.... с Новым годом поздравлял Дед Мороз????
русня дискредитировала все: георгиевские ленточки, День Победы, латинские буквы теперь и Деда Мороза
Це мерзость!
Ответ дляrybka21
Мені все одно до русні, а ви на питання щодо літер відповіді не маєте.
Ви до мене причепились з тими літерами, я вам хочу пояснити, що у мене особисто літери ЗВО ассоціюються зараз в війною, як колись індійська свастика з фашистами. Як що я побачу прізвище Kozak у паспорті, то в мене це не виклече ні яких емоцій, а як що Z на стіни, то мени це не сподобається, або Za донбасс, наприклад чи Za Рязань.
Сподіваюсь вам зрозуміло?
Anita123-13ef• 17 декабря 2022
Ответ дляКорабельная Сосна
Русня дискредитировала Пушкина.
У нас снесли памятник.
Это сколько горя нужно принести, чтобы и Пушкина снесли.
У нас снесли памятник.
Ба,більше пушкіна і письменників немає
Anita123-13ef• 17 декабря 2022
В нас Миколай і різдво 25, нр як звичайний день , будемо доїдати що після 25 залишиться 😂😂😂 а як Миколоя перенесуть на 6.12 то буде 6,
Ответ дляAnita123-13ef
Доречі, тільки в срср на НГ рік був Дід мороз, тому що не було релігії, бо дід мороз саме клон Св Миколая чи Санта Клауса. В усьому світі НР це ліше свято, перехід в одного року в іншій, той самий Санта Клаус приходе саме на Різдво.
Anita123-13ef• 17 декабря 2022
Ответ дляMilka8181
Так, трішкі дивно спочатку було, що НР тут так собі свято.
Rina Kisskiss• 17 декабря 2022
Ответ дляАнжелика1
Как легко манипулировать сознанием многих. Ведь ко всем в детстве приходил Дед Мороз со Снегурочкой и приносили подарки, чудеса и праздник. Зачем отказываться от того доброго и светлого, что было в прошлом? Зачем отказываться от своего родного языка? При чем Пушкин к нынешним оккупантам? Разве наши дедушки и прадедушки, которые воевали с немцами, не были героями? Таких вопросов можно задать много. Каждое время без исключения имеет свои плюсы и минусы. Такие плюсы и минусы были и в нашем прошлом, у кого оно пришлось ещё на время СССР. Минусов было тоже очень много, но зачем втаптывать в грязь то хорошее, что было раньше? При всем моем негативном отношении к нынешним оккупантам и россии мне нравятся стихи и сказки Пушкина, многие русские художники прошлых лет (классики) и Дед Мороз тоже.
С приходом красных горели церкви.
Нашелся дед мороз и снегурочка. Хотя издавна это языческое божество, которому нужна была мертвпя молоенькая девчушка. Жертвоприношение.
Это все было навязано.
Почитайте про елку в совке, кто ее ввел. Про ее украшения.
Дед мороз хорош для вас и ваших детских воспоминаний.
Насчет пушкина, перечитайте внимательно его поэмы, рассказы.
Это все было навязано.
Rina Kisskiss• 17 декабря 2022
Ответ дляvikka-vs
Люди, вам не надоело через день мусолить тему деда Мороза?
А где еще
Ответ дляМуркамурковна
Блін, от чесно, я настільки любила дитячі мультіки предновогодні, я їх обожнювала.. Чи Ю((( тепер навіть не знаю....
А вообще, по поводу діда мороза.... Шо сказать, це ж казка, вимесел... Реально і чесно дої.... сь... Просто пережиток ссср да, а шо б він стратив кучу українців і був проти... Може шось не знаю....
Якшо ті всі пушкінмхуюшкіни ладно, я на них 240 грн в макулатурі заробила то шо з дідом робить
Назвіть його Санта та й по всьому
Ответ дляvikka-vs
Ще пару років помусолять. В нас, на заході України якось воно все швидше. Ленінів тих сраних ще в 90ті знесли, вулиці перейменували. Діда люстрували років 7 тому. Як не 10. В мене менші діти листи Санті і Миколаю пишуть. Їм 12 і 10. Дєда в нас не було. У старших ще був.
Ответ дляАнжелика1
Ну то йдіть і змініть руських. Чи примусьте їз зріктися того. Не повинно в нас бути нічого спільного. Не повинно.
В мене з мого дитинства також милі спогади і римоплетство Пушкіна мені заходить - знаю все напам´ять.
Але з тими виродками не хочу мати нічого спільного в принципі. Баба Натале, Йолопукі - повно добрих дідів крім москальського.
І достойних поетів крім Пушкіна.
Те, на що дрочать москалі зі своїм вялічієм в нас має бути забуто.
І достойних поетів крім Пушкіна.