От скажіть. 5й раз директорша УК дякає, що «сплатіть, бо нема чим платити постачальникам, а нє - то почнем відключення»
Тобто всіх. Типу «боржник» - це увесь корпус (під‘їзд по старому)
Тобто вона каже, що відключить всіх
Це лякалка така?
Наскільки це законно?
Як незаконно, то хочу написати вже їй офіційного листа, що харош погрожувать
У нас новострой. Є мешканці, а є чисто кв під здачу, де видно не платять. Або є квартиранти, які не платять, або лди поїхали і вирішили не платить, або мало лі шо. Бо боржники - завжди ті самі квартири. Стабільно. От вони накопичили боргу за рік, два чи три, і от періодично вона в чати таке пише, погрози ці
Що вона хоче - щоб сусіди гралися у колекторів мвж собою? Яка правова основа її погроз?
Тобто вона каже, що відключить всіх
Це лякалка така?
Наскільки це законно?
Пушка заряжённая• 16 декабря 2022
Ответ дляTeonaa
Та пес знає
Про все, мабуть (бо каже «постачальники»)
Особисто її гроші тут - це обслуговування (придомова)
Якщо ви не блржник- не втручайтесь. Я видалилась з усіх цих домових груп і живу спокійно.
Пушка заряжённая• 16 декабря 2022
Ответ дляksena555
Під час воєнного стану не мають права відключати і вимагати
За поточні борги ні, за борги довоєнні- так.
Ответ дляoboeva
Наверное нет возможности отключить квартиры отдельно.
Да, нет такой возможности
Ну и? Просто вот реально, мои какие проблемьі - раз (пускай методьі влияеия другие ищет, а не за счет моей квартирьі, я то плачу), и во-вторьіх - бОльшая ж часть квартир платит, и долгов не имеет…в чем прикол, как так просто? Логика? Все с таким успехом могут на халяву жить тогда
Бойцовская• 16 декабря 2022
Це просто слова ніхто нікого не відключить, але боржники - свині. І це не квартиранти, а власники квартир, бо саме вони відповідальні за оплату послуг
Пушка заряжённая• 16 декабря 2022
Ответ дляTeonaa
Оно
Ого 3500 власників квартир... це що ціле містечко?
Бойцовская• 16 декабря 2022
Ответ дляTeonaa
Та вона дістала просто
Ниє і ниє
А як доходить до обслуговування - то поки людина ногу не зламає на ожеледиці - ніхто не посипе лід піском
Ниє і ниє
Вона ж не вам особисто у вухо ниє, прости пише в чаті. Не така вже й проблема.
Ответ дляTeonaa
Та вона дістала просто
Ниє і ниє
Та при чем тут коммунальные платежи к посыпан ю дорожек песком?
Все правильно она пишет. Люди долги накапливают, а это зарплата электриков, например, которые сейчас жизнью рискуют.
Ответ дляБойцовская
Так і є
Але в даному контексті це неважливо))
Якийсь відсоток свиней живе, так що, основну частину тепер тероризувать?
Хочу поосто її заткнуть
Вона живе в нашому ЖК
І як почались відключення світла, вона свій корпус перевела на лінію будівництва (типу «критичну», і світиться її корпус тепер 24/7)
А три роки на лінії будівництва були наші 4 корпуси, і за електрику платили як комерція (тарифи). Просились три роки нас перевести на дтек, хрєн
А коли це стало бонусом, то в три дні переключила там щось. Ми в потьмах плюс тарифи ці самі. Бо юридично на дтек нас так і нема, я дзвонила.
Так шо у мене до неї так і так є питання
Але в даному контексті це неважливо))
Хочу поосто її заткнуть
Вона живе в нашому ЖК
Еленочка_Леночка• 16 декабря 2022
У нас отключали весь подъезд от газа из-за одного должника. Три месяца были без газа.
Залізна пані• 16 декабря 2022
Ответ дляПушка заряжённая
Из одной квартиры в чате может сидеть два три человека.
Ответ дляlisulya
Большая часть не накапливает
А отключить она шрозится всех
Неизвестно вообще в ее ли єто силах
И законно ли
А отключить она шрозится всех
Неизвестно вообще в ее ли єто силах
И законно ли
Залізна пані• 16 декабря 2022
Ответ дляTeonaa
Большая часть не накапливает
А отключить она шрозится всех
Неизвестно вообще в ее ли єто силах
И законно ли
А отключить она шрозится всех
Неизвестно вообще в ее ли єто силах
И законно ли
Электрику каждому не отключит. Воду тоже. Это на счётчики пломба и должники без воды и света. Вот отопление и лифты, могу отключить.
Бойцовская• 16 декабря 2022
Ответ дляTeonaa
Так і є
Але в даному контексті це неважливо))
Хочу поосто її заткнуть
Вона живе в нашому ЖК
Але в даному контексті це неважливо))
Хочу поосто її заткнуть
Вона живе в нашому ЖК
Вона ж не може створити окремий чат для свиней
просто ще пару років, ваша новобудова перестане бути новобудовою, почнуться серйозні проблеми в будинку і тоді всі на собі відчують наслідки чужої несплати або тупо підвищать тариф, або скоротять об’єм послуг. Гроші не можуть взятися нізвідки.
Якщо це так все легко виглядає - створюйте ОСББ.
Ответ дляБойцовская
Так вона ж сама нас три роки не пускала на вольньіе хлєба. Бо їй чи то невигідно, чи що. Не знаю
Снегопадка• 16 декабря 2022
Ответ дляTeonaa
Ну елекрик - це да
А сама електрика ж - ні?
Ну наприклад ліфти-їй потрібно платити в компанію по обслуговуванню ліфтів. За освітлення під´їзду теж вона окремо оплачує.. Вивіз сміття в вас окремо рахунком чи входить в оплату за ОСББ?