Борец за справедливость• 18 декабря 2022

Что завтра дарите своим 10-12 летним детям?

Подкиньте идей пожалуйста
дЫнька• 18 декабря 2022
Я одяг подарунком не вважаю. Завтра будуть цукерки і книги. А на новий рік скетч маркери, скринька для прикрас і косметика. Десять років.
автор Борец за справедливость • 18 декабря 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Дочка 11 лет попросила свитер, но доставка была на 19, купила пижаму новогоднюю, большую шоколадку и набор косметический, но неожиданно свитер приехал раньше, поэтому пижама будет на Новый год или Рождество.
А что за косметический набор?
дЫнька• 18 декабря 2022
А були б ще гроші, то подарувала б павербанк і навушники з котячми вушками - її мрія.
Спасибо всем за идеи, все читаю и записываю)
ЛюбимаЯНЬ• 18 декабря 2022
На Николая будут сладости и новогодняя пижама. Потом у ребенка ДР - будет книга пятая часть Гарри Поттера, сладости из этой вселенной и свитшот этой же тематики. По ёлочку положу мелочи - мягкую игрушку, Лего, чашку и все тоже на тему ГП)
Подскажите плиз• 18 декабря 2022
Дочка просит снежный шар. К сожалению нет возможности (
Сладкое ей нельзя... даже не знаю что и делать
Работать надо• 18 декабря 2022
Сладости, автор. Николай приносит сладости, а не айфоны
kykolka c romawkoj• 18 декабря 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
А при чем здесь иностранцы?
Облегчили нам задачу. Но подарили нужное вещи фонарики новые,грелки,чемоданчик с фломастерами и красками,павербанк,мячик с корзинкой,духи,термокостюм.
Я подкуплю ещё сладости и фрукты- видела в АТБ акция на большую милку
Бабка_в_кедах• 18 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Я купила дівчинці 12 років косметику, туш кольорову, лак для нігтів, маски, крем для рук, пінку для вмивання.
В 12🤦‍♀️
Солнечный зайчик• 18 декабря 2022
Ответ длялюбименькая
Завтра ничего, святой Николай был 6 декабря, буду дарить подарки на Рождество, 24 декабря, как было до революции, а не по календарю, навязаному советской властью. Все православные церкви, кроме бывших советских стран, празнуют Рождество 24 го , в Николая 6-го.
Главное не подавитесь своей злобой)))
Ленне-Рейма• 18 декабря 2022
Ответ дляБорец за справедливость
А что за косметический набор?
Balea- крем для рук, гель для душа и ещё что-то и какая-то штучка ввмде панды, наверное мочалочка.
Дочка хотела Адвент календарь этой фирмы, но их разобрали быстро.
Пушка заряжённая• 18 декабря 2022
Хлопчику мультитул.
Ку ка ку ка ку• 18 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
В 12🤦‍♀️
Ну вони зараз це дуже люблять. Нічого шкідливого в цьому не бачу. Це ж не постійно. Потішиться недільку і все.
Ленне-Рейма• 18 декабря 2022
Ответ дляkykolka c romawkoj
Я ,кстати, видела классные грелки с чехлом ввмде мягкой игрушки. Сейчас актуально.
Ленне-Рейма• 18 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Моїй 11, для мене це шок, пояснювала, а потім змирилася. Користується моєю тушшю, і в неї більше блисків для губ, ніж у мене
Бабка_в_кедах• 18 декабря 2022
Своїй подарую письмо от м&ms набор конфет
Веселая моль• 18 декабря 2022
Моя трішки менша,)
Отримає бажану іграшку - коня, хом´яка з пледом всередині, дитячі парфуми і блиск для губ.
kykolka c romawkoj• 18 декабря 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Да у нас одна для рук маленькая в виде лапки мягкой и одна большая с вязаным чехлом
Бабка_в_кедах• 18 декабря 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Моїй теж 11, використовує тільки блиск для губ і духи, в минулому році дарила на Миколая.
любименькая• 18 декабря 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
Главное не подавитесь своей злобой)))
Ага, вы все получается почитатели РПЦ.
Заюшка_хозяюшка• 18 декабря 2022
Дітям 17., 12 і 6 . Усім книжки і солодощі.
Тарабарщина• 18 декабря 2022
Сину 15 - солодощі+гантеля (просив) , доньці 11- чохол для телефону та павербанк у вигляді шару покемона
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 18 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
В 12🤦‍♀️
А що такого? Моя мала в 12 фарбується краще за мене, вірніше, в 12 вміє, та вже перебісилась, бо почала спроби ще з 10. Та вона доросліша за свій вік, виглядає років на 15-16. На минулий НР отримала палетку Нюкс. Креми і пінки вже давно використовує. Косметики в неї більше ніж в мене. В цьому році, окрім основного подарунка, ще отримає манікюрами набір, бо мій постійно юзає і на місце не кладе.
ЭтаваНиМожетБыть• 18 декабря 2022
Книжка для навчання з малювання+велика шоколадка. На новий рік, смарт навушники, сину парфум.
Анютины ласки• 18 декабря 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Моїй 11 і вони з однокласницями граються в настолки і будують снігові замки, яка там косметика. Якби моя дитина в 11 почала фарбуватися, я би задумалася про зміну оточення для дитини.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 18 декабря 2022
Ответ дляАнютины ласки
Моя і фарбується і в настолки грає, ще програмує, грає у баскетбол та на гітарі. В сама, я ні до чого не змушую, тільки даю спробувати все, що вона хоче. Діти різні, для мене шок, що вона фарбується, бо я цього ніколи не робила.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 18 декабря 2022
Моїй 11, солодощі і набір для плетіння браслетів. Косметику ще не просить)
Анютины ласки• 18 декабря 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Ну так в 11 воно занадто рано для того, щоб самостійно хотіти підкреслювати привабливість для самців. Значить, це роблять в її оточенні значимі для неї подружки.
В 14 років це вже зовсім інакше виглядає, не вульгарно, як в 11.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 18 декабря 2022
Ответ дляАнютины ласки
Моя просто здається старшою, тому це виглядає нормально. У 12 вона вже 168 см.
Ми зараз за кордоном, тут дівчата всі з накладними віями, шаром тоналки і нігтями по 3см, навіть, одну таку бачила у молодшій школі сина. Виглядає це смішно, але ніхто на це не звертає увагу, і дитина так в школу прийшла. То моя, на фоні інших, взагалі здається ненафарбованою.
СhanelKa• 18 декабря 2022
Календар і гроші
Не встигла щось купити 😞