Україна наше все• 18 декабря 2022
Вперше попала на хабар у лікарні)
Тепер хоч знаю як воно виглядає.
Усе життя обслуговувалася у приватному секторі, а тут так налікували що потрапила по швидкій у державну лікарню за місцем проживання.
Прооперували, відношення не дуже було через те що вони за кимось там доліковують, в день виписки приходить палатний лікар каже - а ви взагалі збираєтеся платити за операцію?
І смішно, і гидко.
МЧСница• 18 декабря 2022
Ответ дляУкраїна наше все
Питання початкове у чому було? Чому я вранці не зателефонувала у приватну?
Ще раз питаю: навіщо мені було телефонувати у приватну, якщо держ лікарня вже мене оформила і сказала що вранці операція?
Ви щось вже не знаєте як викрутится, дичину якусь несете.
это вы по себе уже судите, развели срач, не знаете, как выкрутится. не знала она, так злякалась. тут оформили, в другую уже не пойдешь. вас оформили и вы не спросили, что сколько стоить будет? это после частных? вся такая честная, аж страшно...
Дуняша• 18 декабря 2022
С другой стороны, если докторов не будут благодарить за хорошее лечение, они все сбегут или не будут так тяжело и дорого учиться за те ’налоги’ которые мы им платим - по факту копейки. Хороший,умный профессионал не имеет право жить на те подачки от государства. Просто смешно
Мне тоже наделали делов в частной, теперь ищу хороших врачей только, а там иду к ним в гос и даю благодарность
Україна наше все
• 18 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
нет, не должна была. ей даже суммы не назвали. предложили отблагодарить. сказала бы- не буду. а то ж карту начала вымагать. все плохие, она в белом пальто зляканная
карту вимагати?
навіщо ви придумуєте на рівному місці якісь нісенітниці?
ДеньгиНеСдаю• 18 декабря 2022
Ответ дляА поговорить?
Бо він уже отримав зарплату за роботу. Яка з податків Автора в тому числі сформована. Бо він з суми хабаря ні копійки не дасть ні на цей же податок, ні на ремонт лікарні та модернізацію обладнання.
Все тут не так, як можна цього не розуміти. Давайте ще раз порахуємо, скільки таких доходів отримує лікар. Одна операція мінімум 5 тис, за тиждень він їх робить десятки. Масштаби уявляєте взагалі?
Ну что вы, никто их десятками не делает, разве что уж какая-то вечно ургентирующая больница и мало хирургов
КротоТо• 18 декабря 2022
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Когда нужно было мужу сделать оперцию-мы обошли весь город-и частные,и гос. Клиники. В частной нам насчитали даже дешевле,чем в институте. Операция (3 года назад) обошлась нам ок.50000 грн(20 тыс . Стоил нож,которым мужа оперировали,мы его отдельно покупали). Когда в частной хирург рассказывал,как будет проходить операция,нас насторожил один нюанс. Мы уточнили в институте у хирурга,который делает такие операции кпждый день по несколько штук,в институте. Оказалось,что так не оперируют ,вообще. Так что хорошие условия и улыбающаяся медсестра были для нас на втором месте. На первом-профессионализм хирурга,и только. И очень благодарны врачу,который провел операцию,без осложнений.
Ну очевидно что в гос клиниках врачи особенно со стажем намного компетентней. Во-первых попробуй там дорасти в сумасшедшей конкурентной среде до какой-то должности, а во-вторых все-таки самые сложные случаи практикуются в гос клиниках. Так что все это свидетельствует о качествах врача как личных так и профессиональных. Ну и работа там реально ад, кто уже работает годами, очевидно что человек помешан на карьере и более опытен
МЧСница• 18 декабря 2022
Ответ дляУкраїна наше все
карту вимагати?
та ваши нісенітниці цитирую.
’Ну розгубилася трохи, питаю скільки це коштує, він як дитина, суму не називає, картку не дає.’
Україна наше все
• 18 декабря 2022
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Так ви ж сама гроші віддали. Стребуйте тепер через суд гроші з приватної за неналежне лікування і повернете собі те,що віддали в гос.клініці,ще й з компенсацією моральної шкоди. Якщо хочете по справедливості.
так я приватній нічого і не платила. все за страховкою, вони і займаються цим.
питання за приватну не стоїть, як і справледливості влане.
я трохи обурена була тим що відбувається в держ лікарнях, тому підняла питання для обговорення, подобається вас це чи ні.
СережкинаЯ• 18 декабря 2022
Ответ дляГигиенишвили
Если бы врачам платили достаточно денег, то не было бы коррупции.
Я врач
Ви не знали про рівень з/п лікарів коли вступали до ВНЗ? Чи коли на роботу влаштовувались ?
На що Ви розраховували? На хабарі? Ой, вибачте, ’’подяки’’.
МЧСница• 18 декабря 2022
Ответ дляУкраїна наше все
главное, что на частников не обурена трохи
Україна наше все
• 18 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
а не кидала бы. вас с дулом пистолета заставляли кидать? принципиальную такую заставили?
та не хвилюйтеся так, я просто після лругої платити не стану, та й по всьому.
Ответ дляКротоТо
далеко не всегда так, многое решают деньги и связи
Україна наше все
• 18 декабря 2022
Ответ дляА поговорить?
Та все вони розуміють, просто виправдовують так свої хабарі, щоб спалося спокійніше.
А поговорить?• 18 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
Головне, що тут всі, крім лікарів, в цій темі розуміють про що тема. І тільки лікарі, в білих пальтАХ, тут втирають, що хабарі це нормально.
dreamsunny• 18 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
вы в сказке живете? в Европе нет врачебных ошибок? серьезно? может там и маньяков нет? и тюрем там нет?
В Европе врач может лишиться работы за свои ошибки.. там не прокатит ’переписать историю болезни’ как у нас .. а у нас врачи идут на подлог, чтобы скрыть свои косяки.
Так что да, я живу в сказке ’ о кривых зеркалах’ и нечистоплотных врачах, которые угробили близких мне людей и выкачали кучу денег при этом....к сожалению поздно прочитала отзывы , но понимаю что я не одинока и что эти недодоктора угробили уже многих и продолжают работать и разводить на деньги....
Дякую_аж_підскакую• 18 декабря 2022
Ответ дляУкраїна наше все
Ну не візьме цей, направлять до іншого, чи й не проблема, Господи.
Так чого ви не пішли до вашого приватного,так і не зрозуміла
А поговорить?• 18 декабря 2022
Ответ дляnezhinka
Зараз медики вже не дають клятву Гіппократа)
Гіпократ перестав приймати від них клятви?
Україна наше все
• 18 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
Удалено администрацией...
А поговорить?• 18 декабря 2022
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А чому це питання взагалі виникає? Автор, як і всі громадяни України, має право на безоплатну медичну допомогу.
МЧСница• 18 декабря 2022
Ответ дляА поговорить?
головне, что авторка в приватну платить не хочет. и делает вид, что ничего не понимает
МЧСница• 18 декабря 2022
Ответ дляДякую_аж_підскакую
нихто не зрозумів. она юлит, как привыкла, хочет бесплатно и прикидывается непонимайкой
Україна наше все
• 18 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
та ваши нісенітниці цитирую.
Ну я ж кажу - нісенітниці верзете.
Я сказала що гтівки немає і взяти зараз немає де, що можу перкказати на карту.
Він спочатку відмовив, потім побігав чужу приніс. Все. Хоча вам звісно це саме так - вимагала картку) Ви мабуть так і в прокуратурі колись розповідатимете:
- Оплату за операції я не вимагала, то пацієнти мене змусили - вимагали картку, насильно кошти переказали!
МЧСница• 18 декабря 2022
Ответ дляУкраїна наше все
Удалено администрацией...
то вы по себе всех судите
Україна наше все
• 18 декабря 2022
Ответ дляА поговорить?
Бо для них це і є норма.
Так точно!• 18 декабря 2022
Ответ дляУкраїна наше все
Ну то хай відмовлять, мені б тільки краще було
тоді я змогла б звернутися до іншої лікарні як я розумію, не за місцем проживання.
Ви могли взяти електронне направлення на ургентну госпіталізацію у свого сімейного лікаря і звернутись в будь-яку лікарню України, яка вам подобається і має договір з НСЗУ. Привязки до місця проживання вже давно немає.
Дякую_аж_підскакую• 18 декабря 2022
Ответ дляУкраїна наше все
Ну страховку ж ви платили? Виходить, ваша операція не підпадає під страховий випадок і вас лікували,лікували і залікували. Оперцію ви повинні були оплачувати сама,вам нарахували космічну суму і ви вирішили ’снизойти ’ до гос.клініки,щоб зробили якісно і безкоштовно.
І тут не сподобалось,що сказали платити.
Я розумію наших державних лікарів-ви,мабуть,не перша ,хто після приватних біжить до державних... а їм все це за спасібо переробляти..
МЧСница• 18 декабря 2022
Ответ дляУкраїна наше все
Ну я ж кажу - нісенітниці верзете.
’Я сказала, що можу перкказати на карту.’
так хто брехливый, вы чи ликар?
Україна наше все
• 18 декабря 2022
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Бо наразі я вважаю за краще піти в державну. Що вам ще незозуміло?