Карапулька• 17 декабря 2022

Абьюзер і газлайтер?

Чоловік дуде розумний, ходяча енциклопедія. Живемо добре, в принципі. Він в універі і всюди був першим в навчанні, а я отримала грант ( і не один ) в своєму універі, хоч і не отримала червоний диплом, ввн як побачив додаток до диплому, то ледь не знепритомнів « як ти могла говорити, що так гарно вчилася, як і 4-ки є?», засрав мене, коротше. І ось зараз, я забула, що далі від нашої планети ( інші небесні тіла), і в межах якої саме дисципліни вивчали небесні тіла ( ляпнула, що географія, сонячну систему там вивчали, а він аж спінився, що то розділ фізики був), виходить, що я опозорилася, а він відповів «ти мене лякаєш», це абьюз і газлайтинг??? Чи чувак ботан просто?
Бесстыдница• 17 декабря 2022
Новый вид тролля - тролль ботаник
Нудный Юра стал
Янка-угомонись• 17 декабря 2022
Ну прям как моя знакомая написала - один в один😁, и да - у неё абьюзер
Банка с бутылками• 17 декабря 2022
Та нє, ви просто не дотягуєте. Іди учись!
автор Карапулька • 17 декабря 2022
Ответ дляБанка с бутылками
Перетягую, я перевірила, це таки розділ про сонячну систему, географія, осохативсь він, а не я)
автор Карапулька • 17 декабря 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
В неї те саме)? Я думала, просто вредний. Аж он воно що
Йцфыяч• 17 декабря 2022
А що таке газлайтер?
Чу Ча• 17 декабря 2022
Ничего не понятно. Гнобит- это один из признаков, мотается сделать тупой-тоже
Банка с бутылками• 17 декабря 2022
Ответ дляКарапулька
Тоді ви повинні його заабьюзити до непритомності
автор Карапулька • 17 декабря 2022
Ответ дляБанка с бутылками
Він і так мене кличе аб‘юзеркою
Банка с бутылками• 17 декабря 2022
Ответ дляКарапулька
Він і так мене кличе аб‘юзеркою
В чому проявляється ваш абюз?
автор Карапулька • 17 декабря 2022
І , так! Платон далв ніж Нептун, я і тут права)))
автор Карапулька • 17 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
А що таке газлайтер?
Знецінює досягнення
автор Карапулька • 17 декабря 2022
Ответ дляБанка с бутылками
В чому проявляється ваш абюз?
Гиркаю, егоїстична, йому зі мною складно, насуплений по життю
автор Карапулька • 17 декабря 2022
Заздалегідь перепрошую, нашвидкоруч друкую
Херсон це Україна• 17 декабря 2022
Все в пределах нормы. Спокойней реагируйте, а то ваша самооценка привязана к тому одобрит он или нет
Бесстыдница• 17 декабря 2022
Ответ дляКарапулька
А Сократ с Аристотелем?
Йцфыяч• 17 декабря 2022
Ответ дляКарапулька
Знецінює досягнення
Ну схоже. Ще по вашому опису дуже схоже на шизофренію, чи нема часом родичів по його лінії з тим?
Банка с бутылками• 17 декабря 2022
Ответ дляКарапулька
Ну, то може він вам відповів на ваш абюз?
автор Карапулька • 17 декабря 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Начхати, просто комплекс відмінника кумарить і ось цей зарозумілий снобізм. Великим людям було притомно казати «я знаю, що я нічого не знаю», а тут прям «Володька, не позор мене» через такий дріб‘язок, який жодним чином не дотичний з моїм фахом
автор Карапулька • 17 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
А хто його знає, така туманна біографія там…
автор Карапулька • 17 декабря 2022
Ответ дляБанка с бутылками
А може він просто в усьому мене винує по життю?
Херсон це Україна• 17 декабря 2022
Ответ дляКарапулька
Ну тогда вам с ним не по пути раз так сильно вас задевает.
Йцфыяч• 17 декабря 2022
Ответ дляКарапулька
Діти є у вас?
пу_пугренчик• 17 декабря 2022
У меня был парень поляк, я ему часто вопросы задавал, он с меня смеялся, мол необразованный я
А потом сказал, что и в сексе я не очень, не позволял мне спать с другими парнями. Так хорошо что удрал оттуда.
автор Карапулька • 17 декабря 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Та вже ж теліпаємося 7 років , навіть в любові. Це ось останній рік такий маразм почався.
Банка с бутылками• 17 декабря 2022
Ответ дляКарапулька
Наприклад? Ну, оцінки зрозуміло. А ще що?
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 17 декабря 2022
Ответ дляКарапулька
Я взагалі думаю, що то астрономія. У нас окремим предметом була цілий рік.
автор Карапулька • 17 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Діти є у вас?
Так. Донька.
Очень добрый аноним• 17 декабря 2022
Чем ему в жизни помогли знания про солнечную систему?
Я думаю, человеческие качества, особенно в семейной жизни важнее, Чи не так?
автор Карапулька • 17 декабря 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Жесть….