Быстровочка• 19 декабря 2022

Канада. Поговоріть зі мною, будь ласка.

Сьогодні нарешті отримала дитячі підтвердження.
Майже 7 місяців!
І ось прийшов ступор. Я не пробачу собі, якщо не спробую. Але ж сама, двоє дітей, виснажена до неможливого...
Поговоріть зі мною, будь ласка.
Ворую вкусняшки• 19 декабря 2022
Ответ дляСанька-4b93
Так и я о том же) А переехать в Германию или Болгарию религия не позволяет. Им именно в Канаду надо, ещё и в Калгари, и ещё и без денег. Но с такой наглостью, я не удивлюсь, если найдутся добрые люди ( читай ’лохи’) которые возьмут их на обеспечение.
Возьмут)) такие везде пробьются
Кокосиха• 19 декабря 2022
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Автор прсиотрите ютуб.это ужас.
Я так рада что туда или в америку не уехали ,а в Польшу. Спасибо Вселенной,что направила верно!
Аналогично!Только деньги бы проели...меня в Канаду приглашали родственники, но это точно не моя страна...В Польше все относительно недорого(сравнивая с тойтже Германией,Канадой,США ..)язык легкий, никто не напрягает. Я работаю удаленно, мне выгодно пока тут
Сам себе Петросян• 19 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Боже, як же я вас розумію. І співчуваю. Я знаю, що набагато важче тим жінкам, у яких лишились чоловіки дома. Ніби і хочеться спробувати, але ж тебе постійно тягне магнітом. А тим більше ще й дитина дома. Мені в цьому плані набагато простіше, мене ніхто нігде не чекає, я сама по собі. Хоча, брешу, діти спілкуються з батьком, він є в їхньому житті, їм буде дуже складно не бачити його.
Скільки ви пробули в Штатах? Працювали? Як воно жити разом з іншими людьми? Як діти все це сприйняли?
Я 4 місяці живу у родичів, на соціалці, і кінця і краю тому нема. Люди дуже добрі, але жити в когось на голові - не варіант, весь час ніби щось винен. І тут потрібна машина, а її без роботи не купиш. А на роботу не підеш, бо нема машини. Коло замкнулося.
Найгірше те, що чоловіка загребли в ТРО, то ж йому моя підтримка зараз дуже потрібна. Вже на днях летимо)
Дякую за розуміння! Бо дуже багато людей кажуть дурниці типу ’треба зачіпитися, не вертайся’. А як не вертатись, як моя душа в Україні?
Sirozha• 19 декабря 2022
Вот так точнее о соц помощи в Канаде.
Кусачая Я• 19 декабря 2022
Ответ дляЗаместитель автора
Потому что в Европе мне было спокойней, стабильней, безопасней, меньше стресса, лучше медицина, образование для ребёнка, ОТ. Больше позволить себе могли и лучше качество еды.
В каждой стране есть плюсы и минусы. Нужно понимать для себя с какими минусами готовы мириться, под какие готовы подстроиться или принять, а какие не для Вас.
Медицина, безопасность и соц.защита - там хромает.
Розовых очков не было. Но в итоге минусов для меня оказалось больше.
А мне Европа, в частности Бельгия, не зашла.
автор Быстровочка • 19 декабря 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
На Канаду вы потратите не только время, но и деньги. Страна жесткого капитализма как он есть. Без какого либо намека на социализм)
Но это мое личное мнение.
Пробуйте.
Ось саме через це і не можу приймати необдуманих рішень. Я не можу розкидатись грошима, вони даються важко.
Можу спитати, де ви зараз?
Яку ще країну я можу розглянути? Бо просто протирати штани більше не можу, треба визначатись.
Розумію, що насправді все веде до Німеччини, але трусить від одного цього слова. Жорстке несприйняття.
Ворую вкусняшки• 19 декабря 2022
Ответ дляКто крайний?
Косметология это лицензируемая сфера, без лицензии нельзя работать и нужен английский хотя бы С1, на одних наших далеко не уедешь.
А вы там? Косметолог там какое образование минимальное должен иметь? Мне нравится про лицензии. Очень. И наверняка их не раздают направо и налево. И не каждая маня сможет работать. Да и ответственность есть. У нас с этой частью беда. 2 месяца курсы и она уже после бухгалтерии колет уколы в лицо 🙈
Ашотакоя• 19 декабря 2022
Автор,у моєі подруги чоловік іноземець.Він працює в міжнародній організаціі,вони пожили по всьому світу, 7 останніх років в Канаді.Так от останніі 3 роки вона вже не витримала .Чоловіка відправили тимчасово на роботу на 2 роки в африканську краіну,а вона з дитиною приіхала в Украіну і жила тут прекрасно і якщо б не війна ,нізащо б в Канаду не повернулася.По-перше, через клімат,це саме головне ,холодів вона вже просто не витримувала,по -друге ,в Украіні ій було жити комфортніше ,чоловік добре заробляє і тут вони взагалі ні в чому собі не відмовляли.Вона ридала,в прямому сенсі,що довелося повернутися через війну,але страшно було і чоловік наполіг.Я іі наслухалась і зрозуміла,що Канада взагалі не дуже((
Карамелька• 19 декабря 2022
Ответ дляэнциклопУдия
Мій меседж не про наявність чоловіка, я скоріше про те, що потрібен план, хост на перший час, бажання працювати, а не шукати відмазки, і все виходить.
Ну так ви самі пишите, що вам усі допомагали. Так любий зможе. І не факт, що у автора так складеться. І так, ви з чоловіком-це суттєво. Самій складніше набагато.
Ворую вкусняшки• 19 декабря 2022
Ответ дляСумка с непогодой
Я вже тут колись писала. Сім´я в якій ми жили. Зачиняли кухню, стіралку, посуд ховали, не давали прати, воду теплу вимикали. Потім ввечері під зливу вигнали нас на вулицю з дитиною. Потім написала мені що ненавидить українців та що ми винні що почалася війна
Где это вы так жили ? Какая страна? У вас хостесы руснявые что ли?
Кусачая Я• 19 декабря 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Те, кто не имеет лицензии, тоже работают. Помощниками.
Сам себе Петросян• 19 декабря 2022
Ответ дляДружная семейка
У вас є чоловік. Мені здається, що людина повинна розуміти, що одній з двома дітьми все буде не так солодко.
Ви праві на 100%.
Пара і жінка з дітьми - дві велииииикі різниці. А коли діти ще такого віку, коли самих не лишиш вдома по закону, то все, приїхали.
Заместитель автора• 19 декабря 2022
Ответ дляКарамелька
В едмонті маю знайому, вона там живе вже багато років, оскільки її чоловік працює при посольстві. З нещодавньої нашої розмови: « понаїхали тут, думають, що залишаться, в школу українську діти не ходять, як їх виженуть після війни, то що тоді будуть робити». В мене навіть мову відібрало-от вам і діаспора, от і допомога. Від своїх.
Сейчас поток ’новой крови’ - это как золотая жила для некоторых из диаспоры(да и для всех постсоветов). Не все, но есть такие и их достаточно.
Особенно(если переехали не детьми), то им обидно что сейчас выдают визы ’налево-направо’, деньги дают, открытый пермит. Некоторые даже не скрывают этого.
автор Быстровочка • 19 декабря 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Ні, не дурниці однозначно. Всі люди різні. І жити будь-де, чіплятися за щось, коли для тебе це каторга і лише витягує останні сили... Це в корені не правильно.
Я б не поїхала без чоловіка. Бо це дурня, а не життя. Пересидіти - так. Але ні Штати, ні Канада це точно не про пересидіти. То для чого себе вбивати і відбирати кожен день свого життя.
Навіть не уявляю вашої радості від передчуття зустрічі! Так хочу додому, у 23лютого.. Коли мені жодні Канади не потрібні були.
автор Быстровочка • 19 декабря 2022
Ответ дляКусачая Я
Розкажіть про Бельгію. Що для вас з нею не так?
Заместитель автора• 19 декабря 2022
Ответ дляКусачая Я
Европа большая. Всё рядышком.
Можно выбрать страну по душе, если что-то не зашло. При переезде в Канаду возможности резко сокращаются.
Йцфыяч• 19 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
З чоловіком розлучена, спілкуємось адекватно, але нічим не допомагає. Все, що він каже - смотри сама, думай, потянешь ли, пробуй. З Чернігова.
Ні. Не варіант, шукайте ближче. Канада дуууже далеко і дуже дорого. Самій з двома дітьми буде важко.
Я знаю що кажу, бо я так само з двома малими в США, та ми в родича, який багато допомогає з усім, від придбання машини, з документами, купує іноді продукти, чоловік допомагає теж фінансово, і мені надзвичайно важко. Я весною планую додому навіть і якщо війна не закінчиться. У вашому випадку це на рівні сепукки, хіба що знайдете гарних хостів хто вас прийме як рідних з забезпеченням і допомогою по всім фронтам та це швидше диво. В будь якому випадку хай вам Пощастить.
Sirozha• 19 декабря 2022
Ответ дляЗаместитель автора
Европа большая. Всё рядышком.
Мне тоже этот фактор кажется ограничивающим. Если вы прилетели в Канаду, то... вы в Канаде и на этом точка. Переезд из одной провинции в другую равносилен по затратам на переезд в новою страну. Если с мебелью и всем-всем.
Назад же - только самолетом. Даже в США просто так из Канады не въедешь (без визы).
Кусачая Я• 19 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Все не так. Хотя там прекрасно принимали и с работой все было отлично. Холодно, в Торонто теплее, дорогой газ и отопление,в Торонто все входит в фиксированную коммуналку (не во всех домах). Коллеги и соседи стучали по по любому поводу. В Канаде с этим разумнее. Еда в Канаде разнообразнее и вкуснее.
Дерево береза• 19 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Діти 11 і 12. Тис 5
Это очень и очень мало для Канады на 3х
Кусачая Я• 19 декабря 2022
Автор,и самое главное. Если ехать в Канаду, то уже навсегда. Если таких планов нет, то ехать не стоит.
Ворую вкусняшки• 19 декабря 2022
Ответ дляSirozha
Надеюсь про Виннипег вы хорошо подумали. Климат, ситуация с криминалом (индейцы). Ну и bookkeeping, это только крупные компании и гос учереждения (много их в Виннипеге?). Причем ведение серьезной бухгалтерии тербует здесь местного университетского образование и сертификации CPA/CGA. Bookkepping это по сути data entry, и оплачивается соответствующе. А мелкие предприниматели сами все делают (как я, например). Здесь налоговая на расслабоне, если вы не высовываетесь за типичные цифры для вашей индустрии, поэтому всю бухгалтерию млкие предприниматели делают сами, часто совершенно неправильно, но это никого не беспокоит (до аудита, что, как я выше писала - редкость, если не высовываться и не писать в отчетах диких каких-то цифр).
А какой ваш вид деятельности? Сфера
Sirozha• 19 декабря 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
А какой ваш вид деятельности? Сфера
Купи-оптом-продай-в-розницу.
автор Быстровочка • 19 декабря 2022
Ответ дляЗаместитель автора
Таке кругом. Що б там не казали. Дуже невеликий відсоток приїхавших раніше здатен по доброму допомогти новим співгромадянам. Навіть не допомогти чимось фізично, матеріально, ні. Просто щось підказати. Що варто, що ні, що спробувати, кого спитати, куди написати, куди піти і т.д. Величезний досвід на цьому, дуже гірко. У більшості завчений текст, як в одного - ми двадцять років назад через кордони в багажниках пробирались, а далі - шуруй на всі чотири, ми тут ніхто, ви думаєте, що ви якісь інші? Ми починали з низів, а ви в салони зразу хочете? Нас за руку ніхто не водив, хат не давав, спали в одній кімнаті по двадцятеро на підлозі. Ви самі зробили цей вибір, не подобається - додому, купи генератора і все норм (це про нас, нових). Якось так. Людям неможливо пояснити, що ми не робили вибір, нас підняли затемна. Що мої діти горя не знали в Україні, при тому, що я одна. І я навіть не розглядала вимушених заробітків по закордонам, бо мені мозку вистачало дома нормально крутитись. А коли ми тут тепер шукаємо можливості якось ставати на ноги, то свої ж топлять.
Але то таке, знову ж - всі люди різні. Зустрічається величезна кількість тих, без яких би нічого не вийшло.
Йцфыяч• 19 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Почнемо з того, що у мене більше немає дому.
Далі - я всеодно уже не дома. Просто пересиджую. Бо не знаю хто я тепер і що мені робити.
Я розумію, що зараз просто витрачаю свій час. Намагаюсь все ж хоч якось взяти життя в свої руки.
Чому саме Канада - я вже десь тут писала, за моїм особистим висновком будь-де в Європі я до кінця життя буду ’понаїхавшою’. Діти мої, по великому рахунку, теж. В Канаді я матиму можливість бути однією з, а діти - точно.
Далі - що я робитиму в Європі через рік-два-п´ять? Знову так само починати спочатку дома? В мене вже нема на це сили. А в Канаді в мене є шанс отримати ПР.
Я не стверджую, що ці думки вірні. Хочу зрозуміти в чому я помиляюсь.
Боже хто вам сказав що в Канаді ви будете однією з… це ви самі прилумали? Мій батько в Канаді вже 20 років, вийшов на пенсію, але так і не став одним з. Я навіть до нього не поїхала бо в нього нема де жити а знімати дуже дорого
І до війни він хотів повертатись в Україну хотів вже собі підшукував придбати якийсь будиночок або квартиру, Думаю що після війни ми також знов повернемось до цього питання
автор Быстровочка • 19 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Дякую вам. Я не шукаю ’рожеві’ коменти, хочу максимально прибрати емоції. Ось це ’далеко’ - це найбільша проблема. Дуже страшно, що це за тридев´ять земель і раптом що, то не все так просто
Сам себе Петросян• 19 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Ви справді зважте всі за і проти.
Я великий оптиміст, я не боюсь перемін, я їх обожнюю. Більше того, я мріяла про США!
Зараз я в ступорі, хоч мені і родичі помагають максимально - я живу безкоштовно у них, мене возять у магазини, до лікаря, документи оформляли мені.
І все рівно ДУЖЕ важко. Мені в Німеччині було простіше.
автор Быстровочка • 19 декабря 2022
Ответ дляКусачая Я
Такі плани є. Саме такі. Жесть як хочеться додому. Прямо в цю секунду закрити очі і прокинутись 23 лютого, без канадських віз, без вояжу Європою, просто дома і при роботі.
Але. Тепер мені тільки кудись вперед. А куди?..
Sirozha• 19 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
То а де ви зараз як не в Україні, і шо вас там конкретно не влаштовує? Порівняємо з канадою.
Йцфыяч• 19 декабря 2022
Ответ дляИграю у края
Ні! Однозначно ні!
В Канаду потрібно двоє працюючих дорослих.
В мене знайомі з Німеччини поїхали в Ка здається на початку червня. І я за ними подала заявку на себе і 10 річну доньку. Чекала як вони влаштуються. При цьому чоловік вже працював в Канаді , в них є знайомі, плюс еврейська община. Доньці 22 роки. Кажуть не їдь, сама з дитиною не витягну.
Ще є сім´я німців які мною опікуються. Літня пара. Радилася з ними. Кажуть радимо як доньці, не їдь. Соц допомоги 0. Ціни вищі ніж Німеччині. Я там з моєю вільною англ буду жевріти. Дослухалася. Сиджу в Німеччині. Мова вже А2-В1 на підході.
Скажіть будь ласка як ви знайшли тих німців, це хости ваші?