Сало не люблю• 02 марта в 13:47
До них так и не доходит …
Не зацілована• 02 марта в 14:07
Ответ дляКрасота неземная
А кто же воюет в Африке?))
Кацапеллы и полукацапеллы
Не зацілована• 02 марта в 14:10
Ответ дляШвидка Настя
До тупости украинцев.
А по рылу кацапскому ты еще не получала ?! На родину уродину вали
Страхованная• 02 марта в 14:10
Ответ дляLove_Love_Love_
На все свій час. Не починайте, українці і так унікальна нація вони неодноразово встали проти того, проти чого мало хто в світі встав і вистояв
Мені нема про що говорити з людиною,яка останні чотири роки не жила в Україні.По причині того,що наша держава дуже змінилась за цей час. А разом з нею і українці,які залишилися.Всі,хто виїхав,міряють життя Україною,яка була раніше.А так,як було,вже давно не є і не буде.На жаль.
Love_Love_Love_• 02 марта в 14:14
Ответ дляСтрахованная
Ви не зобовʼязані ні з ким говорити.
А також ви поняття не маєте де я і чим я міряю життя.
Царевна в уггах• 02 марта в 14:20
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви не зобовʼязані ні з ким говорити.
Хіба не в штатах американських знаходитесь? Чи вже на мексіканському прикордонню?
Love_Love_Love_• 02 марта в 14:22
Ответ дляЦаревна в уггах
Вам для чого знати де я знаходжусь?
А Я Самая Самая• 02 марта в 14:24
Ответ дляЗавжди мало
Сейчас в тему придет какая-то мамка двух ангелочков и напишет, что деток любых жалко и нельзя над таким шутить
И что мы стали жестокими и нетерпимыми.
Ну я одна из них. Русню мне не жалко. Поделом им.
А вот детей жалко. Я видела истерику и слезы моей доченьки, этот страх в глазах. Ни одной маме и ни одному ребенку на планете не пожелаю пережить ужасы войны. Даже врагам.
Царевна в уггах• 02 марта в 14:26
Ответ дляLove_Love_Love_
Вам для чого знати де я знаходжусь?
Ви ж самі привертаєте увагу до себе, в чому справа, що я запитую?
А Я Самая Самая• 02 марта в 14:27
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
ПробілНеПрацює• 02 марта в 14:32
Ответ дляКрасота неземная
Как и они.
Ага...восімлєт дамбілі бамбас вони бачать
Love_Love_Love_• 02 марта в 14:32
Ответ дляЦаревна в уггах
Справа в вашому вихованні
Love_Love_Love_• 02 марта в 14:33
Ответ дляА Я Самая Самая
Удалено администрацией...
Вам телефонограмма• 02 марта в 14:38
Ответ дляЗавжди мало
И что мы стали жестокими и нетерпимыми.
Ну как бы да, любых детей жалко,
Дети не должны умирать нигде
Янка-угомонись• 02 марта в 14:46
ну пропагандони на стрьомі. Пропагандон симоньян вже здох, земля йому скловатою. Симоньянша на черзі. За смерті і брехливий язик буде відповідати.За те,що вещала ахінею,благословляла їх ’рєбят’ коли ті пішли на чужу землю вбивати під девізом якогось спасєнія.... одного рак з´їв,і ця скоро здохне,сука проклятуща, і піде до кобзона. Карма вона така. Бог,шельма, метит.
Ааа, ще одною ногою в могилі опухший кадирка.
Царевна в уггах• 02 марта в 14:55
Ответ дляLove_Love_Love_
Справа в вашому вихованні
Так само і в вашому, привертаєте до себе увагу, значить ваше життя -публічне і вам вже не належить
Булькаю• 02 марта в 14:55
Ответ дляВам телефонограмма
Ну как бы да, любых детей жалко,
Дети не должны умирать нигде
Ну дивіться, їм же синів своїх не шкода, контракти підписують, мамки щасливі, було б шкода- то вивозили б,а так на всіх похоронах: спасібо путіну....Мені їх випердишів не шкода взагалі, воно виросте і піде вбивати, щоб стати біодобривом в чужій країні.
Булькаю• 02 марта в 14:57
Ответ дляЯнка-угомонись
А кірюшкак їх, як воно освячує зброю
пьЯНА• 02 марта в 15:14
Ответ дляКрасота неземная
Можно подумать, у нас не тоже самое.
У кого у вас? У кацапських ботів, у рашисток з форуму, у денееровок, у кокошниць? Да, у вас у всіх однакова каша в голові