ПанВиктория• 20 декабря 2022

Порекомендуйте серіал схожий на

Архів 81 чи 1899))
Само_достаточная• 20 декабря 2022
Такой же нудный?

Безпринципная• 20 декабря 2022
Автор , какой жанр вас интересует?
автор ПанВиктория • 20 декабря 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Такой же нудный?
Ну вам нудний, мені ні. 😁 я люблю таку тематику, інше мені не подобається. З всього, що мені не притаманне, то я дивилась про ту дівчинку з сімейки Адамсів, і ’Очень странные дела’☺
Чукча Мукча• 20 декабря 2022
Тьма
Ищу Аленя• 20 декабря 2022
Ответ дляПанВиктория
То ви ж не пояснили що саме вам сподобалось. Серіал Тьма дивилися? Від того ж режисера, що 1899?
автор ПанВиктория • 20 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
Автор , какой жанр вас интересует?
Щось типу драми з містикою. Або з жахами. 🙂
Безпринципная• 20 декабря 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Тьма
Плюсую
автор ПанВиктория • 20 декабря 2022
Ответ дляИщу Аленя
Я не дивилась. В ютубі подивилась топ 10 серіалів, уже декілька відео глянула, а воно щось мене не дуже ципляє..
БезобидныйКрокодильчик• 20 декабря 2022
В її очах дивилися?

Уси Пуси• 20 декабря 2022
Ответ дляБезпринципная
Плюсую
І я)
автор ПанВиктория • 20 декабря 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
В її очах дивилися?
Тоже ні. Ці мої серіали що я вище написала, це мої перші серіали. 🤣 бо до цього терпіти їх не могла.
Але зрозуміла що більше всього сподобалось щось з жахами, загадками, містикою. Бо я щось пробувала дивитися ще якісь, але не зайшло. Також що я була почала дивитися, це якийсь серіал про відьму з Блер, щось типу того, але якась фігня воно для мене була..
Девушка Прасковья• 20 декабря 2022
Локі
Ищу Аленя• 20 декабря 2022
Ответ дляПанВиктория
Подивіться, він на багато кращий за 1899, але там відразу запам´ятовуйте імена, тому що події відбуваються у різних часових просторах :)
Девушка Прасковья• 20 декабря 2022
Привиди маєтку блай
nezhinka• 20 декабря 2022
Я додивилася серіал ’Дикунки’, не точно такого ж штибу, але повинен сподобатися. Сосни, до речі, дивилися? Зло? Будинок з прислугою?
автор ПанВиктория • 20 декабря 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
Привиди маєтку блай
А ось цей мені не зайшов з першої серії 🤷‍♀️
автор ПанВиктория • 20 декабря 2022
Ответ дляnezhinka
Дякуюза пораду.)
Я там вище написала, що до цього ніякі серіали не дивилась крім цих двух що написала, Венздей і ’ очень странные дела’
Амели на мели• 20 декабря 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
В її очах дивилися?
Дурня повна.
nezhinka• 20 декабря 2022
Ответ дляПанВиктория
Дякуюза пораду.)
Тоді ще Дім з привидами на пагорбі, Касл-рок.

Амели на мели• 20 декабря 2022
«Лост» подивіться- найкращий
nezhinka• 20 декабря 2022
Взагалі, давно думаю та ніяк руки не дойдуть, треба стфорити окремий файл і записувати гарні фільми. Поки новий сезон вийде, я вже забуваю, що хотіла його подивитися. Про місто, з якого неможливо виїхати і де вночі виходять монстри - як називається, хтось нагадає?
автор ПанВиктория • 20 декабря 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Тьма
Все, включила цей серіал. Почну його дивитися)

Включила, а немає перекладу на Нетфлікс 🤬🤬🤬
nezhinka• 20 декабря 2022
Извне, той, про який я вище запитувала, теж рекомендую.
Кокосиха• 20 декабря 2022
Во время грозы. Фильм.
Элька-Карамелька• 20 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
Во время грозы. Фильм.
Так, класний. Наче простий такий, але цікаво і приємно його дивитись.