Соната любви• 18 декабря 2022

Пришла устроить разборки с раненым без ног.

Прийшла до госпіталю, щоб з’ясувати стосунки з пораненим без ніг, - військовий розповів про візит голови "слуг народу" Шуляк

Голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк без попередження прийшла в госпіталь до важкопораненого воїна Олега Симороза, який активно критикує ухвалений ВР містобудівний закон, і стала "з’ясовувати стосунки".

"Минуло три дні, але мені досі складно повірити, що голова правлячої партії "слуг" увірвалася до мене у військовий госпіталь, щоб з’ясовувати стосунки з військовослужбовцем, який залишив свої дві ноги на Донбасі й перебуває у важкому стані. Але це сталося! Одразу спростую можливе "алібі" пані Олени Шуляк, що начебто - це не було з´ясовування стосунків, а вона просто раптом вирішила мене провідати. Мою маму найбільше здивувало навіть не те, що голова правлячої партії не поцікавилася тим, чи може потрібна якась допомога (ми б у таких людей допомогу й так би не брали), а що вона навіть не запитала про моє самопочуття й чи взагалі я маю змогу з нею розмовляти в той момент, коли вона прийшла. Прийшла без жодного дозволу чи навіть попередження мене чи моїх близьких", - розповідає він.

"На злодії шапка горить", так виглядає цей випадок, коли лобістка будівельної мафії прибігає у військовий госпіталь з’ясовувати стосунки, після того, як мій допис про її антинародний законопроект і домовленості з ОПЗЖ широко розійшовся в соціальних мережах. Їхавши сюди, вона напевно сподівалася, що оскільки я тяжкопоранений, то голова у мене "не варить", а тому можна буде спокійно вішати мені локшину на вуха, а потім розповідати громадськості, що "все нормально, я йому все пояснила, й він все зрозумів", - зауважує військовослужбовець.

Як юрист і людина, яка до 24.02, разом ізпобратимами з Народовладдя, віддавала дуже багато часу й сил на боротьбу з кличківською будівельною мафією в Києві, він звернув її увагу на кілька показових моментів: як цей злочинний законопроект знівелює його боротьбу за збереження берегів Дніпра, як вона проштовхнула його на комітеті й у сесійні залі голосами ОПЗЖ і як вона проігнорувала зауваження НАЗК.

Далі, за словами Симороза, у відповідь Шуляк почала просто "банально брехати мені в очі й намагатися зробити з мене дурня. Більше того, вона навіть набралася нахабності натякнути, що я у когось взяв гроші за свій резонансний допис про неї!"

"Голова правлячої партії "слуг" напевно думає, що поки в країні йде війна й увага суспільства зосереджена саме на війні, то за зачиненими дверима парламенту, можна спокійно, безкарно й кулуарно, разом із зрадниками з ОПЗЖ протягувати антинародні закони для своєї особистої вигоди. Але я пообіцяв цій слузі будівельної мафії, що рано чи пізно в Україні нарешті - вперше за часи незалежності - з´явится нормальна влада, й тоді вона постане перед справедливим судом. А у в’язниці в неї буде змога ходити на прогулянки зі своїми "конструктивними колегами" з ОПЗЖ, з якими вона зараз і протягує жахливі антинародні закони", - додає критик законопроєкту Шуляк.

Симороз також нагадує, що петиція, яка закликає Президента ветувати цей злобудовний закон, набрала вже понад 42 тисячі підписів при необхідних 25. Президент вже змушений на неї відповідати.

"Тому дякую всім, хто підписався! Але закликаю інших продовжувати її підписувати, щоб надати цьому ще більше розголосу. Таким чином ми показуємо, що українці не хочуть жити в бетонних джунглях, і не хочуть, щоб в гонитві за власною наживою злобудовники нищили нашу історію! І я особисто звертаюся до Президента України й закликаю Володимира Зеленського накласти вето на цей антинародний закон 5655. Зрозумійте, будь ласка, що Ви вже маєте дати обов´язкову відповідь на петицію, й ця відповідь офіційно зафіксує Вашу ОСОБИСТУ позицію й чітко покаже на чиєму Ви боці. Щиро сподіваюся, що Ви будете на стороні українського народу, а не купки олігархічних злобудовних ділків!", - резюмує він.
Lampochka_05• 18 декабря 2022
Ответ дляШеллар
Неадекватна, дурна баба.
Вона не просто баба, а голова президентської партії.
автор Соната любви • 18 декабря 2022
Ответ дляMetelitsa
Копнула ше по ФБі ось що знайшла:

Масі Наєм, ніби-то незаангажований, публічно звертається до пораненого, щоби той не піднімав кіпіш і не сварився з владою, бо це ’зіграє на руку ворогу’
ага, у нас все на руку врагу, что выкрывает коррупцию и творящийся беспредел.
очень удобно, делай что хочешь, никакой ответственности, все под прикрытием- на руку врагу.
Takamaka• 18 декабря 2022
Ответ дляMetelitsa
Копнула ше по ФБі ось що знайшла:

Дуже зручно.
Сподіваюсь, наші західні партнери навряд чи захочуть фінансувати корупцію та свавілля, то хоча б трохи відслідковуть та роблять висновки. З іншого боку, поки війна, вони теж не полізуть «коригувати» наші внутрішні справи. Замкнене коло.
ebbi• 18 декабря 2022
Ответ дляlus_so
Вона не просто дурна баба, в якої від влади зірвало дах. Вона голова президентської партії. Так шо чекаю реакції однопартійців і президента. Відсутність реакції - теж реакція. Мабуть вони вважають що тьотя норм все зробила (’я вам нічєго не должен’). Цікавий кейс.
Щось мені підказує,що реакції взагалі не буде.Мріялось би помилитися,але...щось підказує що ’не дождетесь’
ebbi• 18 декабря 2022
Ответ дляMetelitsa
Голова фракції слуга урода у ВР

Свого чоловіка вивезла за кордон у березні, і велику суму готівки.
svetlapanna• 18 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Дуже зручно.
Вибачте, а де та допомога, гуманітарка, яку всі країни дають? Стільки мільонів дають актори, волонтери,вся західна спільнота, тільки й чуєш, що збирають.. А насправді люди голодні,самі собі виживають
ebbi• 18 декабря 2022
Ответ дляMetelitsa
Нікуди вона не поїде.
Її і тут непогано кормлять: так вгресивно лрбіювати інтереси забудовників допого коштує.

І вона нікого не боїться.
Чого їй їхати?
Деякі свої гниди не кращі за сусідніх.І реакція потрібна адекватна.Інакше для чого це все? Краще життя країни так і залишиться на папері і в закликах?Сумно
ebbi• 18 декабря 2022
Ответ дляMetelitsa
Копнула ше по ФБі ось що знайшла:

Жесть...Тобто в неї хватило нахабства скористатися ’нагодою’,а дати по пиці за це не на часі?Так під цим гаслом можна ВСЕ і за це нічого не буде
ebbi• 18 декабря 2022
Ответ дляsvetlapanna
Багатьом нашим можновладцям потрібно історію перечитати.А точніше-чим в підсумку закінчилась перша світова.Потрети свої шиї,зробити висновки і не робити чужих помилок
автор Соната любви • 18 декабря 2022
Ответ дляMetelitsa
Копнула ше по ФБі ось що знайшла:

Юрій Левченко
Пане Масі, ’шановний поранений побратим’ Олег Симороз ще в не в тому стані, щоб тут Вам відповідати й входити в нескінченні дискусії в коментарях, тому змушений зробити це я, як його давній побратим, і людина, яка витягувала його з того світу.
Щиро спробую це зробити максимально коректно й стримано, з великої поваги до Вашої служби й жертви. Хоча це дуже складно, враховуючи зміст допису й весь контекст, тому заздалегідь вибачаюсь, якщо десь буду здаватися некоректним.
Отже:
1. Наскільки коректним взагалі є такий допис-звернення з негативним підтекстом до бійця, який ще дуже далекий від повного відновлення від жахливого множинного поранення на протитанковій міні, зокрема серйозного струсу мозку? Питання риторичне... Очевидно ж, що це створює для нього колосальний додатковий стрес! Особливо після візиту тієї, кому мало б бути адресоване Ваше звернення - пані Шуляк.
2. У Вашому дописі є дуже правильний момент - ’занадто рано повірили у перемогу і почали нападати на своїх’. Ось тільки помилка в тому, хто саме почав ’нападати на своїх’. А почали ’нападати на своїх’ Шуляк і їй подібні покидьки, які хоча й мають український паспорт (але далеко не тільки український) й є зараз формально ’своїми’ в контексті війни проти російського імперіалізму, насправді ще з березня роблять все можливе аби розколоти українське суспільство, й знущаються над більшістю українського народу своїми нескінченними горе-реформами під час повномасштабної війни на виживання країни й народу як таких.
3. Продовжуючи пункт 2 - дуже важливо не плутати причинно-наслідкові зв´язки. Не було б цього злочинного законопроекту (ухваленого голосами ОПЗЖ, що особливо обурливо для бійців), то не було б допису Олега. Засуджувати його за ’надмірну емоційність’ це як засуджувати дівчину, яка вбила свого гвалтівника для самозахисту. ЗАВЖДИ винен гвалтівник, а не жертва. ЗАВЖДИ. Тут немає ЖОДНИХ ’сірих тонів’.
4. Я жодним чином не вказую Вам, що писати на Вашій сторінці, але, погодьтеся, дивно, коли з´являється цей допис, а при цьому немає допису, який захищає ’шановного пораненого побратима’ від неанонсованих візитів голови ПРАВЛЯЧОЇ партії в його палату в госпіталі. І це теж, до речі, до теми причинно-наслідкових зв´язків і написаного в пункті 3. Зверніть увагу, до речі, що Ваш допис лайкнула Шуляк - дуже показово!
5. В цьому ж контексті об´єктивність, мабуть, вимагає й звернення до Шуляк з закликом не проштовхувати, ламаючи всіх через коліно, голосами ОПЗЖ, мега-скандальний законопроект під час повномасштабної війни.
6. Щодо ’конструктивної критики’ та ’адекватної риторики’, так тут важливі ФАКТИ. Отже, такої критики та риторики МАСА, ось тільки Шуляк це все нецікаво абсолютно, й законопроект проштовхувався з ПОВНИМ ігнором пропозицій громадськості. Найкращого спеціаліста на цю тему Георгій Могильний Шуляк взагалі забанила на своїй сторінці. А ще нижче додаю скрін, як вона реагувала на мою конструктивну критику по такому ж жахливому проекту в інтересах будівельної мафії - 5091. Там добре видно її справжнє нутро. Тож як можна закликати пораненого бійця робити те, на що їй просто наплювати (до речі, коли вона приперлася до Олега, й він їй казав ПО СУТІ проекту, то вона просто брехала йому в обличчя)? І показовим є те, що якраз перша її спроба якось реально відреагувати на зауваження громадськості відбулася якраз після його резонансного допису. Правда у формі залякування...
7. Підсумовуючи: ’на руку ворогу’ - дії Шуляк, та їй подібних, а не Героїв, які намагаються їх зупинити.
Takamaka• 18 декабря 2022
Ответ дляsvetlapanna
Воно так, але я трохи забігла наперед щодо майбутнього фінансування проектів з відновлення, реконструкції тощо. Там має бути найцікавіше.
Any• 18 декабря 2022
Ответ дляMetelitsa
Я читала у ФБ
В це важко повірити, але це - правда.

І чомусь цей випадок не набув розголосу ні у ЗМІ, ні в соцмережах
Невже він потрапляє і категорію ’неначасі’?

Прошу прокоментувати це зелених прихильниць найвеличнішого: як вам таке?
Нормально все?

Вставайте на захист своїх слуг, як ви завжди це робите!!!!
Бо змі, що могли б критикувати владу, відімкнули від цифрового мовлення. Заради єдності країни? Можна би подумати, але в єдиний телемарафон ходять ОПЗЖ і ведучі деякі ще нещодавно були проросійськими. А канал ’Рада’ не транслює засідання Ради, тобто навіть просто побачити, що вони там творять за спинами зсу - неможливо, громадськість дізнається по факту і з запізненням
Йцфыяч• 19 декабря 2022
Кон че на
kartinka1974• 20 декабря 2022
Я теж загуглила. додала коментар у Ютуб та тут. Аж підкинуло на нахабну тварину. Війна, а вони вже крісла та гроші деребанят та під проекти це все просунуть.
Апель-синка• 02 января 2023
Ответ дляШеллар
Неадекватна, дурна баба.
да Вы шо? а самый главный слуга тогда хто?
Апель-синка• 02 января 2023
Ответ дляlus_so
Янелох і Яневтік )))