#Пойду_кгадалке• 18 декабря 2022
Пересилка рослин з Польщі
Доброго дня!
Хто в темі,просвітіть починаючу оптовичку.
Хочу замовити оптом рослини ,як відбувається доставка,якими транспортними компаніями.
І чи автоматично проходиться фіто санітарний контроль на таможні.
Інтернет магазин зараз на канікулах,не відповідає на пошту.
Божья коровка• 18 декабря 2022
Все за вас прочитати, розжувати, а вам залишається касу збирати?
Файно так.
#Пойду_кгадалке
• 18 декабря 2022
Ответ дляБожья коровка
Файно так.
Прочитаю,вивчу і без вас.
Конкуренції боїтесь
#Пойду_кгадалке
• 18 декабря 2022
Ответ дляМеня не звали
Для чого всі ці проблеми?
Сорти гарні,в Україні ще дуже мало і є стабільний попит.
Провірено,брала через посередників
Эскиз бесконечности• 18 декабря 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Провірено,брала через посередників
Ніякого ’автоматичного’ фітосанітарного контролю не існує.
Фізособи не можуть пересилати/отримувати.
Як юр.особа, можете. Але для фітосанітарного контролю сертифікат має надати постачальник. Це дорого і дуже складно. Тому для разової закупки не реально.
#Пойду_кгадалке
• 18 декабря 2022
Ответ дляБабайко
Нельзя, через сан.эпид.контроль
Он стоит 250 евро
#Пойду_кгадалке
• 18 декабря 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Закупка буде крупною.
Я узгоджу з постачальником оплату фвтосаніт.паспорта.
Мене більше цікавлять доставки
Эскиз бесконечности• 18 декабря 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Закупка буде крупною.
Мене більше цікавлять доставки
Питання не лише в оплаті, а в процедурі його отримання. Це ще той головняк. Тому більшість постачальників, якщо це не експортно орієнтована компанія, як правило, вам відмовлять.
Хіба що ви фурами будете закупатись.
Доставка поштовими компаніями проблематична. Вони не гарантуватимуть вам проходження митного і фітосанітарного контролю і, у випадку чого..., товар зависне в карантині. Не встигнете порішати і його просто знищать.
Шукайте митного брокера з відповідним досвідом оформлення товарів, що підлягають фітосанітарному контролю. Він вас проконсультує.
Хіба що ви фурами будете закупатись.
#Пойду_кгадалке
• 18 декабря 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Хіба що ви фурами будете закупатись.
Дуже дякую за змістовну відповідь!