Леся Українка• 16 декабря 2022
Кінець зими близько. До весни залишилось 74 дні
Важкий ранок, важкий день, але ми знов на день ближче. Як мені не вистачало сьогодні присутності в темі про тривогу. Вчора матюкнулася, і на добу в бані, а там сьогодні рай був))))
Сладко-соленая• 16 декабря 2022
Я була здивована тою темою. Звідки в людей було світло і зв´язок?
А взагалі, коли зайшла, то було видно, що багато тем було створено не мешканцями України.
День був важкий....
Сиреневенькая• 16 декабря 2022
Календарна зима ще не почалася, тільки 22 грудня почнеться, до весняного рівнодення
Леся Українка
• 16 декабря 2022
Ответ дляСладко-соленая
День був важкий....
У мене світло було сьогодні з 18 до 21, але зв´язок і інет були. Тільки в 18 світло дали, побігла на роботу. Сусідка в шоці, ти куди? Світло пропустиш?) А мені треба роздрукувати все, що за день встигла напрацювати, поки ноут не сів. Гроші ж ніхто просто так не принесе....
Сиреневенькая• 16 декабря 2022
Ответ дляСлабый пол
Такого марта как в этом году я не помню. И сентябрь холодный был.
Путин все придумал)
Леся Українка
• 16 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
У мене стандартний календар, де зима починається 1 грудня і завершується 28-29 лютого
Бо якщо мислити іншими категоріями, то українська зима цього року тривала і до 24.02., і досі
, без весни, літа і осені. Суцільна сірість
Сиреневенькая• 16 декабря 2022
Ответ дляЛеся Українка
Ну якщо ви не спостерігаєте за природою і погодою останні роки, а лише за політикою, то так
Леся Українка
• 16 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
От саме останні роки всі сезони починаються майже день в день. Принаймні, на півдні. Лише зима стала не такою холодною і снігу значно менше.
Леся Українка
• 16 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
Насправді до початку зими ще тиждень. Якщо тут є хто в темі)))
То розкажіть
Це щось містичне чи релігійне?
Сиреневенькая• 16 декабря 2022
Ответ дляЛеся Українка
Ми з центральної України, тут не так
Сиреневенькая• 16 декабря 2022
Ответ дляЛеся Українка
То розкажіть
Це щось містичне чи релігійне?
Суто кліматичне
Леся Українка
• 16 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
Суто кліматичне
Мої чакри не розкрилися
, тобто, нічого не зрозуміла. Нас чекає якийсь триндець від природи?
Сиреневенькая• 16 декабря 2022
Ответ дляЛеся Українка
А що у вас 1 грудня цього року було, що ознаменувало початок зими?
Сиреневенькая• 16 декабря 2022
Ответ дляЛеся Українка
Мої чакри не розкрилися
Так у вас вже зима. А у нас ще ні. А на Півдні зима, судячи з коментарів. Ось вам і триндець
Леся Українка
• 16 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
Так, вночі морози, вдень біля 0. До вчора був сніжок, сьогодні тече
Сиреневенькая• 16 декабря 2022
Ответ дляЛеся Українка
Ну так і в квітні таке буває
Бабушка мороз• 16 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
Ну так і в квітні таке буває
Короче, зима началась, до конца зимы 74 дня. Точка.
Сиреневенькая• 16 декабря 2022
Ответ дляБабушка мороз
150 днів і точка
Леся Українка
• 16 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
150 днів і точка
Як ви рахуєте? По температурі? Чи за власним відчуттям? Якщо у мене сестра народилася 15 березня, то вона не весняна, а зимова?)
Сиреневенькая• 16 декабря 2022
Ответ дляЛеся Українка
По температурі. Ваша сестра календарно весняна, але сезонно це ще зима
Сиреневенькая• 16 декабря 2022
Невже ні в кого немає відчуття, що сезони відстають від кадендаря?
Сиреневенькая• 16 декабря 2022
Никто не знает, что было в Мариуполе в начале марта этого года? Зима же типа закончилась
Бабушка мороз• 16 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
Какая вы нудная)
Ангел-предохранитель• 16 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
150 днів і точка
Через 150 дней будет середина мая, практически лето.
Леся Українка
• 16 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
Це не політична тема. Умови адмінів сайту.
А так розумію, про що ви(
Сиреневенькая• 16 декабря 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
А по температуре у вас тоже лето будет?
Леся Українка
• 16 декабря 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
У нас різні теплові режими
. Комусь 22 в квартирі холодно, комусь 18 норм
Леся Українка
• 16 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
А по температуре у вас тоже лето будет?
На Алясці теж літо є