Королева спама• 20 декабря 2022

Чому емігранти в США так ненавидять тих хто приїхав?

по U4U
Що їм зробили ці люди? Це ж їх співвітчизники? Чому стільки злоби і негативу виливається на них в коментарях на ФБ, в різних вайбер і ТГ каналах?
Скріни як приклад, таких коментів масса
ПМСница• 20 декабря 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Вірно,я ж не пишу ,що це погано.Це ваше рішення було,сісти і поїхати до родичів, друзів і так далі.Я лише ,пишу що це не так як тут пишуть,я вийшла з дому і опинилась с рюкзаком у США.А більшість людей,їхала до тієї,чи іншої країни,уже маючи якесь уявлення,або їхали до когось ,а отже вибирали куди їм їхати.
Ви бачите те, що хочете бачити крізь свою призму сприйняття.

к.Буланова• 20 декабря 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Багато людей поїхали, які до того жили в Європі. І скористалися можливістю поїхати а США чи Канаду. Це ж правда.
Я такое• 20 декабря 2022
Ответ дляБулку Дай
Якраз таки я брєд нє нєсу, зависть до кого? До іждівенців?
Вот он, украинский менталитет 90% украинцев, простая зеленая жаба, хоть признайтесь себе в этом, но спорить с вами бессмысленно.
к.Буланова• 20 декабря 2022
Ответ дляЯ такое
Ви не українка? Чи ви виключення?
Tammy21• 20 декабря 2022
Ответ дляКоролева спама
Я думаю мені не варто відповідати як і вам бути в темі з неубєдітєльними коментами + в топіку все написано
Ок. Тобто ви самі особисто оффлайн не зустрічали українців яки хають біженців, чи зустрічали?
Kidstaff Bot• 20 декабря 2022
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Алёнушка78• 20 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
Ви не українка? Чи ви виключення?
Виключення.
alinka0908• 20 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Можна я скажу? Ні, я не зустрічала, мої друзі дуже багато допомагало різним людям від березня адаптуватися в Канаді. І всяко було, але навпаки люди помагали щиро.
Tammy21• 20 декабря 2022
Ответ дляКоролева спама
Я відверто не розумію за що там в Німеччині чіплятись, хоч вбий не розумію, але життя у кожного різне
Там є мед.страховка, курси, школа, можна отримати житло та виплати, які не дадуть померти з голоду -- це соціал.
Для тих хто хоче працювати, відкрити власну справу теж все ок, окрім бюрократії та податків)))

NatalieShostja• 20 декабря 2022
Деякі коментарі схожі на закиди про біженців на дорогих авто і в дорогому одязі) що біженці такими не бувають. При цьому забувають, що якщо в них дороге авто і одяг, значить в Україні вони працювали, заробляли і нормально заробляли. То чому вони мають соромитися свого авто?
Так, спочатку всі бігли в найближчі країни. Але звідти вже розїзджалися хто де має друзів, родичів, яку мову знає, можливо роботу знайшли. А з заздрістю про ’ пасобія’ пишуть якраз ті, хто на тих ’ пасобіях’ сам сидить. І боїться щоб не забрали
Love_Love_Love_• 20 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
США не приймає тих хто до того жив в Європі
alinka0908• 20 декабря 2022
Ответ дляАлёнушка78
Виключення.
Нормальні наші люди, різні, як і всюди. Нащо ви ображаєте нас? Українці нормальні люди. То як мама - он Оля яка, відмінниця, не те, що ти.
alinka0908• 20 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Точно?
Love_Love_Love_• 20 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Ок і скільки заробляти враховуючи оренду житла?
Tammy21• 20 декабря 2022
Ответ дляХачапууури
Я взагалi не розумiю цю людину,що таке пише...... Я як вспомню першi тижнi....як бiгли,з дiточками...яке там продумане рiшення... в мене брат в Англii 22 роки живе,я нi разу тут не була ранiше,не було навiть думки емiгрувати взагалi! Менi дома дуже добре було...а потiм звiсно вже бiгли де родичи....
Ну ось і я не розумію. Люди бігли (!), дуже багато було фізично постраждалих. Діти зовсім маленькі, собаки, кішки, папуги, щури у клітках, купа сумок, хтось взагалі без річей. Всі нажахані та розгублені. Яке це виважене рішення? Бігли від обстрілів в невідомість.
alinka0908• 20 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
15$ година
Love_Love_Love_• 20 декабря 2022
Ответ дляalinka0908
Точно?
Так, точно. Сотні випадки людей яких розвернули по прильоту
alinka0908• 20 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Не буду сперечатися, але ви помиляєтеся.
Tammy21• 20 декабря 2022
Ответ дляalinka0908
Дякую! Я теж просто не чула про агресію оффлайн, були поодинокі випадки, але це явно не система, і там завжди були не українці агресивно налаштовані.

Tammy21• 20 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Приймає. Це зовсім різні програми.
alinka0908• 20 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Думаю, то не українці) якщо ви рлумвжте про що я
Club girls• 20 декабря 2022
Бо є несправедливість .
Розповідаю . Я поїхала з двома дітьми 2 і 6 років в березні в Европу , оплачую готель там, їжу сама .
А в той самий час сім’я: чоловік жінка і дитина 16 років живуть нашару в готелі 5* і все їм оплачує червоний хрест і їжу дають і випрати через 2 тижні .
А мені відповідають , вибачте , на вас немає місця . Все за свій рахунок .
Мені немає проблеми оплатити той готель , але це несправедливо .
Love_Love_Love_• 20 декабря 2022
Ответ дляalinka0908
15$ година
В Німеччині $?
Love_Love_Love_• 20 декабря 2022
Ответ дляalinka0908
Ні, я не помиляюся, можливо на початку так було, давно такого немає, людей просто розвертають
Love_Love_Love_• 20 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Приймає. Це зовсім різні програми.
Які різні програми? По U4U не приймає, розвертає назад
Tammy21• 20 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Скільки заробите) Якщо ваш заробіток буде не дотягувати до норми, вам доплатять різницю за аренду, можна взяти той же вбс, який дозволить знімати т.зв. соц.житло.
alinka0908• 20 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Знаю сім’ї з Польщі, то мої родичі) так що з перших вуст) по u4u 2 сім’ї зараз. Одні з липня, інші з вересня. Нікого не розвернули
Tammy21• 20 декабря 2022
Ответ дляClub girls
Бо є несправедливість .
Немає у житті справедливості. Зовсім. Є випадок, є план та праця, помста, але справедливості не має, бо у кожного своя індивідуальна правда.
Порадійти краще за себе, що у вас є можливість самостійно задовольняти свої життєві потреби.
Love_Love_Love_• 20 декабря 2022
Ответ дляalinka0908
А зараз розвертають
alinka0908• 20 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
А зараз розвертають
Та вже всі заїхали, хто хотів)