Ждун с Нибиру• 17 декабря 2022
Скетчмаркери порадьте
В магазині набори з дуже великою кількістю сірих та блідих під шкіру. то може професійні, хотілось би для дитини з більш яскравими та насиченими коьорами. які ви купували? на що звернути увагу
Пацан к успеху шел• 17 декабря 2022
Братья Капли• 17 декабря 2022
Я разные покупала. Там в каждом наборе разные оттенки-в одном бежевые,в одном зелёные,в одном розовые. Поищите ещё,если те что есть вам не нравятся
На_оба_рот• 17 декабря 2022
Бачила в Червоному маркеті, такі маркери як у першому коментарі, але поштучно. Може оберете саме ті кольори яскраві, які хочете) І там вони приходять у футлярі) Може, якщо оптом купите, то вони віддадуть у футлярі. Але точно не скажу)
Алиса в стране Советчица• 17 декабря 2022
Донькі подарували 36 шт в чорній сумці, кольори є всякі.Але перед цим я вибирала в інтернеті, то переважали сіруваті відтінки....можливо то так здається