Быстровочка• 19 декабря 2022
Канада. Поговоріть зі мною, будь ласка.
Сьогодні нарешті отримала дитячі підтвердження.
Майже 7 місяців!
І ось прийшов ступор. Я не пробачу собі, якщо не спробую. Але ж сама, двоє дітей, виснажена до неможливого...
Поговоріть зі мною, будь ласка.
Майже 7 місяців!
Поговоріть зі мною, будь ласка.
Ответ дляБармалеина
Згодна з ним. Знайомий вже вдаптувавсь, цілий вечір сидить в телефоні після роботи, а мені настільки це дико. Хочеться вийти десь пройтись, в кафе якесь, до друзів
Местные бесплатные и популярные развлечения:
1. Курсы языка.
2. Катание на коньках (катки бесплатны).
3. Мероприятия в библиотеках (много, разное, интересное).
4. Мероприятия в комьюнити-центрах.
5. Мероприятия в церквях.
Там же можно найти себе и друзей по интересам (если есть иниересы).
1. Курсы языка.
4. Мероприятия в комьюнити-центрах.
5. Мероприятия в церквях.
Бармалеина• 21 декабря 2022
Ответ дляNear Mear
1. Курсы языка.
4. Мероприятия в комьюнити-центрах.
5. Мероприятия в церквях.
1. Курсы языка.
4. Мероприятия в комьюнити-центрах.
5. Мероприятия в церквях.
Дякую, з усього списку я тільки не була на курсах мови, але збираюсь в розмовний клуб, бібліотеці і церкві.
Ну потихеньку рухаюсь, але ці вечори🤦♀️ І все працює в основному до 18:00, ну розваги.
В супермаркет тільки ходити і ловити місцевих та знайомитись😄
Ответ дляБармалеина
Каток допоздна. Остальное тоже может часов в 9 вечера оканчиваться.
Бармалеина• 21 декабря 2022
Ответ дляNear Mear
Ну то у вас мабуть. У нас каток для усіх з 12 до 13:00 і далі заняття команд, у вихідні так, весь день.
Все інше до 16-18:00.
Бармалеина• 22 декабря 2022
Ответ дляNear Mear
Другой посмотрите. Есть такие, на которых команд нет.
Та я ж в містечку, слава богу що він тут хоч один є. Всі міста за 70 км. Не накатаєшся на каток, та і прав в мене нема.
Бармалеина• 22 декабря 2022
Ответ дляNear Mear
А работа там хоть есть?
Ну на індід вакансії публікують. Не робота мрії, в супермаркетах, кафе, але щось знайти реально на перший час. Ось поки шукаю другий день, але від українців чую що всі щось познаходили. Тому не втрачаю надії поки😄