КохайтесьЧорнобровi• 19 декабря 2022

Як же я мрію про любов і хоч трішки тепла. Оцініть ситуацію.

Може ви скажете, що я дурнувата, але я вже більше так не можу. Мені справді дуже важко. Мені 27 років але я так відчуваю що я згасла, як жінка повністю. Я припинила себе доглядати. Ну як не повністю, я приймаю душ щодня, робою сама вдома нігті як можу, волосся не роблю бо відпускаю. Іноді малююсь коли кудись йду. Вдома ні. Тільки погладшала трохи. Одяг чистий, ну але то не про це. Написала що запустила себе бо я не можу схуднути. Я заїдаю емоції. Їжа моя радість.
Я написала оцінити ситуацію, бо я не маю сил моральних. Я в стосунках (фактично вже ні) які мене дуже зруйнували. Секс швидкий раз у тиждень іноді раз у 2 тижні без поцілунків , без орального сексу, хіба я йому . Дитина спільна. Спали ми завжди в різних кімнатах . Ніколи не обіймає мене. Може пообзивати . За відсутність сексу завжди сварилась я члму його нема.. ніколи мене гарно не називає , як не обізве і не прокляне і не побажає смерті як зазвичай то вже добре..

Ех дівчатка ((( я знаю може ви скажете в такий час поо шо ти людино думаєш.. але я так хочу якоїсь теплоти
Доброти . Та навіть сексу нормального кінець кінцем(((((
Я вже мрію тим…мені сумно дуже(((
автор КохайтесьЧорнобровi • 19 декабря 2022
Коли я читаю що в жінок голова болить і вони відмовляють партнеру мене це дивує..
а шо так буває?..
Або коли маніпулюють сексом…
Бо мені того не дають(((
Коли сварки то я винна і вибачень навіть не отримаю… ще добре якщо по писку не дадуть бо і таке бувало..

Про те щоб спати в чоловічих обіймах і мови нема
(
Скажіть , я забагато хочу в тому житті??
So_so• 19 декабря 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Так муж вернулся?
Паспортный стол• 19 декабря 2022
Печально...
Ответ дляSo_so
Так муж вернулся?
Я вас не зрозуміла ?
Иванка Бур• 19 декабря 2022
Сочувствую
фан L.O.S.T.• 19 декабря 2022
Дура або троль. Кидайте того чоловіка.
Ответ дляфан L.O.S.T.
Дура або троль. Кидайте того чоловіка.
Якби я хотіла тролити…

Паспортный стол• 19 декабря 2022
Автор, а чому б не виїхати? В ту саму Польщу, краще Чехію. У вас все життя попереду...

За умови, що ви не троль.
Колхозница• 19 декабря 2022
Кто вам доктор? Жрет, не ухаживает за собой, живёт с мудаком, но ’посоветуйте что-нибудь’. Вы прекрасно знаете ответы на свои вопросы. Спасение утопающих - в руках самих утопающих.
фан L.O.S.T.• 19 декабря 2022
Ответ дляКолхозница
Вот-вот.
Иванка Бур• 19 декабря 2022
У меня в период замужества секс был даже реже, чем у вас, но были объятия, поцелуи (правда, последние года полтора брака поцелуи были только в щеку), бывал оральный секс
Пополняю_Карму• 19 декабря 2022
Ви нормальна, у вас нормальні бажання. Ви усвідомлюєте проблему, а це вже половина успіху. Все у вас буде добре.
фан L.O.S.T.• 19 декабря 2022
Мені 27 років. Колишній чоловік лише раз сказав мені криве слово, довів до викидня - і тієї ж миті отримав по яйцях та зубах і був викинутий геть.

Авторка - слаба, не впевнена в собі і не має сили волі.
So_so• 19 декабря 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я вас не зрозуміла ?
Узнаваемый слог у Вас.
Без Баяна• 19 декабря 2022
Чому ви з ним живете? Гарантую: розлучення в даному випадку це полегшення та крок до нового життя
Ответ дляПаспортный стол

За умови, що ви не троль.
Я так заплуталась в житті чесно зараз…
Я не троль.
Янка-угомонись• 19 декабря 2022
Вас не любят и не ценят и вам в этих отношениях плохо - значит нужно их заканчивать
Все что у вас происходило - не норма
Вы молоды и у вас вся жизнь впереди
Удачи

Разведка Маша• 19 декабря 2022
Автор, так а навіщо Ви з ним живете? Є якийсь сенс у цих стосунках? Чи Ви просто збоченка?
Элька-Карамелька• 19 декабря 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я так заплуталась в житті чесно зараз…
Я не троль.
У вас чудні ознаки депресії. Сходіть до лікаря.
Улыбчик• 19 декабря 2022
Как ребенок появился в таких отношениях?
На морозе• 19 декабря 2022
Він завжди таким був? Чи змінився?
Чому таке по відношенню до себе терпите? Є такі люди холодні, від них тепла не дочекаєшся(
Трахтибидох• 19 декабря 2022
Дивно, що ви ОТЕ непорозуміння ще хочете.
Удачная• 19 декабря 2022
Фу...Прям мою совместную жизнь с бывшим мужем в последний год описали. Мне тоже 27 было. Рассталась и как на свет заново родилась. Прям начала замечать кучу внимания от мужчин. И это были действительно мужчины, а не вот это недоразумение, которого уже и самой не хотелось
Нога на ногу• 20 декабря 2022
Разводиться и чем раньше тем лучше, ничего не изменится, люди не меняются, он сухарь видимо таким и останется. Пока вам всего 27 бегите!
автор КохайтесьЧорнобровi • 20 декабря 2022
Короче дівчатка дякую вам всім
Ми поговорили - розлучаємось
Зараз мені важко але якось буде . То знаєте як стара валіза і шкода залишитись без неї але і з нею дуже тягар. Розлучення.
ЧукИГеки• 20 декабря 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
(
Вас насильно там держать? Кайданами прикували?