Мишка-шалунишка• 17 декабря 2022
Киев. Куда подавать документы на компенсацию комунальных за переселенцев?
Нахожу информацию, что можно подать онлайн, но на этом все. А если не онлайн, то куда вы обращались?
Умный хвост• 17 декабря 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
Ні.
Може щось змінилося, але раніше чула офіційне роз´яснення, що отримають компенсацію тільки ті власники житла, які все оформили через ’Прихисток’.
Мишка-шалунишка
• 17 декабря 2022
Ответ дляУмный хвост
Ну ось саме тому і хочу запитати у тих, хто останнім часом пройшов цю процедуру.