black-opium• 15 декабря 2022

Залужный про наступление на Киев .

Скорее всего, полезут падлы
LudaSHOPSale• 15 декабря 2022
Вы ж видите, они вместе про одно

И резник тоже дал интервью

https://www.theguardian.com/world/2022/dec/15/ukra...

Високопоставлені українські чиновники кажуть, що Володимир Путін готується до нового великого наступу в новому році, незважаючи на серію принизливих невдач Росії на полі бою в останні місяці.

В інтерв’ю The Guardian міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що в той час, як Україна зараз здатна успішно захистити себе від ракетних атак Росії, спрямованих на ключову інфраструктуру, включаючи енергетичну мережу, з’являються докази того, що Кремль готує новий широкий наступ. .

’Коментарі Резнікова повторили подібні зауваження , зроблені Economist цього тижня, зокрема від президента України Володимира Зеленського, голови Збройних сил генерала Валерія Залужного та командувача сухопутними силами генерал-полковника Олександра Сирського.

Здавалося, що брифінги були частиною широких скоординованих зусиль, спрямованих на те, щоб застерегти від самовдоволення західних союзників і висвітлити постійну загрозу, яку Росія становить для України.
Оленёнок• 15 декабря 2022
Ответ дляБолаболик
Порох вообще как полит труп , свинарчуки разгребли всю армию , а его все теребонькают и не садят (( почему вот вопрос ?..
Зе выполняет свои обязанности на которые пришел , время покажет как . Мне он запомнится как президент который говорил , что закончит войну , но увы сейчас полномасштабная .
Закон насильственного расчленения семей во время войны , для меня незабываем и не приемлем .
Посмотрим что нас дальше ждёт (( веры конечно « что скоро война закончится « увы нет .. так как говорилось многое и шашлыки и 2-3 недели 🤢
Поэтому согласна с вами !
Какие там обязанности) не убежал и на том спасибо)
Болаболик• 15 декабря 2022
Ответ дляJave
А ви можете конкретно назвати яким чином свинарчуки ’разгребли’ всю армию? От тільки не гугливши.. в мене є така знайома яка нахваталась заголовків з новин і кричала хто завгодно тільки не Порох, він армію розкрадав, чи свинарчуки, ржала з його АРМАВІРИ, тикала Дебальцево та Ілловайськом звинувачуючи Пороха в оточенні, а зараз як виявляється АРМАВІРА це стовпи державності, Порошенко вносить заставу за Марченко, на його користь знімає свою кандидатуру Кривоніс і саме головне і пані Меркель і Вікторія Нуланд говорять що Мінськ 2 потрібен був Україні щоб підготуватися до війни, що армія яку Україна мала в 2014 році та 2022 це кардинально різні армії.... і зовсім інше зеленський який кричав що війна вигідна порошенко, що треба дивитися в очі путіну а потім нам брехав про шашлики та не готував країну до вторгнення..
Я конкретно писала и не раз , результат один блокировка 😹поэтому НАДОЕЛО !
Сайт банит меня , я баню его :)) Вот зашла через месяц смотрю разблокировали ..
так что теперь сами
Болаболик• 15 декабря 2022
Ответ дляОленёнок
Ооо ну если за такое спасибо 😹так о каком процветании страны может идти дальнейшая речь .. Хочу как в Европе людям пенсии и зарплаты 😉и экономическое процветание страны , возмещение уничтоженной недвижимости пострадавшим ( фонды есть , главное чтоб было целевое использование ).
uma• 15 декабря 2022
А он должен на весь мир вещать, что у нас все зашибись классно, справляемся, проблем нет и не предвидится??? Правильно он все говорит, Запад должен знать, что ничего не закончилось и может разгореться с новой силой.
Аня_я• 15 декабря 2022
Ответ дляТимофейка
Нашого додому на ротацію не відпустили, усіх їх. Вивели з Бхмт і все. Бо є інфа, що має бути наступ з білорашки. Можливий наступ, це не 100%. Але наступного ж дня пішли новини про те, що в Б. робиться
Их на ротации так выводят все время,живу на севере киевской области, знаю,что у нас ребята отдыхают после нуля
ok1904• 15 декабря 2022
Ответ дляАня_я
Навіть у відпустках хлопці зараз.

Але похорон теж багато...
8ludasha• 15 декабря 2022
Ответ дляLeeloo_aloha
Они не вкладывают миллиарды, они инвестируют в войну и считают эту инвестицию прекрасной, так как ни один их воин не пострадал, а война полным ходом.
Нашу землю используют как полигон, шоу рум для джевенлинов и др. чтобы продать и заработать еще больше.
Цель помощи не наша победа, а не дать победить рф, что не одно и тоже.
Им бы пришлось вкладывать если бы раша не напала на нас?
Inna_ya_krasivaya• 15 декабря 2022
одно не пойму, почему про этих беларусов с начаоа мая ходит эта новость? беларусы нападут уже как мальчик и волки.
lilu1990• 15 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Та досить вже.
Він один з тих, що неодноразово попереджав про реальність наступу з осені 2021 року.
Надавав резонні пропозиції.
https://novynarnia.com/2021/11/06/poroshenko-porad...
Нікуди не втік, не приєднався до батальонів монакських або віденьських, хоча стільки зловтішань було, коли їхав десь на конференції за кордон, журналісти та «активісти» по митницям за ним бігали юрбою.
Його партія в Раді не віддала жодного голосу за найзашкварніші законопроекти останні, в той час як за них дружно голосують всі колишні опзжшники.
Коли так хочеться його пісочити, то вже хоча б за реальні справи, а не за «а если бы, а кабы».
Робите ворогів та зрадників не з тих, хто реально є такими.
Ну молодець. Але мені якось начхати на його досягнення і на нього самого
СhanelKa• 15 декабря 2022
Ответ дляuma
На Заході ніхто і не говорить про швидке закінчення
Навпаки
Мелитрисса• 15 декабря 2022
Ответ дляAllka- skakalka
А вот где нам брать даже 200 тысяч ? Они одними зеками и бурятами могут воевать несколько лет ,там столько зон , езди вербуй дерьмо
Залужный говорит, что у меня есть люди, у меня нет оружия, с тем, что есть наступать не возможно. Может это говорится для того чтобы Запад шевелился с оружием.
J3sws• 15 декабря 2022
Обычное интервью для Западных СМИ.
Сначала ужастик про 200тысч цапов, а потом мы с ними справимся, нам не нужны сотни тысяч людей, нам нужны 300 танков, 700 БМП/БТР, 500 разных артстволов+БК ко всему, и сидите спокойно.
J3sws• 15 декабря 2022
«Усе, що ми робили, коли почалася повномасштабна агресія, - це реалізовували не лише знання, які ми вже мали у 2014 році, а й навички та досвід, які здобули з того часу. І найважливіший досвід, який ми мали і який ми практикуємо майже як релігію, це те, що росіян і будь-яких інших ворогів треба вбивати, просто вбивати, і головне, ми не повинні боятися цього робити. І це те, що ми робимо».надо больше дохлой русни а еще лучше техники уничтоженой и бк,мясо без техники это ничто,не 1916)))
Cvetochek...• 15 декабря 2022
главно что бы все не зря, все усилия, смерти, боль, страдания.
за это переживаю больше всего. что бы в конечном итоге, когда все это закончится, было все не зря. и конец был счастливым не смотря на все потери
Takamaka• 15 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Ну якби було начхати, то не згадували б про нього взагалі.
Краще поцікавтесь новим ухваленим законопроектом щодо відповідальності для військових.
Серед ініціаторів - ті самі «патріоти», що вже встигли проявити себе у всій красі.
yulia906090• 15 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
А що там?
Якщо не важко, стисло будь ласка
Takamaka• 15 декабря 2022
Ответ дляyulia906090
А що там?
Якщо не важко, стисло будь ласка
Спеціально надаю посилання на нейтральну статтю, щоб ніхто звинуватив у маніпуляціях.
https://www.bbc.com/ukrainian/news-63991179.amp
agata116• 15 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Навпаки
Недавно Подоляк вещал, что весна лето, чи щось таке...
Happyness-3fb1• 15 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Навпаки
Що кажуть? Наскiльки це?
СhanelKa• 15 декабря 2022
Ответ дляagata116
Подоляка не показують, я з іншим телебаченням
І вже навіть ФБ читаю в стрічці без укр новин ( крім того, що тут звичайно,
в тг, ну і друзі публікують )
СhanelKa• 15 декабря 2022
Ответ дляHappyness-3fb1
Що кажуть? Наскiльки це?
Наступну зиму ще воювати
РойЛеля• 15 декабря 2022
Ответ дляViktoria_St
Буча тоже верили что все под контролем. Вывод один- никому верить нельзя, надо думать своей башкой.
От обідно, ніколи не пробачу.
Замість того, щоб сказати навіть вже вранці 24 лютого, що люди, виїзжайте далі почалась війна, все дуже серйозно.
Нам казали все під контролем, війська стримуємо на всіх напрямках, зберігайте спокій. Тоді навіть здавалось, що тільки панікери першими стрибнули в машини
РойЛеля• 15 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
Він також в курсі був з 10.2021 , що буде війна. Чогось нікуди не втік завчасно, а на фронт регулярно зброю і обладнання возить, на конференції міжнародні всякі. Як можна бути такою піддатливою на пропаганду Г+Г та кварталу
Теж дивуюсь як швидко змішали петю з гамном. Не найгіршим президентом був
LudaSHOPSale• 15 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Наступну зиму ще воювати
Не так, как сейчас
Точечно,
Остатки точечно. А оружие и учить наших будут еще лет 5-7. Навырост, на будущее.
По датам поставок оружия и учениям не ставят прогноз войны.
Потому, что сосед рядом всегда, и нам Надо иметь сильную армию на будущее.
agata116• 15 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Наступну зиму ще воювати
Так наступна зима через пару трійку тижнів....
Воювати, в плані нашого наступу, чи вони знов попруть...
agata116• 15 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
От обідно, ніколи не пробачу.
Ті хто з головою стрибнули, ще за пару тижнів, коли посольства почали підстибувать...
agata116• 15 декабря 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Не так, как сейчас
Точечно,
В симле точечно?
СhanelKa• 15 декабря 2022
Ответ дляagata116
Я про 2024
Ця зима, і наступна … ще воювати
І тільки німий чи глухий це не озвучує(
agata116• 15 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Я про 2024
Ця зима, і наступна … ще воювати
І тільки німий чи глухий це не озвучує(
Якщо ця і наступна то ще дооовго,доовго бо такі довготривалих прогнозів ніхто не дасть.
А як ще і таке захід робить, якщо правда, то самі розумієте, що кінець на Миколи...