Я не в теме• 03 апреля в 21:58

Польща, питання про перетин кордону

75 злотих на людину в день я знаю треба мати. А якщо я їду в гості на три дні,як мені довести строк перебування і що сказати?Будуть питати про ціль поїздки,якщо я вперше виїзжаю?і тоді як розраховувати гроші? Якщо я їду до людини,не бронюю житло і їду на авто,тобто не маю зворотніх білетів.
Пушкининиана• 03 апреля в 22:00
Що вам заважає взяти готівкою 500 євро з собою?
Можна їх не витрачати і вернути додому.
І ще страховку не забудьте на себе+ авто.
Поляки її питають

Love_Love_Love_• 03 апреля в 22:01
Ответ дляПушкининиана
Можна їх не витрачати і вернути додому.
Поляки її питають
Уявляєте, є люди в яких немає 500 євро
Love_Love_Love_• 03 апреля в 22:01
Автор, скажіть що у вас гроші на карті.
забиякина• 03 апреля в 22:01
Це автобус? В поїзді нічого такого не питають. Тільки стандартний набір: наркотики, сало, готівка вище 10 тис.
Пушкининиана• 03 апреля в 22:01
Ответ дляLove_Love_Love_
Уявляєте, є люди в яких немає 500 євро
Тоді краще не їхати в ЄС.
Бо форс мажор можливий завжди.
Особливо на машині
Пушкининиана• 03 апреля в 22:02
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор, скажіть що у вас гроші на карті.
Це не підходить для перетину кордону з Польщею.
Строго готівка потрібна
Love_Love_Love_• 03 апреля в 22:02
Ответ дляПушкининиана
Тоді краще не їхати в ЄС.
Бо форс мажор можливий завжди.
Особливо на машині
У вас ніхто не питав що кому краще.

забиякина• 03 апреля в 22:02
Ответ дляLove_Love_Love_
У вас ніхто не питав що кому краще.
Як і у вас
Love_Love_Love_• 03 апреля в 22:03
Ответ длязабиякина
Як і у вас
А я десььписала що краще автору, чи ви просто пукнути в калюжу вирішили?
Наивная Хо• 03 апреля в 22:03
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор, скажіть що у вас гроші на карті.
Мені завжди митники казали, що їх не цікавить скільки на карті. Треба мати готівку. Хоча б 300$.
автор Я не в теме • 03 апреля в 22:03
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор, скажіть що у вас гроші на карті.
Не будуть питати підтвердження?
автор Я не в теме • 03 апреля в 22:04
Ответ длязабиякина
На своєму авто
Love_Love_Love_• 03 апреля в 22:05
Ответ дляЯ не в теме
Не будуть питати підтвердження?
Навряд.
Мене взагалі за 33 роки не питали жодного разу ск в мене грошей, ніде.
автор Я не в теме • 03 апреля в 22:05
Ответ дляLove_Love_Love_
Навряд.
А як вони перевірять на скільки я їду?
Love_Love_Love_• 03 апреля в 22:06
Ответ дляЯ не в теме
А як вони перевірять на скільки я їду?
Ніяк не перевірять. Сумма є рекомендована, а не обовʼязкова
Наивная Хо• 03 апреля в 22:07
Ответ дляЯ не в теме
А як вони перевірять на скільки я їду?
Ніхто не буде перевіряти на скільки.
Майте при собі хоч по 300$ на людину і зелену карту на авто. І паспорти нормальні, якщо дитина, то свідоцтво ще можна. Все.
автор Я не в теме • 03 апреля в 22:07
Ответ дляLove_Love_Love_
А будуть питати на скільки днів їду?
Love_Love_Love_• 03 апреля в 22:08
Ответ дляЯ не в теме
А будуть питати на скільки днів їду?
Можуть спитати і ціль поїздки теж.
Скоро_вчера• 03 апреля в 22:08
Ответ дляЯ не в теме
Не будуть питати підтвердження?
Будуть, можуть попросити виписку з банку. Щодо проживання у друзів/родичів достатньо їхніх імен, адреси проживання і номеру телефона. Можете зробити ще краще: нехай вам напишуть емейл , що вони чекають на вас в такі дати за адресою і всі витрати під час вашої подорожі беруть на себе. І контактні дані

Виннипуховна• 03 апреля в 22:10
Ответ дляLove_Love_Love_
Навряд.
Вас не питали, но это не значит, что так всегда бывает. И спрашивают, и обыскивают, и машины на рентген ставят
Наивная Хо• 03 апреля в 22:10
Ответ дляСкоро_вчера
Ну для чого Ви лякаєте автора? Ніхто конкретних імен не питає. Питають куди і ціль поїздки.
Поляки ще завжди питають яке пальне і скільки в баку.
Борисфенка• 03 апреля в 22:11
Ответ дляНаивная Хо
Ніхто не лякає, просто всяке буває, і у неї мають бути готові відповіді.
Питають у одного з сотні, але як кому повезе.
Наивная Хо• 03 апреля в 22:13
Ответ дляБорисфенка
Ніяких банківських виписок ніхто не питає.
Є знайомі, які їздять в рік по 100 разів точно.
Якщо везти щось вартісне нове, то можуть попросити чек чи накладну на це.
Love_Love_Love_• 03 апреля в 22:14
Ответ дляВиннипуховна
При чому тут рентген до 75 злотих?
автор Я не в теме • 03 апреля в 22:14
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут рентген до 75 злотих?
Якщо машину відправлять на рентген це погано?
Love_Love_Love_• 03 апреля в 22:15
Ответ дляЯ не в теме
Ну якщо ви не запхали в прошивку 40 блоків сигарет і трохи наркоти то це не погано, хіба, забере ваш додатковий час.
Наивная Хо• 03 апреля в 22:16
Ответ дляЯ не в теме
Якщо Ви нічого не везете забороненого, то нічого страшного, не переживайте. Перевірять і випустять, втратите годину/півтори часу.
То залежить від зміни, іноді кожну третю машину на рентген, іноді майже нікого, іноді всі підряд.
автор Я не в теме • 03 апреля в 22:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Та ні..в мене взагалі майже пусто в машині
Виннипуховна• 03 апреля в 22:18
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут рентген до 75 злотих?
К тому, что если захотят, то и в ...опу залезут - имеют право, кстати
Скоро_вчера• 03 апреля в 22:21
Ответ дляНаивная Хо
Ви дивна. Якщо вас не питали, то не значить, що іншим так само пощастить. Це нормальна ситуація на кордоні і автор має бути готовою і знати відповіді на елементарні питання. Тим більше, що автор навряд чи вільно володіє польською. Тому краще підготуватися, щоб не розгубитися на кордоні.
Я часто їзджу через Польщу транзитом, що тільки вони не питають. Із останнього у мене в Перемишлі спитали з якого міста і коли мій літак і попросили подивитися авіаквитки.