Berlin25• 16 декабря 2022

Де беруть купони на знижки на американських сайтах PUMA Columbia Carters?

Мене цікавить де беруть купони на знижки на американських сайтах PUMA Columbia Carters.
Ті хто займається їх перепродажем вони їх десь купують?
автор Berlin25 • 16 декабря 2022
Можливо хтось підкаже?)

vlastaa• 16 декабря 2022
Дають за покупки
Лютик_Я• 16 декабря 2022
якщо постійно купувати, то вони на пошту приходять. Маю зайву Пуму, якщо потрібно, то можу дати
автор Berlin25 • 16 декабря 2022
Ответ дляЛютик_Я
Яка ціна ?
Я часто купую а люди продають оптом по 20-30шт як таке можу бути?
На пошту ж така кількість не може приходити
Мені наприклад жодного разу не приходили хоча вже більше 20 викупів зробила
автор Berlin25 • 16 декабря 2022
Ответ дляvlastaa
Дають за покупки
За скільки покупок?
Лютик_Я• 16 декабря 2022
Ответ дляBerlin25
Яка ціна ?
та я безкоштовно віддам.
ну якщо посередники, то їм багато маьуть приходить. Я для себе купую і в запасі завжди декілька штук маю
автор Berlin25 • 16 декабря 2022
Ответ дляЛютик_Я
та я безкоштовно віддам.
Мене не так купон цікавить😅
Чому мені не приходять😕
автор Berlin25 • 16 декабря 2022
Ответ дляЛютик_Я
та я безкоштовно віддам.
Як часто ви купуєте?
Лютик_Я• 16 декабря 2022
Ответ дляBerlin25
Мене не так купон цікавить😅
Чому мені не приходять😕
ось тут не підкажу. за війну жодного разу не куипила, але купони приходять..не знаю від чого залежить

yeva.com.ua• 16 декабря 2022
Columbia - день народження, або може вiдмiнити з ним, часто скарги на то
yeva.com.ua• 16 декабря 2022
Ответ дляBerlin25
Яка ціна ?
пошт може бути багато
Услада• 16 декабря 2022
Ответ дляBerlin25
Мене не так купон цікавить😅
Чому мені не приходять😕
Странно, что вам не приходят.
Постоянно периодически примерно раз в две недели пума присылает купон.
yeva.com.ua• 16 декабря 2022
Ответ дляУслада
Странно, что вам не приходят.
раз в 2 недели на минус 10 или 20 дол, да , вечно есть такой купон
но увы если хороший код на сайте то можно применить только чтото одно
yeva.com.ua• 16 декабря 2022
Carters кстати если долго не покупать тоже чтото присылает, но вроде на основной раздел только
вчера прислали -15 но .. *Excludes clearance, doorbusters and Skip Hop .