Пальцы крестиком за наше ПВО?
ukrnetlife• 16 декабря 2022
Ответ дляfrumoasa17
Моде досить всіх звинувачувати у матрьошках. Якщо у вас є, у мене і ще у деяких є можливість для всього, то для інших ні, не може 100% населення перебратися за місто, мати генератори або твердопаливні котли та старлінки. Ви як маленька
я реалист.в стране война не вчера началась.выхода нет только из гроба.все остальное-решаемо но однозначно без русни.
Tasya-Natusya• 16 декабря 2022
Кстати, кто знает - метро запустили?
А то у меня в городе дела, хотелось бы съездить.
frumoasa17• 16 декабря 2022
Ответ дляukrnetlife
Якщо реаліст, то повинні знати все це.
Ответ дляTasya-Natusya
Кстати, кто знает - метро запустили?
*Метро у Києві наразі не може відновити роботу через дефіцит електроенергії, – головний інженер ’Київського метрополітену’*
’Метрополітен працює і як транспортний об´єкт, і як об´єкт укриття... Нині, на жаль, внаслідок ракетних обстрілів маємо ситуацію обмеження та відсутності електроенергії на частині живильних центрів електророзподільної компанії’, – сказав Віктор Виговський.
Tasya-Natusya• 16 декабря 2022
Ответ дляромашина
Спасибо, пойду на автобус потом.
Ответ дляvinogradoff
Возможно) у нас по графику должны были включить свет в 10, включили по факту в 9.05
Да тут не поймешь. Мой дом привязан к ТЭЦ, на которую не прилетело, при этом у нас мигал свет ао время обстрела, а потом его выключили, как по графику, но до сих пор не включили. При этом на работе, рядом с домом, свет есть.
Ответ дляTasya-Natusya
Кстати, кто знает - метро запустили?
В Киевском метрополитене оператор объявила, что сегодня движения поездов не будет
Ждем официальную информацию.
➡️ ПОДПИСАТЬСЯ ()
Присылайте контент в анонимный бот ➡️
Ждем официальную информацию.
➡️ ПОДПИСАТЬСЯ ()
Присылайте контент в анонимный бот ➡️
alinkamalinka111• 16 декабря 2022
я сьогодні також хотіла пофарбуватися.. ага. а ні світла, а ні води
Ответ дляsilma
Я на лінії із дуже потрібною під час війни критичною медичною інфраструктурою, вимикають всіх🙁
LudaSHOPSale• 16 декабря 2022
У нас вырубили все.
Ждем с
❗️ОФІЦІЙНО, сьогодні було знищено 60 із 76 запущених ракет, – Залужний.
Ждем с
Ответ дляsilma
У нас в доме три подъезда не выключают никогда, там очень ценные люди живут. А остальных кошмарили до последних дней.
До речі, я таке почала помічати вже також, нас із будинком навпроти чітко по черзі. Я вже бачу, ага, в них падік загорілось, зараз нас вирублять.
Між нами ментовський будинок, ну іноді і їх
Ответ дляBlossom__
Подскажите, пожалуйста, что в Харькове? Есть в каких-то районах свет? Все мои родные вне зоны.
⚡️ *Весь Харків та область без електропостачання, заявив глава ОВА Олег Синєгубов.*
За його словами, більше 1600 населених пунктів без електрики, а це - 1 млн 279 тисяч абонентів.
’Енергетики працюють над запуском. У першу чергу будемо запускати водо- та теплогенеруючі підприємства, далі - житловий фонд’, - заявив він.
Запросити друзів у ’БЛИСКАВКУ’
mirka-milka• 16 декабря 2022
Девочки ,что пишут по поводу Трои?
Вода будет ,свет ?
А то только кидстаф иногда грузит
Вода будет ,свет ?
А то только кидстаф иногда грузит