Бокс-орун• 16 декабря 2022
Як заводять друзів за кордоном?
І взагалі в дорослому віці, коли вже давно було певне коло спілкування і ви давно ні з ким новим близько не знайомилися. Чи нормально проявити ініціативу, коли одина доросла жінка запросить іншу дорослу жінку на каву чи ще кудись? Особливо, якщо ви кардинально різних національностей і нічого не знаєте про менталітет один одного.
Результат:
вже голосів:
29 (85.29%)
Проявляти ініціативу
2 (5.88%)
Ні
2 (5.88%)
Інше
1 (2.94%)
Р-т
Irina-5d24• 16 декабря 2022
Моя лучшая подруга в Варшаве - туниска. На тот момент я английский забыла вообще. Она сказала, что может как-то кофе выпьем. Я ее потом сама пригласила и трындели 3 часа! И тем общих полно как выяснилось))
Манька Галченок• 16 декабря 2022
Нормально или нет, наверно, зависит от менталитета и национальности другого человека(может у них не принято).
Если есть общие интересы, то спросите(за спрос не бьют в нос?).
Дона Ко Ко• 16 декабря 2022
Как и везде. Для меня, например, всегда легко было с англичанами знакомиться. Но я знаю язык, знаю специфику и юмор.
Завтра не пью• 16 декабря 2022
Від людини залежить.
Я з березня в Німеччині. Тільки вітаюсь з сусідами. Хоча трішечки знаю німецьку. Щось можу запитати, щось відповісти.
Моя мама (77 років) приїхала до мене в серпні. Вже половина нашого селища її знанє. Вона вже і в гостях у німців бувала (людей свого віку). При тому, що не вміє даже гугл-перекладачем користуватися. Користується на емоційному рівні.
Бо моя мама завжди вміла знайомитись з оточуючими.
Я так не вмію.
Teacher Dary• 16 декабря 2022
Хорошо проявлять инициативу, но по собственному опыту вижу что напряжно это както то времени нет, а если есть то не хочется тратить на непонятных людей, или сходить раз, два и все связь обрывается.
Наездница• 16 декабря 2022
В интернете. Всякие сайты по языковому обмену, местные группы в фейсбуке, баду и т.п
Бокс-орун
• 16 декабря 2022
Ответ дляМанька Галченок
Просто у нас були стосунки як викладач/учень, але і після завершення курсів періодично переписуємося, мені хотілося б перейти на інший рівень спілкування, не знаю чи це доречно
Бокс-орун
• 16 декабря 2022
Ответ дляTeacher Dary
Я інтроверт і часте спілкування теж не потрібне, але раз на 2 міс хотілося б зустрічатися
ВернитеВалеру• 16 декабря 2022
Ответ дляБокс-орун
Спробуйте.
Я от не хочу ні з ким ні знайомитися ні дружити. Тому мабуть ввічли відповіла б, що пробач, не маю часу ( так і є, але головне, то що не маю бажання). Тому навіть якщо людина не бажає зближуватися, то ну скаже щось по типу, що не можу, вибач.
Синди Кроуфорд• 16 декабря 2022
Ответ дляБокс-орун
є такі сервиси по спілкуванню з носіями мови. Ви задаєте свою мову та бажану, сервіс підбирає вам людину для спілкування. Годину - дві можно за кафічкем дуже добре порозмовляти.
Доль Чекомбана• 16 декабря 2022
Ответ дляБокс-орун
А чому ні? Напишіть їй пропозицію, а там подивитесь на реакцію.
Ми на мовних курсах з однією парою спілкуємося, запрошували їх до себе вже пару разів. Нормально все.
Майор Медуза• 16 декабря 2022
Ответ дляIrina-5d24
И как же вы общались? Вы знаете французский?
На каком языке?