Зубная фея• 17 декабря 2022

Посварилась із чоловіком, а точніше він зі мною. Як вчинити?

Ситуація дурна. Я його випадково під час сексу дряпнула зубом по інтимному місцю. Зразу вибачилася, тому що сама злякалася, що заподіяла йому такі неприємні відчуття. Такої злості в очах я в нього ніколи ще не бачила. Він почав звинувачувати, що я зробила це навмисне, моїм вибаченням не вірить і взагалі, якщо я ще раз так зроблю, то взагалі на розлучення подасть. Так співпало, що ці вихідні з нами проводить його маленька дочка і він перекрутив так, що я це зробила навмисне, тому що мені в глибині душі не подобається, що вона до нас приходить. Це категорично не так. Його дочку я сприймаю як свою дитину, проводжу з нею багато часу, ніколи не відмовляю їй у грі, не сварю, навіть коли і треба б було і взагалі відношуся максимально по материнськи. Мене його слова дуже образили, але я нічого не сказала, просто ще раз вибачилася і запевнила, що зробила це не навмисне, так як я відчуваю себе трохи скуто, коли приходить дитина, боюся зробити лишній звук щоби не збудити її, а чоловік ще й повну темряву зробив в той момент і вже був трохи роздратований через те, що довго вкладали дитину спати і вона ще і не слухалася. Як мені мудро вчинити в такому випадку- відпустити ситуацію і дати час, так як я вже вибачилася, пояснила, що мені було не дуже комфортно і я ненавмисне або спробувати ще раз поговорити?
Правильно_Валерчик• 17 декабря 2022
Откусить пытались?..
автор Зубная фея • 17 декабря 2022
Ответ дляПравильно_Валерчик
Откусить пытались?..
Огосподи чоловік?
Плакулька• 17 декабря 2022
Охрегеть. Муж мудачило. Вы носитесь с его ребенком, а он вас еще виноватой делает, миллион раз извинились, а оно дуется. Я б его послала нахрен и никаких приятностей в интимном плане, хай самостоятельно дрочит.
Мотылек• 17 декабря 2022
Послать его
Мудрецыха мира сего• 17 декабря 2022
Дряпнула? У вас зуби поламані чи як можна дряпнути тупим предметом м´яку тканину? Шо він вигадує там собі.
Луноходик_Ик• 17 декабря 2022
мой муж меня любит и чего он только мазохист от меня не терпел. А ваш мудень
автор Зубная фея • 17 декабря 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Заділа зубом м’яку тканину. Теж не думала, що можна, але так вийшло не навмисне
Ежик Хрюха• 17 декабря 2022
Він у вас точно нормальний?
Мудрецыха мира сего• 17 декабря 2022
Ответ дляЗубная фея
Ну то хай наступного разу сам собі
Elani• 17 декабря 2022
Ответ дляЗубная фея
дайте ему ляпаса, и хай та истеричка успокоится
прям капец, вроде вы ему член откусили уже
автор Зубная фея • 17 декабря 2022
Ответ дляЕжик Хрюха
Він у вас точно нормальний?
Тепер ставлю собі те саме питання …
Мандолина Бу• 17 декабря 2022
Его нужно врачу показать. Он как минимум агрессивный
Мандолина Бу• 17 декабря 2022
Ответ дляЗубная фея
Тепер ставлю собі те саме питання …
Бегите. Это треш
Подумывающая• 17 декабря 2022
Он не нормальный. Либо специально повод нашел для ссоры.
автор Зубная фея • 17 декабря 2022
Ответ дляПодумывающая
Мені так і здалося, що спеціально. Мені взагалі здається, що він шукає до чого причепитися до мене, коли приходить його дочка. Я до неї відношуся гарно, але мабуть в його розумінні має бути щось не так
Подумывающая• 17 декабря 2022
Ответ дляЗубная фея
Попробуйте поговорить с ним нормально. Если не выйдет, то задумайтесь зачем вообще с таким быть. Ни поговорить, ни уважения, еще и цепляется.
Пульт от линолеума• 17 декабря 2022
Автор да хватит уже извиняться и унижаться. Ваш муж вами манипулирует и прививает вам чувство вины, а вы ведётесь . Мужу скажите, что начиная с сегоднящнего дня никаких минетов больше не будет, раз он так переживает за своё хозяйство . И дочку свою пусть полностью обслуживает сам, чтобы к вам не было претензий. А вообще,если он вам ещё и разводом угрожает, я бы задумалась, а нужен ли вам муж манипулятор и истеричка?
Семена рукколы• 17 декабря 2022
Что вы хотели,кто сосет такое и к ним отношение.Засужено
Igra idet• 17 декабря 2022
А зачем он вам? Наглый мужик , ещё и ребенка своего на ваши плечи...
Ждушечка• 17 декабря 2022
Ответ дляElani
Мужики ще ті ’нєженки’
Техпаспорт на медузу• 17 декабря 2022
Нефиг в рот совать шо попало
Налетчица Муся• 17 декабря 2022
Ответ дляЗубная фея
Тепер ставлю собі те саме питання …
По ходу ні. А чого його колишня з дитиною послала??
Твоя подруга• 17 декабря 2022
Охренел ваш муж
Его ребенок пусть и занимается
А не вы ее кружите, еше виноваты.
Кина не будет .дальше хуже будет. Он на вас уже раздражается, что дальше ?!??
младокошкина• 17 декабря 2022
А мне кажется, что вашего мужа раздражает его ребенок поэтому он на вас и оторвался потому что на ней не может.
Налетчица Муся• 17 декабря 2022
Хто вкладав його дитину- ви чи він?
автор Зубная фея • 17 декабря 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Хто вкладав його дитину- ви чи він?
Дитину вкладали разом. Вона так любить, коли до нас приходить. Я пробувала залишати їх вдвох, але вона мене кличе також до себе. Думаю, може він ревнує її до мене. Але я не забираю його дитину, просто не відмовляю їй в увазі
Кожугетовый ансамбль• 17 декабря 2022
Вибачте, але він при..рок. Не ведіться на маніпуляції. І більше не вибачайтесь. На коліна ще впадіть і просіть вибачення. Хай йому допоможе права чи ліва подружка забути, як погано було з Вами
ВЫВсеВрете• 17 декабря 2022
Ответ дляЗубная фея
Тепер ставлю собі те саме питання …
Перестаньте скакати навколо нього та його дитини... для чого сотню раз вибачатися? Одного разу завжди досить.
Ну і у вас на три місяці психологічна травма - не берете в рот, бо боїтесь відкусити)) а також боїтесь розлучення. Тому без мінету)))
Холодная каша• 17 декабря 2022
Я б с таким не жила. Его ребенок на выходных мне нах....не нужен, нянчится с ним пусть мама. Ну и выслушав его хамство от такого просто бы ушла. Унижать себя я не позволю
Лама_мама• 17 декабря 2022
Автор, ребёнка бывшему мужу отдают не для того, чтобы с ним играла новая жена. Отправляйте их в парк, игровые комнаты - пусть проводит время и уделяет отцовское внимание самостоятельно, не перекладываясь на вас свои проблемы.
Вами действительно манипулируют и навязывают чувство вины. То, что он озвучил вслух - творится в его голове. Представляете, что он на самом деле о вас думает?