Пришли кому-то деньги во Львовской области, Стрийский район. (Или вообще область)
люблю_тортики• 15 декабря 2022
Ответ дляЮлия-2293
Моршин теж немає два місяці
Моршин)привет ,я за ноябрь получила ,за декабрь еще нет.У вас не ходили,не проверяли соцработники на месте вы или нет?
люблю_тортики• 15 декабря 2022
Ответ дляЮлия-2293
Нет никто не ходил. А когда ви получили?? Интересно почему я ще не получила
18 ноября
Ответ дляtolikizkahovka
У соцзахисті кажуть що треба почекати.
Я Зареєстрована у березні. Спочатку задержували, потім почали виплачувати стабільно кожного місяця, але останніх 2 місяці почали виплати почали приходити в 16 числах. Так що не хвилюйтеся прийдуть Вам. Гарного вам дня!😁☺️