 лет выйти га уровень военной промышленности конца 2021 года , запасов и производства
Я не особо паникую, просто думаю что нам еще долго ето все терпеть, раз нужно такие интервью давать для них, а они типа сами не знают((
Не знают или нехотят знать?
LudaSHOPSale• 15 декабря 2022
Ответ дляok1904
В мене без впн не відкрився сайт
Найдите любой ресурс
Не надо сам отчет.
Там 100 стр и слайды экономики рф
Просто ’ йельский отчет экономики российской федерации’ в гугл.
Я листала оригинал, тогда летом - впечатлило
ok1904• 15 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
А читали, що ця стара швабра нещодавно сказала? Після усього краще б мовчала 🤬

«Німецька ексканцлерка Ангела Меркель впевнена, що війна агресорки Росії проти України закінчиться за столом переговорів.

Про це Меркель висловилася в інтерв´ю Zeit.

’Одного дня вона завершиться переговорами. Війни закінчуються за столом переговорів’, - сказала вона.

Втім, коли і за яких обставин можуть розпочатися переговори, Меркель не відповіла. Свою участь у врегулюванні питання колишня канцлерка виключає.

’Є різниця між продиктованим миром, якого я, як і багато інших, не хочу, і дружніми, відкритими дискусіями один з одним’, - додала вона.»

https://tsn.ua/amp/politika/merkel-vpevnena-scho-v...
То ще наші лайтово написали, я так розумію ще тоді у серпні 2021 (коли вона проігнорувала Кримську платформу і наш День Незалежності, а тусила у кремлі) пу її послав далеко... вона казала, що на зустріч запросив лавруху, а при лаврусі які розмови.
agata116• 15 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Читала, що Залужний сказав, що вони потенціал перед вторгненням копили 3-4 роки і зараз їм важко відновити його. Тому всіма способами будуть сковувати наші сили або перемовини і тоді через кілька років все знову.
Жах.
Кінець без кінця...(
Вже починаю думати, а нафіга я не....
Nasta9019• 15 декабря 2022
Ответ дляagata116
Не знают или нехотят знать?
Моя думка, що ще і для раши дали, щоб їх генштаб щось там собі придумав. А Залужний хитрий, ми це вже бачили
LudaSHOPSale• 15 декабря 2022
Ответ дляagata116
Не знают или нехотят знать?
Думаете долго года - выгодно баласт в качестве беженцев в Ес ( 5 мл кормить, ютить) и оружие за счет налогоплательщиков поставлять в Украину. , очень ’выгодно’ для союзников.
Выгодно замотать рашку, вот и выще ссылки. И это 10% всего, там все глубже
agata116• 15 декабря 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
ссылок я вон выше масса накидала
А просто бла бла бла ,
То да, конечно ожидания, ждешь пипеца, верить в легкое и быстрое- то такое. Не легкое и не быстрое.
Путь тяжелый, весна будет тоже тяжелая , как и зима, но просвет есть. Инициатива у Всу, Никто на года тут разводить все это не сможет. По экономике. Повторюсь, выше часть мнений, но можно найти. Без экономики военке труба.
Я вас помню, ви кажись посредник)
Хорошо, позитивная ви), надеемся на лучшее.
ok1904• 15 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Тут два тижні мусолять в змі про наступ на Мелітополь і вихід до Криму, тут різко забоялися орків з північного напрямку.
Війна- запутування противника
Nasta9019• 15 декабря 2022
Ответ дляagata116
Жах.
Кінець без кінця...(
Вже починаю думати, а нафіга я не....
Роками воювати ніхто не зможе це факт. Або ми, обо вони. Це на Донбасі обмежено можно було десятиріччями, а зараз ні, ресурси величезні, навіть і для них.
Anna148• 15 декабря 2022
Ответ дляLeeloo_aloha
Я таке чула влітку про серпень.
Правильно, в августе нам дали оружие, поэтому удалось освободить Херсон
Nat-li• 15 декабря 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Тем более такая осень и темп - харьковское и херсонское направление.
Скорее дама заграницей
Именно.
Дама заграницей и всеми фибрами хочет досидеть как минимум до зимы 2024
Nasta9019• 15 декабря 2022
Ответ дляok1904
Війна- запутування противника
Ось і я про що. Прогнозувати не можна, є тільки сьогодні.
LudaSHOPSale• 15 декабря 2022
Ответ дляagata116
Я вас помню, ви кажись посредник)
Была у руля с 13-17 год, темы посредников тут и начинались с нас, и наших советов.
Умела быстро искать инфу, сайты, товары, скидки..
Как малый был младше)
agata116• 15 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Хай краще, ми, вони тварюки всі, що б повиздихали....
Мрію.
Nasta9019• 15 декабря 2022
Ответ дляagata116
Мрію.
Згодна, що нам це потрібно.
ok1904• 15 декабря 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Как малый был младше)
Трансформація?
agata116• 15 декабря 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Как малый был младше)
Я тоже лет 10+ только с инсайтов, сейчас тоже чуть чуть)
Привичка.
LudaSHOPSale• 15 декабря 2022
Ответ дляok1904
Трансформація?
В какой то мере - переход
Но все тоже- поиск инфы, перелопачивание много сайтов, выборки
LudaSHOPSale• 15 декабря 2022
Ответ дляagata116
Привичка.
Конечно, чуточки
Привычка, разве тут чтото купишь
agata116• 15 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Згодна, що нам це потрібно.
+1000000000000000000.......
Не можу бути, що б цей негатив їм не повернувся. Чекаю.
Ненавиджу їх, не любила ніколи, а тепер просто бажаю всім здохнуть.
Nasta9019• 15 декабря 2022
Ответ дляagata116
+1000000000000000000.......
Я просто хочу щоб їх просто не існувало.
agata116• 15 декабря 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Конечно, чуточки
Привычка, разве тут чтото купишь
Я стала покупать, шапки купила), лосини, свитерок)
Правда и на инсайтах тоже, манго, вики, пума, чето заказиваю трошки)
Цени ужас стали.
Anita123-13ef• 15 декабря 2022
Ответ дляvikaS
23 людям в Мариуполе было сказано ,что войны не будет.
А всій іншій країні сказали що буде?
ok1904• 15 декабря 2022
Ответ дляagata116
Привичка.
Зате в мого чоловіка зараз як підробіток, в нього хоббі, стендовий моделізм, то маємо знижку в польському магазині, от групові замовлення для однодумців , різниця йому на хоббі. Не багато але на фарби і ще всякі дрібнички є.
agata116• 15 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Та да, ніколи, вони нам стільки горя принесли і продовжуть, тварі. І
не дивлюсь і не читаю про них. Благо родичів не маю там.
Рашка, це клоака.
Nasta9019• 15 декабря 2022
В Ірміно певео відпрацювало гарно
agata116• 15 декабря 2022
Ответ дляok1904
Цікаве хоббі, творча людина)
Nasta9019• 15 декабря 2022
Ответ дляagata116
Рашка, це клоака.
Я теж немаю родичів там і ніколи було. Ненавиджу.
ok1904• 15 декабря 2022
Ответ дляAnita123-13ef
А всій іншій країні сказали що буде?
У знайомої на роботі в обід 23.02 начальник сан мед частини всіх працівників зібрав і сказав: все буде Україна, якщо завтра щось почнеться, на роботу не виходити, думат про ближніх, підтримувати один одного, проінформовані лікарі знають, що робити. А в нас нікому нічоги ніхто. Суміжна організація ...
СhanelKa• 15 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Именно.
я можу просидіти де я хочу, скільки я хочу, що робила все доросле життя без кордонів
Не робіть висновки з людей, яких ви не здаєте
Якщо що, я відкрита до спілкування, як і мої публічні сторінки, далеко не тільки на цьому форумі
І як би ви побачили мій дім, то хоч би зрозуміли, як я хочу додому