ukrnetlife• 16 декабря 2022

Ну шо русня? фсьо пропало отменяется опять

10 хороших новин 15 грудня

Непереможна українська армія відбила атаки лаптів у районах населених пунктів Верхньокам’янське, Яковлівка, Соледар, Бахмут, Веселе та Мар’їнка Донецької області. Крилаті козаченьки і ландшафтні дизайнери розбили лохам 15 скупчень, дві позиції зеніток, два пункти управління і склад пмм.
У Кадіївці – це в нас Луганщина - лаптям прилетіло у казарму. Під Мелітополем вони вже бояться заселятися у якісь дитячі садки, бо туди потім постійно прилітає 😂 селяться маленькими групами у приватних будинках, але туди прилітає також😂Найбільше мене з цього замилують коментарі місцевих, які потім повертаються у свої потрощені будинки після деокупації: «це нічого, хлопчики, головне, що ви нас звільнили. Навіть якби до фундаменту поруйнували я би не ображалася. Синочки, а ви цей, закрутки у підвали знайшли, поїли, чи не знайшли? Ой, заждіть, я вам синенькі в аджиці принесу….»
Країна синочків проти країни лади-200.
Вибачте за ліричний відступ. До російської пакетної армії доєдналися 590 новобранців

На Іркутщині вибухнув найбільший у регіоні нафтопереробний завод, що належить «Ангарській нафтохімічній компанії», частині «Роснафти». Пишуть, вибух був такий, що сейсмографи зафіксували землетрус, а у приміщеннях ТЕЦ за кілька км від місця вибуху обвалилася стеля. Двоє лаптів – 200, четверо – 300. І так, зараз це бойові втрати. Працюєш на економіку терориста, отримуєш повну панамку наслідків.

В аеропорту Новосибірська спалахнув літак Ан-12, після того як здійснив вимушену посадку в аеропорту «Толмачово» через відмову силової установки. ібо некуй було ставити на нього чіп з краденого тостера

На російській орбітальній станції «Союз» скотч та іконки знову підвели лаптєногих космонавтів – аварія сталася просто у відкритому космосі, таки знову тріснула обшивка. Витік із системи охолодження створив ризик для космонавтів через розгерметизацію і тривав щонайменше 3 години. Невідомо, чи зможе «Союз» тепер безпечно доставити на Землю цю купу космічного гівна.
русню навіть за межами планети розцінюють як ворожий об’єкт і намагаються не випустити у відкритий космос. Кругом, кругом одні врагі…

Німеччина передала нам 5 тис. боєприпасів 155 мм, ракети для IRIS-T, дві броньовані ремонтно-евакуаційні машини, 30 тис. снарядів 40 мм і 18 перевізників для вантажів. А Норвегія - 10 тимчасових мостів для пересування важкої техніки

Литва заборонила русні та іншим не-громадянам володіти зброєю, щоби не загрожували національній безпеці. Передбачається, що законопроєкт набуде чинності з 1 січня 2023 року. Хоча ми тут трохи опережаємо братів-литовців, у нас навесні навіть ліцензію на відстріл русні видали 😈

Суд конфіскував все майно Януковича на користь держави. Йдеться про: Межигір´я; готельно-ресторанний комплекс у Сухолуччі; квартиру на Оболонській набережній; паркомісця; 31 млн грн та $84 900 на банківських рахунках; 100% частки у статутному капіталі ТОВ «Танталіт» та «Будинок Лісника»; 537 культурних цінностей на 18,7 млн євро (книги, ікони, картини, антикварні меблі, годинники, вази, шаблі, рушниці та гармата 19 століття).
Ок, мене цікавить тільки одне – де золотий батон? 😂

ЄС узгодив 9й пакет санкцій проти росії, завтра мають оголосити деталі.
США також ввели нові антирусняві санкції - проти десятків фінансових установ, олігарха Володимира Потаніна, мережі його організацій, а також інших осіб, пов’язаних з урядом рф.

Польща визнала росію державою-спонсором тероризму. русня це вже вкотре підтвердила, погрожуючи Польщі черговим розділом. А у Конгрес США внесено резолюцію, що пропонує вигнати росію з Радбезу ООН

І у кінці традиційна мякотка. Мер Благовіщенська подарував 14-річному хлопчику, брат якого був його єдиним опікуном і загинув на війні в Україні, квитки в аквапарк))
автор ukrnetlife • 16 декабря 2022
зараз у матрьох буде інфаркт міакарда

автор ukrnetlife • 16 декабря 2022
США не дозволять pосії диктувати, що робити щодо військової допомоги Україні, — CNN з посиланням на прессекретаря Пентагону генерала Райдера
@ альонка@• 16 декабря 2022
Квитки в аквапарк...це слів немає, єдиний опікун? Ну як так.
Решка7777• 16 декабря 2022
дякую автор, сегодня что-то день тяжелый, подняли настроение
Somik• 16 декабря 2022
⚡️У россии очередной приступ злобного ракетного поноса.
Очередная демонстрация полного военного бессилия и окончательного перехода к чистому терроризму.
В этой войне, с каждым днём,роль россии становится все более жалкой и преступной. Несмотря на проведённую первую волну мобилизации и зэков - воевать она не способна.
Она, по-прежнему может только гадить издалека, убивая гражданское население и портя электричество.
Глупый путин не понимает, что единственный эффект от его «атак» - это возрастающее презрение всего мира.
Невзоров
@nevzorovtv
@ альонка@• 16 декабря 2022
Ответ дляukrnetlife
зараз у матрьох буде інфаркт міакарда
Це вони волають путін пріді?!
автор ukrnetlife • 16 декабря 2022
Ответ для@ альонка@
ну то це ж страна-’потемкинская деревня’

Без_паніки• 16 декабря 2022
С Яковлевки отступили ВСУ на более выгодные рубежи.
А рашня уроды.
автор ukrnetlife • 16 декабря 2022
ВСУ сегодня накрыли рашистов Хаймарсами в селе Лантратовка (оккупированная часть Луганской области возле границы с РФ). Они жили в школе. Много дохлых и раненых орков.Им уже не холодно-их варят черти в чанах
автор ukrnetlife • 16 декабря 2022
Несколько ракет сегодня не долетели и упали под Волгоградом!Слава ППО!!!Слава ЗСУ!!!Тримайтесь Українці, будьте чемні,поважайте один одного все буде Україна!!!Смерть під...м с дирявой дупой,і башкой без мізків!!
автор ukrnetlife • 16 декабря 2022
Линия обороны кацапов в Саках (Крым).
’Спецоперация’ точно идёт по плану?
автор ukrnetlife • 16 декабря 2022
русня уже называет СВО - Страшная Вовкина Ошибка
автор ukrnetlife • 16 декабря 2022
’мы их бамбим,а они креветки жарят’
автор ukrnetlife • 16 декабря 2022
великодерживие.люди замерзают в квартирах.
автор ukrnetlife • 16 декабря 2022
В этот Новый год миллионы людей загадают одно и то же желание. Нравится, не нравится - империя развалится. Путин отменил:
- Декабрьскую пресс-конференцию (была 10 лет подряд).
- Послание к парламенту.
- Новогодний прием в Кремле.
- Прямую линию.
Путин боится любых вопросов. Даже от сервильных СМИ. Ему просто нечего сказать. Потому что ’спецоперация’ идёт по плану. По плану ВСУ. Засс@ть отвечать на заранее подготовленные вопросы от заранее подготовленных холуёв. Какое же он трусливое х..ло.
Маргарита Владимировна• 16 декабря 2022
Дивлюсь на руйнування, там люди жили, життя вирувало, прийшли звірі і забрали життя і якими потрібно бути дегенератами, щоб думати про те, що когось спасаєш... Це не можна пробачити
ksena555• 16 декабря 2022
скільки ж в Вас тих акаунтів???
кожного разу новий і новий
oksanav• 16 декабря 2022
Ответ дляukrnetlife
- Послание к парламенту.
- Новогодний прием в Кремле.
- Прямую линию.
Ага. Дебіл, б..дь.
darkhorse• 16 декабря 2022
Хоть бы дописали там в новостях этой ПаРаши, что мальчик получит Не только билеты в аквапарк, а еще хоть что-то, но НЕТ, хватит мальчишке и аквапарка, бедный ребенок в конченной стране.

А мы победим и ненависть свою я передам своим внукам. Гори огнем паРаша.

Буде тобі ворог як Мати і Дитина скаже…