Ms. Сама прямота• 17 декабря 2022
Що будете дарувати своїм діткам на новорічні свята?
Вже купили декілька подарунків один з них машинка на управлінні пише, що з 2х років. Нам ще нема 2х, але скоро буде. Думаю не пропаде)
Дверной_Проем• 17 декабря 2022
Взагалі не знаю. На Св.Миколая вже дарувала багато чого, іграшки та інше, крім свят і так купую. Гроші є, а ідей немає, так як є майже все
Любящая болтать• 17 декабря 2022
Ответ дляУкраїна понад усе!
Діткам 19 і 12. Поняття не маю що
19 лет ребенок?)
Моему брату 18, сестре 20, мама даже не планирует нам что-то дарить))
Говорит - у меня в семье детей нет
Ядвига Юсьлегко• 17 декабря 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
19 лет ребенок?)
Говорит - у меня в семье детей нет
Погано(((
Майская киска• 17 декабря 2022
15 лет-шлем для велисипедиста
10 лет-пёс Патрон
И много по мелочи.
Это будет на Николая и Рождество
10 лет-пёс Патрон
И много по мелочи.
Это будет на Николая и Рождество
из_под_тишка• 17 декабря 2022
Ми подарунки робимо на Миколая і на Різдво. Новий рік для нас не свято, а просто перше число місяця та початок року.
Майская киска• 17 декабря 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
19 лет ребенок?)
Говорит - у меня в семье детей нет
Конечно ребёнок, для мамы он ребёнок.
Україна понад усе!• 17 декабря 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
19 лет ребенок?)
Говорит - у меня в семье детей нет
Да. Для меня это мой ребёнок. Конечно будут подарки
Україна понад усе!• 17 декабря 2022
Ответ дляБез комплексов
Генератор для всіх членів родини
Это давно куплено. Неинтересно
Пустощі-веселощі• 17 декабря 2022
Те що хочуть. На 2 роки дарувала б ноїв ковчег або розумне цуценя.
Моїм 8 і 13. На Новий Рік навушники обом. Але старшій AirPods, молодшому ігрові з підсвіткою.
На Миколая солодощі, по книзі, та по настільній лампі на акумуляторах. 6.12 під подушкою знайшли по кіндер набору солодощів.
LIANA171185• 17 декабря 2022
Мы своему уже подарили компьютер.А на сам НГ будет пакетик с вкусняшками)
Ms. Сама прямота
• 17 декабря 2022
Ответ дляДверной_Проем
То саме, весь дім вже в іграшках… від розвиваючих до звичайних машинок. Цікаво було почути, що діткам подобається взагалі.
Дверной_Проем• 17 декабря 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Моїй подобається дуже Лего дупло та з творчістю пов’язане, але вона старша 3.5.
Новопоштинская• 17 декабря 2022
Ответ дляУкраїна понад усе!
Моєму 18, то купили спеціальний геймерський килимок для миші та гру Alias (хтось з друзів підсадив, тепер собі хоче).
Донька 10 років замовила Лего
Автор, похреснику купили світлофор. Зпраз скину фото
Донька 10 років замовила Лего
Ms. Сама прямота
• 17 декабря 2022
Ответ дляДверной_Проем
Я б вже реально купляла лего) до речі багато бачила з позначкою 1+ та 2+, але невпевнена, що йому таке зара зайде. Чогось мене завжди тягне купити іграшки не по віку і потім вони пилом покриваються.
Козачка• 18 декабря 2022
Ответ дляДверной_Проем
бачте , а в мене навпаки ,ідеї є.....грошей немає
...... а по темі малій 2,3 купила Lol ( підробку) і магнітну дошку , старшому 14р комп´ютерну гру замовив .
Козачка• 18 декабря 2022
Ответ дляЛасковая_львица
чому моя грається Лего з року , в мене з старшого дуже багато іграшок лишилося і донька ,якось і раніш всім почала гратися , любить малювати дуже , Плей До теж десь ближче до 2х р почала купляти їй подобається, а ще її любов слайми
.
Ms. Сама прямота
• 18 декабря 2022
Ответ дляКозачка
.
Плей до є… але без цих ігрових наборів. Ну звичайний конструктор є, але саме до нього якогось особливого інтересу не проявляє. Я йому почну щось складати, а він ламає. Хоча може з лего буде інша ситуація. Зато від сортерів балдіє на всю катушку.
Любящая болтать• 18 декабря 2022
Ответ дляМайская киска
Конечно ребёнок, для мамы он ребёнок.
Я вместо мамы дарю младшим подарки на все праздники)
Они для меня еще дети, а для нее нет
Майская киска• 18 декабря 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Они для меня еще дети, а для нее нет
Вы большая молодец!
Подмигашка• 19 декабря 2022
Дочери гироскутер + сладости( плюс оч любит разные подвески и т д, заказала с гравировкой) , сын 13 лет заказал термобелье и гору харибо, ещё плюс взяла носки Найк такие как он хотел к носкам ещё рюкзак и кроссы купила;)