Последний вагон• 17 декабря 2022
Витамины для беременных: сумавит или элевит?
Думала элевит, наверное потому что самые популярные. А о доктор прописал сумавит. Вот думаю, какие все же лучше? Может кто-то выбирал, сравнивал?
Сарафанное радио• 17 декабря 2022
Мені лікар казала брати будь-які. Приймала фемібіон, але зараз перейшла на елевіт. Мені йод потрібно було виключити. Порівнювала раніше фемібіон 1 і елевіт 1. В елевіті дозування вітамінів більше. Але більше не значить краще
БезВзяток• 17 декабря 2022
Мені лікар з гос клініки казав будь які, а мій нормальний лікар казала фемібіон або елевіт +омега3. Я пила елевіт +омегу.
БезВзяток• 17 декабря 2022
Ну і в сумавіт наче теж є риб’ячий жир. Треба дивитись на склад, шо вам з того треба, а що ні)
Колдунья-вещунья• 17 декабря 2022
Элевит - плохие формы, 20 лет их назначают, так как в аптеках выбор не особо поменялся, сумавит - комплекс витаминов группы В с Омегой. Есть комплексы гораздо лучше
или натуральные
Пэрисхилтонша• 17 декабря 2022
Я раніше приймала елевіт, бо розкручені, коли лікар прописала сумавіт, порівняла склад, сподобався більше