Гжегож Бженчишчикевич• 16 декабря 2022
Сила волі та солодке
Ви часто їсте солодке? Я можу не їсти, якщо його нема, купувати не буду. Ну добрі люди завжди знайдуться, які принесуть цукерки(( Лежить дві коробочки ферреро роше, і ось вже думки піти їх з’їсти прям на ніч. Хоча можна було і на Різдво та Новий Рік залишити…
Хорошенькая• 16 декабря 2022
збалансуйте раціон і не рвіть душу!
щось не вистачає. може хрому, може повільних вуглеводнів, а може щастя... шукайте і виправляйте.
п.с. у моєму випадку допомогають полівітаміни з цинком, хороша каша на сніданок чи обід (гречка, нешліфований рис, тощо) і вчасний відбій!
Гжегож Бженчишчикевич
• 16 декабря 2022
Ответ дляЧорнобаївка
Я не люблю сладкое. Совсем. Может лежать что угодно, не съем.
Взагалі не їсте?
Гжегож Бженчишчикевич
• 16 декабря 2022
Ответ дляХорошенькая
збалансуйте раціон і не рвіть душу!
Не вистачає емоцій…може ще
Хорошенькая• 16 декабря 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Не вистачає емоцій…може ще
ну то пошукайте приключеній на свою ж..у. візьміться за благодійний проект абощо
Чорнобаївка• 16 декабря 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Взагалі не їсте?
Вообще могу не есть, не тянет совсем.
Муж иногда может купить шоколадку или ещё что-то сладкое. Даёт мне, могу кусочек откусить, чтоб отстал.
Белоснежко• 16 декабря 2022
Я тоже люблю Сладкое, за войну набрала 10 кг. Никак не могла уменшить количество сладкого. Короче недавно пошла на бесплатный марафон, там было дробное сбалансированное питание ,5 разовое, едят достаточно белка, много зелени (овощей) в каждый прием пищи 100-150 граии, и достаточно жиров (орехи, сыры, растительное масло). Вобщем на марафоне неделю не ела сладкое, сначала хотелось чуть-чуть,но ломки не было, следующую неделю на марафоне не продолжила, подумала что не выдержу без сладкого (у нас были обстрелы в городе-думала буду заедать сресс). Но нет, я уже вторую неделю не ем сладкого. Вчера сьела пол печеньки орео-мне так не вкусно, слишком сладко. Короче резюмирую: думаю действительно нужно сбалансированное питание.
Чорнобаївка• 16 декабря 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Взагалі не їсте?
Зато я люблю бочковые помидоры🤤 не могу без них🤗 а нельзя🥺 Уже съела 5 кг. с осени, муж ругает меня, выдаёт по помидору теперь в день(я сделала красные, зелёные и бурые в пластиковых вёдрах).
Чемодан-Вокзал-Майами• 16 декабря 2022
Не їм солодке
Взагалі.
Навіть жодної цукерочки чи пів бубличка)
Я на відмові від вуглеводів дуже схудла. І добре розумію -все починається з одної цукерки)
Ну типу, що тобі від одної буде?))
Взагалі.
Ну типу, що тобі від одної буде?))
Чемодан-Вокзал-Майами• 16 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
От як відмовитись?? Не мджу((((
Перший тиждень складно
Дуже хочеться щось таке.
Потім стає все одно)
Дівчата їдять торт, а чай без цукру з ними пью) вони , доречі, теж звикли і вже в мене того торта не пхають))
Але я зараз собі подобаюсь дуже. Це дорожче за 🍰
Дуже хочеться щось таке.
Потім стає все одно)
Гжегож Бженчишчикевич
• 16 декабря 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Не їм солодке
Взагалі.
Ну типу, що тобі від одної буде?))
Взагалі.
Ну типу, що тобі від одної буде?))
Мені легше не їсти взагалі, ніж з’їсти одну цукерочку, а другу не брати