Україна наше все• 18 декабря 2022

Вперше попала на хабар у лікарні)

Тепер хоч знаю як воно виглядає.
Усе життя обслуговувалася у приватному секторі, а тут так налікували що потрапила по швидкій у державну лікарню за місцем проживання.
Прооперували, відношення не дуже було через те що вони за кимось там доліковують, в день виписки приходить палатний лікар каже - а ви взагалі збираєтеся платити за операцію?

І смішно, і гидко.
Мотористка• 18 декабря 2022
Где вы были все десятилетия до этого?

Радость моя• 18 декабря 2022
Селяви
Дама с заначкой• 18 декабря 2022
А вы что сказали? Заплатили? Что за операция? Сколько просили? Лекарства ваши?
Радость моя• 18 декабря 2022
Ответ дляМотористка
Где вы были все десятилетия до этого?
В частной же клинике...
СкокоМнеДадите• 18 декабря 2022
Ответ дляМотористка
Где вы были все десятилетия до этого?
Ну так автор же написала, що в приватних лікувалася.
Співчуваю. А дорого вийшло?
Я третю дитину народжувала в приватному пологовому, щоб не починати життя дитини з хабарів. Вийшло не набагато дорожче.
автор Україна наше все • 18 декабря 2022
Ответ дляДама с заначкой
Ну розгубилася трохи, питаю скільки це коштує, він як дитина, суму не називає, картку не дає.
Каже - ну я ж вам не буду руки викручувати, не хочете платити бо Бог вам суддя.
Я ще й мусила шукати вихід з такого становища.
Просив 7, дала 5.
СкокоМнеДадите• 18 декабря 2022
Ответ дляУкраїна наше все
Просив 7, дала 5.
Афігєть, ще й Богом прикривається. Про клятву Гіппократа треба було йому нагадати!
ДаЗдраПерма• 18 декабря 2022
Тобто, в приватних клініках ви платите без питань великі гроші за погані услуги, якщо потрапили в лікарню після приватного лікування. А коли вас спасли у державній, платити не бажаєте.
Ответ дляСкокоМнеДадите
Співчуваю. А дорого вийшло?
Та не так дорого, як неприємно. Вже швидше б зробили страхову медицину нам, мені дуже ажко ось такий цирк дався, не хочу більше(

Мотористка• 18 декабря 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Вы читали клятву Гиппократа?
Дама с заначкой• 18 декабря 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Вы понимаете, что пишите, это корупция, привышение служебных полномочий, а это вы такой же врач, который богом прикрывается
СкокоМнеДадите• 18 декабря 2022
Ответ дляМотористка
Вы читали клятву Гиппократа?
Там є таке : надавати медичну допомогу всім, хто її потребує;
А поговорить?• 18 декабря 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
В приватній вона платить в касу, з цього нарахують достойні зарплати, з яких заплатять податки в бюджет. Модернізують обладнання. Невже ви дійсно не розумієте різниці між офіційною оплатою і хабарем?
]Mrs.Сексуальность[• 18 декабря 2022
Обычно цену называют до операции.
Можно и по скорой прооперироваться, но благодарность все равно подразумевается.
В январе за аппендицит с меня взяли 15 тыс. по гинекологии в прошлом году 20 тыс.
Мульйонерша• 18 декабря 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Так там она платит в кассу, а тут в карман себе взял, разницу чувствуете? И если она по скорой попала, то и оперируют бесплатно.
СкокоМнеДадите• 18 декабря 2022
Ответ дляА поговорить?
І приватна клініка за свої кошти закуповує мрт, узд, оренда, платежі , ЄСВ і так далі, а в державний все це за рахунок платників податків.
ГейТуда• 18 декабря 2022
Так это везде в гос больницах. И когда врачи здесь плачут об маленьких зарплатах, становится смешно. Да без денег, никто не подойдет даже.
Ответ дляДаЗдраПерма
Знаєте, якби було відповідне ставлення, я б навіть знайшла як віддячити.
Але коли тобі чи не щодня спочатку розповідають що нєфік до них соватися якщо лікуєшся в іншому місці, а потім роблять вигляд що ти їм щось винна - бажання платити дійсно немає.
Коли я хочу і можу заплатити - я йду у приватну медицину і не завантажую держ лікарів своїми проблемами, хоча і плачу податки нарівні з вами.
ДаЗдраПерма• 18 декабря 2022
Ответ дляДама с заначкой
Я понимаю, что в частной, не смотря на оплату услуг, она их не получила в надлежащем виде, так как начались осложнения и пришлось ехать в государственную. То есть, момент, что состояние усугубилось при том, что деньги уплачены, не смущает. Нужно было ехать обратно в частную и устранять проблемы. В государственной ее спасли, исправили ошибки после частной и желание отблагодарить не возникло.

Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Обычно цену называют до операции.
Ну приблизно стільки ж я заплачу по страховій за чеками, маючи гарні умови і ставлення персоналу. То який мені сенс умовлятися за ті ж кошти з держ лікарнею?
СкокоМнеДадите• 18 декабря 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Мені здається, що ви щось додумали. Автор не писала про таке
Carin• 18 декабря 2022
Ответ дляУкраїна наше все
Так у нас операции покрывает НСЗУ, если договор заключен с лу. Но кого это останавливает )?
ДаЗдраПерма• 18 декабря 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Так проблема в тому, що маючи все те обладнання, вилікувати автора не змогли.
VivaForever• 18 декабря 2022
А смс не приходила с номером направления?
СережкинаЯ• 18 декабря 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
В смислі ’’не бажає’’?
Взагалі то в Україні державна медицина безоплатна. Лікарі з/п від держави з наших податків отримують.
Я розумію що бракує ліків і ще чогось, і про це повідомляють і пацієнт вирішує купувати чи ні.
Але ось так...
СережкинаЯ• 18 декабря 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
В приватних лікарі платню від держави і фінансування не отримуют.
Ответ дляCarin
Так вони ж просили оплатити не тому що якісь витрати на мене несли, а покрити їхню моральну шкоду, так би мовити.
Акцент же був саме на тому що вони не зобов´язані того робити. Поки не я не запропонувала перевести мене деінде, мене так і третювали щодня ось цим ’навіщо ви до нас приїхали’?
Радость моя• 18 декабря 2022
Ответ дляУкраїна наше все
По ходу, в госбольнице Вам исправили то, что натворили спецы в частной.
Ответ дляVivaForever
Так я ж по швидкій приїхала вночі. Зателефонувала що не можу збити температуру, що погано і не можу зконтактувати з лікарем, вони сказали терміново до них їхати.
Ответ дляСережкинаЯ
В смислі ’’не бажає’’?
Але ось так...
Ну ліки я докупляли ті що не мали. Половину надали своїх точно.