Непогодка• 18 декабря 2022
Ви себе вважаєте доглянутою?
Любите цим ділом займатися? Якщо вважаєте, то які процедури ви робите? Можете розписати детально, якщо не лінь) Скільки у вас на це іде часу, фінансів? Я от не дуже люблю постійно собою займатися. Але люблю гарно виглядати, тому стараюсь доглядати. Інколи приходить натхнення, інколи щось через силу, інколи на якийсь час забиваю. Що роблю я: раз в тиждень манікюр, раз в місяць педикюр. Роблю самостійно без покриття. Тіло-раз-два в тиждень щітка для масажу, скраб, крем для тіла. Лазерна епіляція всього тіла. Волосся-в мене воно пористе, то ним займаюсь без охоти взагалі. Щоб воно виглядало гарним-мию через день, два рази на тиждень маски, фарбую. Кожного разу фен-щітка, після утюжок. Обличчя-дуже проблемне. І щоб його тримати в гарному вигляді потрібно постійно слідкувати за харчуванням, хороші доглядові засоби. Все роблю в домашніх умовах. В косметолога тільки ботокс і чистку. Все своє, без губ, брів, вій і т.д. Вага 49 кг. Не зачуханка точно. Але досягти цього «холенного» ефекту не вдається. Невже без постійних салонів ніяк? Чи все-таки від генетики і тюнінгу більше залежить? На це іде досить багато часу. І це я без дітей. Мені важко уявити як вдається дівчатам доглянуто виглядати з роботою, хобі і дітьми. Поділіться секретами
КтоЕслиНеЯ• 18 декабря 2022
Нет. я загнаная лошадь,уставшая от жизни,которая не может на себя ни копейки потратить и просто нет сил ни на что
Шаманю второпях• 18 декабря 2022
Тренажерка, йога, питание, витамины. Маникюр, педикюр, шугаринг, покраска волос в салоне.
Массажи 2 раза в год
Клептоманка• 18 декабря 2022
Очень люблю, времени не жалею. Каждое утро и вечер полный ритуал для лица, 2 раза скраб, 1 раз маска, раз в 2 недели чистка уз скраббером.
Волосы: шампунь, маска (раз в неделю), кондиционер, термозащита, жидкость для кожи головы, масло, раз в 2 недели скраб для волос.
Кожный день крем для тела
Что вспомнила)))
Кожный день крем для тела
Что вспомнила)))
Творог для розжига• 18 декабря 2022
Не ходжу до косметолога, маю чисту шкіру.
Догляд хороший, люблю це діло. Із фаворитів раджу ензиму пудру, сироватку з віт С, і обов’язково багато води. Я п’ю 2л .
Зневоднена шкіра виглядає тускло,я це вже перевірила.
Ну і якщо у вас чиста , зволожена шкіра, то хороший тональний зробить якраз той холений вид, який ви хочете. Рекомендую ланком
бювет_в_обед• 18 декабря 2022
Маникюр каждую неделю и коррекция бровей +тут же верхнюю губу убирают воском там немного но я не люблю
Раз в две педикюр если это лето то всегда гель лак
Раз в пол года стрижка ( покраски нет , свой цвет отрастила )
Раз в месяц или два как выходит косметолог
Трачу где то 150 долларов на все , Турция.
Творог для розжига• 18 декабря 2022
Ответ дляКлептоманка
Кожный день крем для тела
Что вспомнила)))
Кожный день крем для тела
Что вспомнила)))
Порадьте термозахист , будь ласка
ФсеСама• 18 декабря 2022
Ответ дляКлептоманка
Кожный день крем для тела
Что вспомнила)))
Кожный день крем для тела
Что вспомнила)))
Уз скраббер який у вас? Ви вдома робите чи в салоні?
бювет_в_обед• 18 декабря 2022
Ответ дляКлептоманка
Кожный день крем для тела
Что вспомнила)))
Кожный день крем для тела
Что вспомнила)))
Какой у вас скраб можно фото)?
Аноним-ка• 18 декабря 2022
Не являюсь ухоженной. Не люблю ухаживать за собой. Даже голову мою реже, чем раз в неделю
Коварная Зая• 18 декабря 2022
Нічого такого особливого не роблю. Волосся в мене хороше. Фарбую лише раз на 2 місяці. Манікюр раз на 3 тижні в майстра, педикюр сама. Ботокс раз на 6 місяців, вдома маски, сироватка, креми. Все ) Вигляд норм., не запущений! Вага завжди одна 50 кг
Непогодка
• 18 декабря 2022
Ответ дляЩепотка_совести
Покажіть приклад, що для вас ’холений’ ефект
Наприклад ідеально рівне і чисте обличчя, яке без макіяжу світиться і сіяє. В мене проблемна шкіра, щоб не робила ніколи не буває ідеального стану( просто жаль своїх сил, якщо результат такий собі
ВсеЧетко• 18 декабря 2022
Раз на тиждень косметолог та повний массаж тіла. Манікюр раз на два тижні, педикюр раз на місяць. Стрижка та фарбування волосся раз на 3 тижні, так само і шугаринг (ноги, бікіні, руки, обличчя). Три рази на тиждень полденс, два рази Зумба. Плюс щоденний домашній догляд, слідкую за харчуванням (без фанатизму, але промислові солодощі, ковбаси, майонези, масло нижче 82% і т.п. не вживаю).
Я ленивая задница, которой облом гнаться за т.н. холеностью. Укладка феном ежедневно после душа - 10 минут. Стрижка раз в месяц. Лёгкий макияж - 10 минут. Если не забыла, утром и вечером нанесла крем на лицо. Руки постоянно мажу, очень сухая кожа. Гигиенический маникюр и педикюр - сама раз в неделю. Эпиляция лазерная давно и безвозвратно)
Клептоманка• 18 декабря 2022
Ответ длябювет_в_обед
Какой у вас скраб можно фото)?
Сейчас такой, но он не идеальный, жду пудру babor, она намного эффективнее
Непогодка
• 18 декабря 2022
Ответ дляКлептоманка
Кожный день крем для тела
Что вспомнила)))
Кожный день крем для тела
Что вспомнила)))
Скільки у вас часу іде на це? Мені щоб повноцінно нормально зібратися потрібно мінімум 2-3 години, якщо без масок і миття голови то година
Клептоманка• 18 декабря 2022
Ответ дляФсеСама
Делаю дома, такой, название не знаю, коробку выкинула, у меня кожа не проблемная, так что он справляется полностью
ФсеСама• 18 декабря 2022
Ответ дляКлептоманка
Дякую, я в салоні робила раніше. Зараз думаю, чи не простіше длма самій робити , і дешевше буде
Клептоманка• 18 декабря 2022
Ответ дляТворог для розжига
Порадьте термозахист , будь ласка
Фото 1 отличная термозащита, но ищу что то подешевле (если вам по цене норм, она просто идеальная для пористых волос блонд), фото 2 сегодня получила, еще не пробовала
Непогодка
• 18 декабря 2022
Ответ дляMarusia.
Ви дуже багато для себе робите. Це має бути помітно зовні.
Помітно б було у тих в кого від природи нормальна шкіра і волосся. А я просто нормально виглядаю. Бо все своє погане від природи просто приводжу в нормальний стан.
Клептоманка• 18 декабря 2022
Ответ дляНепогодка
Я макияж не делаю, полностью собраться минут 40, все на автомате как то, если укладка красивая - 1 час.
Самое долгое и нудное - это чистка лица, но раз в 2-2,5 недель можно и потерпеть, зато кожа лица чистая и красивая
Анка-пулемётчица• 18 декабря 2022
Ответ дляЩепотка_совести
Здається вчора бачила по Єдиним новинам інтерв’ю з пересічними прохожими в Одесі щодо відсутності світла. Одна дівчина дуже жалілася на труднощі з миттям голови, відсутність тепла, води. При цьому вона була з гарним мейком, а неї було чорне блискуче волосся, вдягнена стильно.
Тобто доволі «хольоний від»
ФсеСама• 18 декабря 2022
Ответ дляНепогодка
Аналогічно в мене... (
Клептоманка• 18 декабря 2022
Ответ дляФсеСама
Что в салоне, что дома одно и то же. Но к нему нужно приловчится. Сначала у меня не получалось и я была разочарована, но потом….
Опять же, если лицо проблемное, то он не справится точно.
Леплю из пластилина• 18 декабря 2022
Я сейчас не всегда могу делать долгие процедуры, потому что поменялись условия жилья из за войны. Я перестала делать макияж почти. Но считаю крайне необходимым делать раз в неделю: 1. Сначала скраб для лица. 2. Затем наношу питательный крем. Так кожа быстрее регенирируется и восстанавливается, выглядит свежее. Еще волосы крашу в салоне. Волосы пушатся, поэтому на них наношу масло для волос. Сначала на мокрые волосы наношу его, потом и на сухие. Это помогает бороться с пушистостью и лишним обьемом. Маникюр делаю сама обычным лаком и то не всегда.
Ответ дляНепогодка
Якщо зуби естетичні з приємною усмішкою, то це великий плюс. Навіть важливіший за шкіру. Волосся можна кинути фарбувати та прасувати.