От скажіть. 5й раз директорша УК дякає, що «сплатіть, бо нема чим платити постачальникам, а нє - то почнем відключення»
Тобто всіх. Типу «боржник» - це увесь корпус (під‘їзд по старому)
Тобто вона каже, що відключить всіх
Це лякалка така?
Наскільки це законно?
Як незаконно, то хочу написати вже їй офіційного листа, що харош погрожувать
У нас новострой. Є мешканці, а є чисто кв під здачу, де видно не платять. Або є квартиранти, які не платять, або лди поїхали і вирішили не платить, або мало лі шо. Бо боржники - завжди ті самі квартири. Стабільно. От вони накопичили боргу за рік, два чи три, і от періодично вона в чати таке пише, погрози ці
Що вона хоче - щоб сусіди гралися у колекторів мвж собою? Яка правова основа її погроз?
Тобто вона каже, що відключить всіх
Це лякалка така?
Наскільки це законно?
Бойцовская• 16 декабря 2022
Ответ дляTeonaa
Так вона ж сама нас три роки не пускала на вольньіе хлєба. Бо їй чи то невигідно, чи що. Не знаю
Як вона вона вас можете не пускати? ви всі з сусідами недієздатні чи що? не говоріть маячні.
Печенюшка• 16 декабря 2022
Ответ дляTeonaa
Да, нет такой возможности
Ну и? Просто вот реально, мои какие проблемьі - раз (пускай методьі влияеия другие ищет, а не за счет моей квартирьі, я то плачу), и во-вторьіх - бОльшая ж часть квартир платит, и долгов не имеет…в чем прикол, как так просто? Логика? Все с таким успехом могут на халяву жить тогда
Вона дурна якась, чи що? У нас кооп ще з радянських часів. На боржників більше року наша голова подає до суду. Все норм.
Вакцениро Вона• 16 декабря 2022
Ответ дляTeonaa
Оно
Мы б всем жк мечтали такое письмецо получить, но увы)
Свою кормушку жэк не отдаст
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2022
Советую спросить в этом же чате у директора сколько исков по взысканию долгов в суд уже подано.
Напомните ей, что Вы совладелец дома и не должны отвечать за бездействие других совладельцев.
И парируйте ей, что можете подать на директора в суд за самоуправство, если она свои угрозы начнет выполнять.
И не мешало бы разобраться какие именно лично у Вас договоры по оказанию услуг. Если прямой с поставщиком, то каждый платит за свои услуги на расчетный счет поставщика и УК к этому отношения не имеет.
У Вас есть договор с УК? Что там написано? За какие услуги Вы оплачиваете на счет УК?
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2022
Ответ дляlisulya
Та при чем тут коммунальные платежи к посыпан ю дорожек песком?
Все правильно она пишет. Люди долги накапливают, а это зарплата электриков, например, которые сейчас жизнью рискуют.
Зарплата каких электриков? Я не думаю, что в УК много электриков, максимум один-два и они к внешним сетям отношения не имеют.
Ответ дляБойцовская
Та тища відписок була. Суть їхню не можу передати, бо не розумію
Щось типу поки забудовник не виконає якісь ТУ, то нас ніякі постачальники напряму не візьмуть
Фрекен бок• 16 декабря 2022
У нашому будинку немає прямих договорів на воду. В 2018 році через борги окремих людей накопичилася велика сума і нам гарячу воду відключили. Тривали суди, нам розписали реструктуризацію- платили всі квартири( навіть не боржники), борг виплатили, а воду вже і не підключать, бо за роки її відсутності поржавіли труби і їх треба міняти всі , а сума величезна.
Ответ дляМамаша в бигудях
Напрямую ничего нет
Все через ук
Ответ дляМамаша в бигудях
(Пост 37)
Барышня кисельная!• 16 декабря 2022
Ответ дляTeonaa
А десь таке написано? Конкретно щоб ссилатися. Це на рівні законодавства прям?
тут посилання на нормативнi акти
а тут шо сказав суд
Вакцениро Вона• 16 декабря 2022
Ответ дляTeonaa
Объясните) ниче не поняла - почему мечтали и какую кормушку
Потому что жэк в месяц по три ляма с жк снимает, а нихера не делает. Осбб нереально создать.
Бойцовская• 16 декабря 2022
Ответ дляTeonaa
А ви так серйозно підійшли до діла, що орієнтуєтеся на її слова, не пробували створити осбб і не вели переговори з іншими УК?
Ну хто вам після цього винен.
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2022
Ответ дляФрекен бок
Печально очень. Это на собрании Вашего ОСМД так решили нести коллективную ответственность за потребление горячей воды?
Фрекен бок• 16 декабря 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
Да! Але в нас борги і по опаленню були, і по хол.воді. У нас голова ще більше мільона вкрав, на нього теж справу завели. Опалення нам не хотіли включати, довелося перекривати дорогу, коли вже було дуже холодно і пліснява по стінах пішла. Але вже все добре- у нас хороша дівчина Голова і боргів немає.
Домашка• 16 декабря 2022
Ответ дляksena555
Під час воєнного стану не мають права відключати і вимагати
Але вимагають аж бігом. Я не платила 3 місяці за доставку газу, бо мої показники лічильника Облгаз 5 місяців не передавав Нафтогазу, щомісяця в них була нова відмазка. Як тільки в попередньому місяці передали мої показники, я сплатила 30.11 всю сумму боргу за доставку. Приходить вчора мені на Укрпошту лист-вимога з погрозами суду, пені, штрафів якщо я не сплачу борг на протязі 5 днів з дня отримання листа. Борг сплачений повністю 30.11, лист-вимога від 9.12. При тому, що платіжка прийшла без боргу і сплату боргу вони бачать 30.11(вчора дзвонила).
А ви кажете не можуть вимагати