Milka8181• 17 декабря 2022

И вы по прежнему хотите чтобы ваших детей....

.... с Новым годом поздравлял Дед Мороз????

русня дискредитировала все: георгиевские ленточки, День Победы, латинские буквы теперь и Деда Мороза
Це мерзость!
Timasik• 17 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Ні, про рузьких охвіцерів жиліна та костиліна і місцеву дівчину Діну
Лермонтов писал)
rybka21• 17 декабря 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Удалено администрацией...
Не можна перейти на латиницю, бо там літери- рашистські символи. За логікою авторки. Але вона сама чомусь не згодна з власними ж логічними висновками.
rybka21• 17 декабря 2022
Ответ дляMilka8181
Я ще не вирішила що з літерами робити, чекайте на відпопідь у встановлені законом термін
То ви погоджуєтесь, що русня діскредетує поняття та героїв?
Мені все одно до русні, а ви на питання щодо літер відповіді не маєте.
rybka21• 17 декабря 2022
Ответ дляTimasik
Лермонтов писал)
Кавказский пленник це як раз Пушкін
rybka21• 17 декабря 2022
Ответ дляTimasik
Лермонтов писал)
Ні я, ні ви не праві
Це Толстой
автор Milka8181 • 17 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Ви до мене причепились з тими літерами, я вам хочу пояснити, що у мене особисто літери ЗВО ассоціюються зараз в війною, як колись індійська свастика з фашистами. Як що я побачу прізвище Kozak у паспорті, то в мене це не виклече ні яких емоцій, а як що Z на стіни, то мени це не сподобається, або Za донбасс, наприклад чи Za Рязань.
Сподіваюсь вам зрозуміло?
Timasik• 17 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Ні я, ні ви не праві
Це Толстой
Правы и вы, и я . Только произведения разные: стихи , поэма и повесть)
Дочиталась, вы изначально о повести писали
Timasik• 17 декабря 2022
А що до Вагнера?
Стосовно пісень, що співає кубанський хор? Їх викрелити зі збірників?
Anita123-13ef• 17 декабря 2022
Ответ дляКорабельная Сосна
Русня дискредитировала Пушкина.
У нас снесли памятник.
Это сколько горя нужно принести, чтобы и Пушкина снесли.
Ба,більше пушкіна і письменників немає
Anita123-13ef• 17 декабря 2022
В нас Миколай і різдво 25, нр як звичайний день , будемо доїдати що після 25 залишиться 😂😂😂 а як Миколоя перенесуть на 6.12 то буде 6,
автор Milka8181 • 17 декабря 2022
Ответ дляTimasik
А що до Вагнера?
А дісйно чому русня не назвала свій загін бандитів наприклад ім’ям пушкіна чи чайковського? чому вагнер? не скрепно
автор Milka8181 • 17 декабря 2022
Ответ дляAnita123-13ef
Доречі, тільки в срср на НГ рік був Дід мороз, тому що не було релігії, бо дід мороз саме клон Св Миколая чи Санта Клауса. В усьому світі НР це ліше свято, перехід в одного року в іншій, той самий Санта Клаус приходе саме на Різдво.
автор Milka8181 • 17 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Де ви пропали? З вами цікаво поговорити, повертайтесь
Anita123-13ef• 17 декабря 2022
Ответ дляMilka8181
Так, трішкі дивно спочатку було, що НР тут так собі свято.
летта• 17 декабря 2022
а что только у нас уже давно в детсад дед морозы не приходят? еще до войны уже не было такого года два так точно. Только Николай. дома как хотите так и делайте, в учреждениях, на утренниках, на тв никаких дедов уже давно вроде и нет.
LJA• 17 декабря 2022
Ответ дляklycha
Пушкін багато писав про Кавказ. Почитайте.
Удалено администрацией...
Rina Kisskiss• 17 декабря 2022
Ответ дляАнжелика1
Как легко манипулировать сознанием многих. Ведь ко всем в детстве приходил Дед Мороз со Снегурочкой и приносили подарки, чудеса и праздник. Зачем отказываться от того доброго и светлого, что было в прошлом? Зачем отказываться от своего родного языка? При чем Пушкин к нынешним оккупантам? Разве наши дедушки и прадедушки, которые воевали с немцами, не были героями? Таких вопросов можно задать много. Каждое время без исключения имеет свои плюсы и минусы. Такие плюсы и минусы были и в нашем прошлом, у кого оно пришлось ещё на время СССР. Минусов было тоже очень много, но зачем втаптывать в грязь то хорошее, что было раньше? При всем моем негативном отношении к нынешним оккупантам и россии мне нравятся стихи и сказки Пушкина, многие русские художники прошлых лет (классики) и Дед Мороз тоже.
С приходом красных горели церкви.
Нашелся дед мороз и снегурочка. Хотя издавна это языческое божество, которому нужна была мертвпя молоенькая девчушка. Жертвоприношение.
Это все было навязано.
Почитайте про елку в совке, кто ее ввел. Про ее украшения.

Дед мороз хорош для вас и ваших детских воспоминаний.

Насчет пушкина, перечитайте внимательно его поэмы, рассказы.
vikka-vs• 17 декабря 2022
Люди, вам не надоело через день мусолить тему деда Мороза?
автор Milka8181 • 17 декабря 2022
Ответ дляvikka-vs
Ну мы общаемся. Кому то интересны темы про ’на сколько я выгляжу’ кому то про деда мороза.
Як раз начасі
Vera83• 17 декабря 2022
Ответ дляКорабельная Сосна
Зачем усыплять, вы с ума сошли
да это сарказм, в тему того, как многие советчицы своим детям говорят: Дед Мороз был стареньким и уже умер, теперь у нас Санта
всеЛенаЯ• 17 декабря 2022
Ответ дляRina Kisskiss
Младшему сказала, что он ушел на пенсию.
Санта крутой, с оленями прилетит.
Rina Kisskiss• 17 декабря 2022
Ответ дляvikka-vs
А где еще
всеЛенаЯ• 17 декабря 2022
Ответ дляАлина-1240
Оставьте деда мороза в покое.не приплетайте в кучу то,что не плетется
Ага, а потім через пару десятків років знову мишибратья будуть?
Ні. Нічого спільного. НІЧОГО! І НІКОЛИ!
всеЛенаЯ• 17 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Блін, от чесно, я настільки любила дитячі мультіки предновогодні, я їх обожнювала.. Чи Ю((( тепер навіть не знаю....
А вообще, по поводу діда мороза.... Шо сказать, це ж казка, вимесел... Реально і чесно дої.... сь... Просто пережиток ссср да, а шо б він стратив кучу українців і був проти... Може шось не знаю....
Якшо ті всі пушкінмхуюшкіни ладно, я на них 240 грн в макулатурі заробила то шо з дідом робить
Назвіть його Санта та й по всьому
автор Milka8181 • 17 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
Ні. Нічого спільного. НІЧОГО! І НІКОЛИ!
Як у тому стіху
’Не хочу щоб на вулиці де були танки знов залунали пісні інстасамки’
всеЛенаЯ• 17 декабря 2022
Ответ дляvikka-vs
Ще пару років помусолять. В нас, на заході України якось воно все швидше. Ленінів тих сраних ще в 90ті знесли, вулиці перейменували. Діда люстрували років 7 тому. Як не 10. В мене менші діти листи Санті і Миколаю пишуть. Їм 12 і 10. Дєда в нас не було. У старших ще був.
Ana-0ae3• 17 декабря 2022
Мы рассказали сыну правду
Что никакого Дед Мороза нет
Поплакал и забыл
Муркамурковна• 17 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
Назвіть його Санта та й по всьому
Все просто))))
всеЛенаЯ• 17 декабря 2022
Ответ дляАнжелика1
Ну то йдіть і змініть руських. Чи примусьте їз зріктися того. Не повинно в нас бути нічого спільного. Не повинно.
В мене з мого дитинства також милі спогади і римоплетство Пушкіна мені заходить - знаю все напам´ять.
Але з тими виродками не хочу мати нічого спільного в принципі. Баба Натале, Йолопукі - повно добрих дідів крім москальського.
І достойних поетів крім Пушкіна.
Те, на що дрочать москалі зі своїм вялічієм в нас має бути забуто.
vikka-vs• 17 декабря 2022
Ответ дляMilka8181
Як раз начасі
Та не, я всегда в числе первых в таких темах. Но уже даже у меня запал прошёл...