Скорее всего, полезут падлы
Ответ дляok1904
Зате в мого чоловіка зараз як підробіток, в нього хоббі, стендовий моделізм, то маємо знижку в польському магазині, от групові замовлення для однодумців , різниця йому на хоббі. Не багато але на фарби і ще всякі дрібнички є.
Брат захоплювався теж. Зараз мій старший забрав собі на пам´ять😞 і починає сам потихеньку.
Anita123-13ef• 15 декабря 2022
Ответ дляok1904
У знайомої на роботі в обід 23.02 начальник сан мед частини всіх працівників зібрав і сказав: все буде Україна, якщо завтра щось почнеться, на роботу не виходити, думат про ближніх, підтримувати один одного, проінформовані лікарі знають, що робити. А в нас нікому нічоги ніхто. Суміжна організація ...
Деякмх вивезли з країни 1 лютого,я ще сміялася з них, що панікують. І сім´я з якими працювала казали що буде війна, а я така - пф....
Ответ дляNasta9019
Ми змагання в Києві організрвували в укр домі в 2019, потім ковід не дав провести , потім дитячі заходи мин.року, цього року великий фотоконкурс міжнародний був. На фейсбуці є група клубу, є публічнч, а є для учасників клубу. Зараз чоловік на простої(цивільна авіація, технічне обслуговування), то навіть зашабашив, зробив модель літака томкат на замовлення, вже є чим комуналку оплатити, плюс гурток веде по вихідних в будинку технічної творчості... бо наші викладачі на фронті
Ответ дляok1904
Так багато де нічого, я лікар, нам мовчали.
Ответ дляok1904
Мій був любитель, все для себе, коли час мав.
Чоловікові напевно хоч якась відрада для душі.
Ответ дляNasta9019
Я теж немаю родичів там і ніколи було. Ненавиджу.
У мене мати з білоршки але з 70х років, живе тут.
Бабуся померла дуууже давно.
А родичі мами, тих що знали всі за кордоном або вже не має.
Одна сеста двоюрідна є, але вона проти вусатого і її в 70+ дали три роки(
Бабуся померла дуууже давно.
Ответ дляok1904
Хоббі- заспокоює. Так кажуть наші моделісти, що воюють(коли вільний час і треба себе зайняти, не всі грають в волейбол, хтось моделює), а ще жінки їм замовляють омріяні набори, щоб моделіст знав: ’його вдома чекають!’
Добре, дай Бог їм всім повернутися до рідних.
Ответ дляagata116
Бабуся померла дуууже давно.
У мене всі з України, є з Болгарії. У чоловіка теж нікого,принацмі про тих кого він знає.
Ответ дляNasta9019
Ось чекаю чоловіка на днях. Він у мене не воює, але я його службу не розумію досі, чим він конкретно займається. Може бути по місцю, а потім наказ і вони кудись їдуть. Мовчить. Напевно після війни дізнаюся.
Розвідка чи сбу.
В мене в колеги теж так. Сбу.
Ответ дляСhanelKa
я можу просидіти де я хочу, скільки я хочу, що робила все доросле життя без кордонів
Не робіть висновки з людей, яких ви не здаєте
Якщо що, я відкрита до спілкування, як і мої публічні сторінки, далеко не тільки на цьому форумі
І як би ви побачили мій дім, то хоч би зрозуміли, як я хочу додому
Ой, ну не нужно мне рассказывать про дом. Я дома с июля. Тоже Киев
Ответ дляnabludatel
А ви знаєте різницю між професійною армію і ким попало мобілізованим без форми і зброї?
У вас бажання знецінити небезпеку? Чи ви вважаєте що обезьяна з шранатою, це не небезпечно? І так скільки ваших рідних на фронті? Бо в мене з Бахмута, кажуть що як таракани лізуть, і що там ад, і зовсім не так зневажливо відгукуються і небезпеку реально оцінюють
Ответ дляok1904
Сьогодні серед чоловікових колег обявили про похорон, з квітня колега захищав, лишилася вдовою жінка з двома дітьми. Світла пам´ять захиснику
Всім вічна память.
У мене братик на Харківщині поліг. Осколок прилетів, миттєва смерть, говорять він нічого і не зрозумів навіть(