Рассказница• 15 декабря 2022
Брауні в електричній духовці.
Раніше випікала брауні в газовій духовці за таким рецептом: шоколад 100 г; масло 180 г; цукор 200 г; яйце 4 шт; мука 100 г. Все виходило чудово. Зараз печу в електричній, режим верх+низ, температура 200. Сирий всередині завжди. Підкажіть будь ласка, що не так. Чи температура висока чи рецепт не годиться для електричної, чи може режим не той?
Рассказница
• 15 декабря 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
А ставите по середине? И сколько по времени печете?
У мене така решітка, то вона десь 1/3 по висоті від низу, на неї ставлю. 30 хвилин. Края хрустять і добре підпечені а середина сира.
Рассказница
• 15 декабря 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
А это нормально что на 4 яйца 100 гр муки?
Та наче завжди ок було.
Меряю линейкой• 15 декабря 2022
Ответ дляРассказница
Режим нормальний для випічки, я так розумію?
Так. Я майже завжди на ньому печу. Рідко коли на конвекції
Котенок аки рысь• 15 декабря 2022
Ответ дляКрошка Енот
Зменшать температуру. Цеж ж не плюшки здобні.
І плюшки не варто випікати на такій температурі. Я печу верх-низ 165° .
Рассказница
• 15 декабря 2022
Ответ дляЛютик_Я
То брауні має бути вологим всередині. Що по вашому сирий?
Вологий так, а корка прям дуже підсмажена. Раніше при випіканні був значно менше вологий. Не було такої сильної різниці зовні і зсередини.
Блондинка в Законе• 16 декабря 2022
Ответ дляMag-inna
Так😏 в мене на 4 яйця 200 муки і 200 горіхів і 80 какао
Ну так у вас нормально.
А тут в два раза меньше
Блондинка в Законе• 16 декабря 2022
Ответ дляРассказница
Уменьшить температуру до 160 и дольше печь.
Крошка Енот• 16 декабря 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Я просто загадала свою роботу. Пекарем була. От і написала так. Ми пекли при температурі 200. ))