Брехушка• 18 декабря 2022

Я вже думаю чи поробив мені хтось може чи що. Постійно хвора.

Слово постійно дуже влучно. Тому що я була хвора 1,5 тижні тому тепер знову дуже хвора.
Стабільно я хворію 1-2 рази КОЖНОГО МІСЯЦЯ. Хвороби затяжні дуже. Болять гланди закладає вухо
Антирбітик пила цьггл року по 10 днів разів 6.
Що робити??
Коко На Страже• 18 декабря 2022
Удалить гланды
автор Брехушка • 18 декабря 2022
Ответ дляКоко На Страже
Удалить гланды
Чисто теоритично чи може закладати вухо через гланди також?
мегамоСГ• 18 декабря 2022
Ні, автор, не пороблено. Є просто люли коняки, а є кволі. Я теж з кволих. І колись я це зрозуміла ще в гуртожитку. Нас було 16 дівчат, я добре бачила хто що їв, як відпочивав, і т.д. і т.п. І хтось був як дохлячок, а хтось їв чіпси пив пиво місяцями і все ок, +енергії вагон.
мегамоСГ• 18 декабря 2022
Гланди ви обслідували, якось лікуєте?
Які ще хронічні маєте хвороби?
Кундалини• 18 декабря 2022
Ответ длямегамоСГ
Я в своей жизни последний раз болела разве что в школе. А с прошлого года, как автор. Каждый месяц я больная: горло, ухо, насморк. 🤷
автор Брехушка • 18 декабря 2022
Ответ длямегамоСГ
Гланди ви обслідували, якось лікуєте?
Які ще хронічні маєте хвороби?
Гланди просто мені давали антибіотики весь час
А хворію я без перестанку, я вже не маю сил. Весь 2022 був відданий на хвороби і затяжні дуже
А вухо взагалі було закладено по 3-4 тижні .
Уяви не маю, може якісь і маю. Я тимчасово закордоном, тут медицина самі розумієте яка..
Барышня кисельная!• 18 декабря 2022
Не пить антибиотик, если у вас вирус. Это самое главное. Как он работает? Он убивает все бактерии, которые к нему чувствительны. То есть и хорошие и плохие. Почему после приема АБ дают возможность не выходить в коллектив? Потому что иммунитет слабый! Вы пьете АБ, иммунитет слабый и вы сверху ловите новый вирус, и снова болеете.
Это раз.
Два. Если у вас проблемы с горлом, то сходите к Лору. Сдайте мазок из горла на бактерии. Возможно вам нужно удалить гланды, а может пропить АБ один раз, но тот который нужно. И тогда вы будете болеть горлом реже.
Три.Если у вас слабое место горло, то ежедневно нужно полоскать его, вот зубы чистите и пополоскайте горло травами. Вот такая гигиена полости рта у вас должна быть ежедневно!
HupBaHa• 18 декабря 2022
Не пороблено. Тоже такая. Зараза ходит всякая. За войну два раза короной переболела
So_so• 18 декабря 2022
АСЛО сколько?
мегамоСГ• 18 декабря 2022
Ответ дляБрехушка
Від антибіотиків страждає кишківник, його гарна мікрофлора то і наш імунітет в тому числі, опір до інших хвороб. Можливо ви собі тими антибіотиками нашкодили, також додайте цей весь стрес від війни, от і маєте купу хвороб.
Мстящий за Зайца• 18 декабря 2022
І я дуже багато хворію останнім часом, дитина ходить в садок, там ловить все підряд і приносить додому. Вже не витримую, організм виснажився((
Teacher Dary• 18 декабря 2022
Багатьом видаляють гланди через це. Я ЗАРАЗ за кордоном працюю в садочку теж хвора цілий час через дітей. А взагалі хвороби можуть бути через низький рівень ваших вібрацій життєвих. Задумайтесь про це
автор Брехушка • 18 декабря 2022
Ответ дляTeacher Dary
Поясніть будь ласка про низькі життєві вібрації якщо вам не важко…
МинерАлочка• 18 декабря 2022
Я теж постійно хворію, звраз взагалі 3 день лежу і не встаю, така слабкість і температура постійно. Зробила прививки 2 раза від корони, і понеслись затяжні хвороби і стала алергіком
Teacher Dary• 18 декабря 2022
Ответ дляБрехушка
Якщо ви відчуваєте емоції заздрості, образи, пліткуєте, сваритесь, якщо не в мирі зі своїми близькими то тоді накопичуєтьється енергія як сажа, брудна, важка, хвороби то її прояв, не ладиться в житті. Помедиткюуйте під спокійну музику як ви приваблюєте добро, ввдпускаєте все зле, уявіть себе здоровою, як підете в душ відчуйте ніби все з вас змивається погане. Підріже волосся теж думайте як відрізаєте хвороби, не добрых людей. Робіть такі медитації частіше. Менше їжте важкої їжі.
автор Брехушка • 18 декабря 2022
Ответ дляTeacher Dary
Дякую вам дуже!
sky-labs• 18 декабря 2022
Чего только не напишут :)
Ежемесячно у каждой менструирующей женщины падает иммунитет, т.к. создаются условия для зачатия (не важно был секс или нет).
На этом фоне начинается обострение заболеваний, особенно когда их много и организм в дефицитах и хроническом стрессе (не только эмоциональном).
С гландами на промывание к лору, 3-5 сеансов.
Кишечник привести в порядок: санация от патогенов (нифуроксазид, энтерол), желчегонные, про-, пребиотики. Курс повторять несколько месяцев подряд.
Сон с 22:30, без пробуждений. Магний на постоянной основе.
Физическая активность каждый день (посильная).
Питание - без пищевого мусора, быстрых углеводов.
автор Брехушка • 18 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Чего только не напишут :)
Дякую вам за таку розгорнуту відповідь
Дійсно я весь цей рік плакала мала стреси і вони не закінчуються
Може тому так і знаю ((
sky-labs• 18 декабря 2022
Ответ дляБрехушка
Дякую вам за таку розгорнуту відповідь
Може тому так і знаю ((
Да стресс от войны сделал многих более больными чем они бы могли быть.
Но все поправимо!
автор Брехушка • 18 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Но все поправимо!
Не тільки війна
Ще і дізналась про зради людині якій готова була віддати все що є
Дитина..
Ай(
sky-labs• 18 декабря 2022
Ответ дляБрехушка
Не тільки війна
Дитина..
Ай(
У вас много отягчающих...
Поддержка организму необходима обязательно!