На морозе• 19 декабря 2022
У кого спальня на мансардном этаже, зайдите
Не давит на голову эта крыша? У нас около 50 кВ площади,но большая часть очень скошенная,реально только по середине квадратов 7-10 полноценной высоты.Окна есть полноценные с обоих сторон.Но боюсь что сделаю спальню,а потом не смогу там спать.Есть только три комнаты полноценные и кухня около 17 квадратов.Детей двое разнополых.Выбор или оставлять три спальни нормальные и кухню небольшую как кухня-гостиная или одну комнату объединять с кухней,а себе для сна мансарду.Детям мансарду не хочу хотя дочка очень хочет.
Голубая устрица• 19 декабря 2022
Наша сім‘я (3 людини) пів року спали в таких кімнатах, ніхто не жалівся. Спочатку пару раз трохи в‘їхали головами 😁
На морозе
• 19 декабря 2022
Ответ дляГолубая устрица
Сильно низька стеля була?
Ноги от ушей• 19 декабря 2022
Мы тоже сначала стукнулись раза по 2-3 головой, потом привыкли.
Так как в спальне там только спали, ничего не давило. Все остальное время проводили в гостиной -кухне. Там ровный потолок
Морская свинка• 19 декабря 2022
Зашейте где сильно низко примерно до 150-160 см, но зависит от угла наклона,все равно функционала никакого нет. Шкаф встроенный в стену под заказ. Смотрели такого плана дом, весьма неплохо.
Голубая устрица• 19 декабря 2022
Ответ дляНа морозе
Сильно низька стеля була?
Ні, просто не було звички пригинати голову через те, що стеля скошена. Ну, наприклад, я підходила до ліжка і треба було трохи нахилятися. А там де стіл та шафа стеля звична. Сподіваюсь, зрозуміло описала ))
Петросянша• 19 декабря 2022
Мы жили в такой квартире ( двухуровневая).
Не давило ничего.
Из минусов: окна были под наклоном, не закроешь во время дождя- вся вода в комнате. Второе- без дополнительной теплоизоляции крыши- очень жарко летом именно от крыши. Просто очень жарко от нагретой крыши.
Я бы рассматривала мансардный этаж для детской комнаты ( дети любят такие места, особенно, если сделать интересный ремонт) или как рабочую зону. У меня это была рабочая зона мужа, большая комната с несколькими тренажорами, письменный стол и комп и вторая- спальня. Также, в большой комнате была вся зона хранения,чтоб внизу было больше места
Не давило ничего.
На морозе
• 19 декабря 2022
Ответ дляГолубая устрица
У нас так.Це середина як виходиш одразу,висоту не додумалась заміряти.У меня зріст 174,в чоловіка 185,ще є місце,далі скошене
На морозе
• 19 декабря 2022
Ответ дляПетросянша
Не давило ничего.
Дети уже подростки.Не играют,разве что в комп.игры))) думали сделать как комната для хранения,но тогда будет кухня-гостиная всего 17 кВ.Дом не большой-95 кв.Три спальни по 15 кв,кухня-гостиная 17 и два санузла 4-5 кв.Одним санузлом пожертвовать не можем чтоб расширить кузню так как сейчас живем с одним и это очень неудобно для 4 человек
Майданщица• 19 декабря 2022
Кожному по окремій кімнаті однозначно. Поселіть туди дитину, якщо вона хоче. Але там душно влітку щоб вона була готова.
На морозе
• 19 декабря 2022
Ответ дляМайданщица
Однозначно планували кондиціонер,просто переживаю щоб дитині не давило на голову.Одне діло спати приходити,а інше сидіти як в повноцінній кімнаті.
Майданщица• 19 декабря 2022
Ответ дляНа морозе
Кондиціонер в дитячу? Тоді ні. Робіть спальню собі.
Ламборджини• 19 декабря 2022
Автор дуже велика кількість українськіх біженців зараз проживають в так звоних ’Дахгешос’, бо це дешеве непрестижне житло, яке частіше має інші недоліки (залежить від будинку). Там за житлову рахується лише площа, де людина може стояти в повний зріст. З одного боку це добре і розумне використанн простору, з іншого є має недоліки, але здебільшого страждають не від того, що б´ються головою.
На морозе
• 19 декабря 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Все норм. Люблю, кайфую, супер.
Супер у вас,класно
Спрошу у мужа или можно окна больше сделать.Спасибо за идею.С такими окнами намного круче
На морозе
• 19 декабря 2022
Ответ дляЛамборджини
А від чого? Я не біженець,ми в Україні собі робимо
На морозе
• 19 декабря 2022
Ответ дляМайданщица
Чому ні? Це вже підліток майже не маленька дитина.В нас кондиціонер дома вже 7 років і проблем не має
Ламборджини• 19 декабря 2022
літом жарко, взимку холодно, дуже часто дах протікає, такі кімнати вимагають чи відкритого простору, чи великої площі, бо якщо перед очима немає перспектви, то це психологічно тисне.
На морозе
• 19 декабря 2022
Ответ дляЛамборджини
Саме за психологічний тиск я і переживаю,бо все інше зробити модна якісно з спеціалістом.
Мяо мой мяо• 19 декабря 2022
Ответ дляЛамборджини
Зима. Спальня - Ташкент.
30 см вата)
Майданщица• 19 декабря 2022
Ответ дляНа морозе
Я і собі не чіпляла. Це всетаки штука не дуже для здоров‘я.
На морозе
• 19 декабря 2022
Ответ дляМайданщица
А чим не дуже?може я щось не знаю
На морозе
• 19 декабря 2022
Ответ дляМайданщица
7 років користування нічого такого не помітила,хоч і дуже чуттєва.Звичайно що не модно включати дуже холодний режим.
Анонимчик• 19 декабря 2022
який кут наклону?
яка стінка висотою мінімальною? в нас 3 спальні в мансарді, але мінімальна стінка однієї з них 120 см, і це малувато. на голову не давить, але не зручно до стіни підходити. ми це нівелювали меблями.
а 150 см - це вже і зручно, і функціонально
На морозе
• 19 декабря 2022
Ответ дляАнонимчик
який кут наклону?
Дякую за цифри,заміряю і вже буду знати на що орієнтуватися.А кришу чим утеплювали? Волога не збирається якщо вата чи юсб?
Анонимчик• 20 декабря 2022
Ответ дляНа морозе
базальтова вата, гидробарьер, черепиця (цементно-пісчана в нас). взагалі немає якогось конденсату чи чогось такого. про ті жахи, що пишуть вище, йдеться лише коли будували не як для себе. не розраховуючи, що там хтось жити буде. а коли робити все за технологією, то все буде добре!
На морозе
• 20 декабря 2022
Ответ дляАнонимчик
Та ми купили готове,хто зна як його там робили,але забудовник надійний і будує якісно.Один із кращих в місті