Уси-пуськи• 18 декабря 2022

Подарунки рідним на Різдво, підкиньте ідеї

Думала павербанк , але важко розібратися, не впевнена. Ліхтарики, лампи є. Може якісь ще прибамбаси порадите? В списку мама, тато, брат, дружина брата.
барабанщица• 18 декабря 2022
Маме купила антизонтик, ну очень удобная штука,с обычным и не сравнить.
Папе и брату- чёрное мыло для бани
Ну а девочкам, в зависимости от их интересов: варежки кесем, бокал, набор для изготовления гнома
Матрёна• 18 декабря 2022
Дрібнички батькам куплю. Типу цукерки, мандаринки, класний чай, чашечки, носочки… це все гарно в коробку пакую і залишаю під ялиночкою. Племяшам піжами взяла, розмальовки, іграшки,вкусняшки
руки_Крюги• 18 декабря 2022
Купили друзям ногу хамону
Їх там 4 дорослих, довго думали, що подарувати
Чижик Пижик• 18 декабря 2022
Ответ длябарабанщица
Папе и брату- чёрное мыло для бани
Антизонт, чим краще? Мама парасольку замовила якраз
РозаЛюксен• 18 декабря 2022
Купила родным грелки и теплые носочки)
барабанщица• 18 декабря 2022
Ответ дляЧижик Пижик
1. У складеному стані ви притуляєте до себе сухий бік,а не мокрий. А це важливо у транспорті та магазині.
2. Зручна ручка- петля, зручно повісити на руку , заходячи до приміщення з під дощу , а завдяки тому складений зони сухий, то його можно спокійно притуляти до себе.
автор Уси-пуськи • 18 декабря 2022
Дякую! Залишилось татові, і братові з дружиною придумати.
Повелитель интернета• 19 декабря 2022
Я цього року дарую медові набори з горішками, ягодами, спеціями