ДаЗдраПерма• 18 декабря 2022
Десь можна подивитись інформацію скільки займає перетин кордону з Польщею
Десь можна подивитись актуальну інформацію скільки займає перетин кордону з Польщею на сьогоднішній день?
Мамі їхати через три дні. Фліксбас має приїхати до Варшави о 7-ій ранку, літак о 12.35, реально думаю, що не встигне((( Як гадаєте?
Результат:
вже голосів:
12 (63.16%)
Не встигне
5 (26.32%)
Подивитись
2 (10.53%)
Швидше встигне
Дедуськина бабуська• 18 декабря 2022
Очень сложно сказать успеет или нет и как пересекут границу
Очередь на границе - величина непостоянная, как повезет
А я с Рио-де-Житомира!• 18 декабря 2022
Якщо не працюватиме база (а це буває часто ) то в черзі можете простояти нну кількість годин
Я би не ризиковала з автобусом або раніше брала білети
]Mrs.Сексуальность[• 18 декабря 2022
Ви ризикуєте. Люди один день закладають на Польщу, щоб встигнути на літак
Счастье_же_вот_оно• 18 декабря 2022
На днях знакомые 12 часов стояли на границе, чудом впритык успели на рейс из Жешува, который задержали, к счастью.
У нас планируется вылет из Кракова, будем ехать поездом и ночевать в городе перед вылетом. И то переживаем, чтобы поезд капитально не задержали.
ДаЗдраПерма
• 18 декабря 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Спасибо
ДаЗдраПерма
• 18 декабря 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Ми вчора на Раві- Руській простояли в черзі 5 годин
Дякую
ДаЗдраПерма
• 18 декабря 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Але автобуси їдуть окремим пасом
Так, знаю. Але я і на автобусі стояла 6 годин
Massaraksh• 18 декабря 2022
Сьогодні автобус до Німеччини з Києва застряг на польському кордоні більше ніж на 12 годин... За розкладом вони повинні були бути в Німеччині о 10.30 ранку, а приїдуть десь о 12 годині ночі, і це якщо дуууже швидко будуть їхати. Ще в дорозі...
ДаЗдраПерма
• 18 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Дякую
Автор, краще беріть з запасом на 1 добу, краще переночувати в готелі, правда. Буквально позавчора була ситуація - трансфер під літак застряг на кордоні, туроператор домовлявся правдами і неправдами затримати рейс. Так то під організований трансфер з туристами під конкретний рейс, а тут просто рейсовий автобус. Тому не ризикуйте.
Трусиковед• 18 декабря 2022
Не забувайте що в аэропорту треба бути раніше, в 10:40 наприклад. Фліксбас їде до аэропорту чи до жд вокзалу? Ще ж тоді доїхати треба, це дуже обмаль часу у вас, ризикуєте.
ДаЗдраПерма
• 18 декабря 2022
Ответ дляТрусиковед
Так, дякую, вже замінюю квитки. Всім велике спасибі