Гидроусилитель руля• 20 декабря 2022
Люди, кто знает ин. языки, вы для меня полубоги!
Особенно С1. Сдать экзамен и свободно общаться.
Это просто большой труд, грамотно говорить. Восхищаюсь темы, кто работает на иностранном языке! Вы умнички!!!
Особенно те, кто в школе не учил!!!
Сегодня я не я• 20 декабря 2022
Я такая, да))). Спасибо, автор))). Учила в школе, в институте, работаю в международной компании, переговоры, документация, конфколлы, переписка на английском. У меня С1, подтверждаю каждый год. Немного начальный французский, и уже польский. Лично у меня это врожденная склонность, музыкальный слух, чувство языка, и постоянная работа над собой. И спасибо маме, что посоветовала идти на филолога, а потом я сама еще получила второе ВО, экономическое. Сейчас за границей, это существенно облегчает жизнь, хоть и не англоязычная страна.
Петриківна• 20 декабря 2022
Ответ дляПописанная парта
Нет все закончили ин_яз. Жизнь ’забросила’ на репетиторство медиков. Пришлось доучивать терминология, повехностно разбираться в медицинских процессах и анатомии. ’Немец’ попал переводчиком документов на химпроизводство и ... понеслось))
Ну ви правильно написали, поверхово. Але це не спеціалісти. Мене теж закинуло в технічну сторону і поверхово я розбираюсь про що пишу, специфічні машини і системи. Але не той рівень, щоб зі знанням моїх мов мене відправити встановлювати ті машини, внструкції до яких я перекладаю. Так і ваші хімік і медик, вони не розробники зі знанням мови, не хіміки, вони просто знають термінологію. А постав їх в лабораторію проводити дослідити, що буде?. Якби я була технарь, я отримувала від 5000 eur.
Пописанная парта• 20 декабря 2022
Ответ дляПетриківна
Не... 5000 евро вы бы получали имея 2 в 1. И английский разговорный и технический и тех_специальность.
ОченьПриятно-Царь• 20 декабря 2022
Ничего божественного, просто легко дается, зато с математикой всегда лажа была.
Свисток ля-минор• 20 декабря 2022
у меня подруга знает несколько иностранных языков, цитируют параграфы произведений наизусть, а посчитать процент или элементарные числа в уме-для нее это непостижимо, так же как и понятие квартал, декада, полугодие.
РозаФиалковна• 20 декабря 2022
Ответ дляПетриківна
Можна нескромне запитання?
Яку зп Ви отримуєте?
Все залежить від кількості годин і стажу
В мене 20 годин на тиждень, щодня по 4 уроки, об 11.25 я вже вільна. 2200
mmi583@mail.ru• 21 декабря 2022
Ответ дляПописанная парта
Ну так я про це і кажу. Що просто знати анг і термінологію ще нічого не означає. Краще вивчити щось більш цінніше ніж анг., бо воно вимагає більшк часу. А мову можна вивчити без проблем. Спец з мови+поверхові знання з якоїсь галузі це нічого. Як то кпжуть обо всем і ни о чем. А мати спеціальність в галузі+мова це вже щось.
Петриківна• 21 декабря 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну от за мого студентства урок у викладача вуза коштував 50 долларів. Зараз не знаю розцінок.
Як колишній викладач скажу, що рвзниці між викладачем вузу і школи (філологія) ніякої. 50 доларів це типу викладач відбивпє свої гроші витрачені на захист своїх кандидатських. Але щоб мати достойну зарплату вона не викладає 8 годин підряд для окремого учня в день. Бо конкуренція велика і чисто фвзично не можна то все встигнути.
Петриківна• 21 декабря 2022
Ответ дляРозаФиалковна
І Ви не в Україні, правильно?
Петриківна• 21 декабря 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Я в Німеччині
Але для Німеччини 2200 це не так і багато. Щоб жити нормально і тим більше коли орендувати житло потрібно.
РозаФиалковна• 21 декабря 2022
Ответ дляПетриківна
Так, ще непідтверджений диплом і стаж. Потім буде більше. Тут розраховують, якщо не вистачає, за житло тобі оплачують
РозаФиалковна• 21 декабря 2022
Ответ дляПетриківна
Ще отримую на трьох дітей дитячі на двох по 219, на третю 225. З січня ніби по 250 буде. А якщо ще працює чоловіків заробляє, то норм.
Петриківна• 21 декабря 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Це вже вче нюанси. Я до того, що я таки права, що знаючи одну лише мову далеко не заїдеш, точніше заїдеш, але якщо крім мови більше нічого то розраховувати особливо нема на що. Ні тут, в Україні, а ща уордоном тим більше бо в німеччині всі розмовляють німецькою, як в англії, сша англійською.