Королева спама• 20 декабря 2022
Чому емігранти в США так ненавидять тих хто приїхав?
по U4U
Що їм зробили ці люди? Це ж їх співвітчизники? Чому стільки злоби і негативу виливається на них в коментарях на ФБ, в різних вайбер і ТГ каналах?
Скріни як приклад, таких коментів масса
Вездевлазиющая• 20 декабря 2022
Ну потому что раньше в другие страны приехать было сложнее. Плюс выплаты в США дают. А тем, кто до войны приехал, ничего не дают
ПМСница• 20 декабря 2022
З першим скріном з відповіддю я згодна . Там немає на що ображатися.
Далі ..... Так те саме скрізь . Вони чомусь думають, що українці їдуть з дому тому, що роботи немає, заплановано, як і вони. Але забувають, що більшість взагалі не розглядала і не розглядає еміграцію. І що багато хто має вищі освіти, власники бізнесу, який на ладан лише із-за війни. І що тікали з одним рюкзаком, а не як планово пересилали речі та складали гроші. Так і хочеться побажати їм спробувати на собі оце ізі оформлення коли тебе викинули з власного дому. Добре якщо є ще куди повертатися і всі рідні живі.
Одни_мысли• 20 декабря 2022
Ответ дляMacOS-ница
ТОму що всі всіх ненавидять
+++ особливо в інтернетах
Цыбулька• 20 декабря 2022
Ответ дляПМСница
Ви праві на всі 100
ПМСница• 20 декабря 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Так вони планово їхали. Це виважене рішення. До якого готувалися: морально, матеріально. Скажу по собі, нафіг мені оте легко такою ціною? Я планувала тільки як турист покататися. А не виїжджати жити з дітьми.
Пффф 100%• 20 декабря 2022
В Іспанії також старожили українці ненавидять тих, хто приїхав і їхню Іспанію після війни. В фейсбуці люди питають поради, а їх спеціально дезінформують, соромлять і т.п.
Вездевлазиющая• 20 декабря 2022
Ответ дляПМСница
Полностью согласна. Но они этого не понимают и злятся на всякие плюшки беженцам.
А_Шо_Такое• 20 декабря 2022
То Ви щеине читали группу Німеччини. Вчора гризлись через те, що одній хабалці не хотіли прикордонники пропускати передачу з підробними сумками через кордон, довелося водію заплатити 100 євро, а вона тепер не хоче віддавати. Кому війна, а кому бізнес. Як можна їх любити. Хоч би не позорились.
ПМСница• 20 декабря 2022
Ответ дляПффф 100%
А не доведи Боже запитати за виїзд з країни. Відразу податками тикають. Так ти не за їх гроші живеш. Я працюю. Єдине, за що не плачу це житло. Але моя сім´я не хоче навіть комунальні брати. Я намагаюся віддячити продукти купую, з дітьми іноді сиджу. Час няні тут коштує не мало.
Ти їх запитуєш контакти еміграційного адвоката , а тобі шквал ’ вас прихистили а ви катаєтеся’. Особливо хочеться тріснути тих, хто виїхав всією сім´єю і пише таке. Не всі ж хитросракі такі.
Королева спама
• 20 декабря 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Тим хто до війни приїхав - давали кому належало, а те що багато хто виїхав по тур візі то хто їм винен.
Отвечаю всем• 20 декабря 2022
Понятно же почему. То что одни выгрызали, другие получили даром, ещё и приплачивают. Рынок труда обрушили, аренда подорожала и т.д. Это ожидаемая реакция была. Я писала изначально, что наши мигранты первые взбунтуются.
Федорино Горе• 20 декабря 2022
Ответ дляПффф 100%
Великий приток робочої сили создає конкуренцію на ринку праці через що падають зарплати у тих, хто приїхав раніше. І місцевих все це теж зачіпає.
Чеширская кошечка• 20 декабря 2022
Ответ дляА_Шо_Такое
Де почитат ?
БезникаЯ• 20 декабря 2022
Ответ дляПМСница
С одним рюкзаком бежали аж в Америку? С одним рюкзаком и не запланировано бежали до ближайшей границы. Все остальные ехали планово, выбирая, где лучше условия и больше пособия
Королева спама
• 20 декабря 2022
Ответ дляПМСница
От я теж так вважаю як ви.
Україна 30 років тому і зараз це дві різні країни.
А ще я помітила що 90% з них просто не вміє писати , жах, просто жахливі помилки, як мій дід писав з освітою в 4 класи
ПМСница• 20 декабря 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Я готова віддати їм свої. Мені не потрібно. Тільки взамін я хочу перемоги Україні. І щоб вдома було безпечно. Щоб можна було спокійно працювати. Щоб діти до школи ходили. Вони готові пройти шлях біженців? Мені здавалося нам було важко. Пішки з малими дітьми через пів Києва, з одним рюкзаком, в якому все життя. І 13 годин стоячи в тамбурі біля туалету. Але коли читаєш як виїжджали з окупації
. Волосся на голові шевелиться.
Вони ж явно не за таких умов емігрували.
. Волосся на голові шевелиться. Вони ж явно не за таких умов емігрували.
Королева спама
• 20 декабря 2022
Ответ дляПффф 100%
От тут читаю аналогічно, такий стид позор, просто жесть. Тиждень тому взагалі на такий треш наткнулась в вайбер групі, чуть не з прокльонами
Пффф 100%• 20 декабря 2022
Ответ дляПМСница
Жінка народила в Іспанії дитину, запитала про громадянство для дитини, на яке дитина має право по факту народження. Правильно робить - дати дитині статус громадянина ЄС, що в цьому поганого.
Її чуть не з’їли. Одні пишуть- що не маєте права, ще засіхаєте, інші - як ви смієте, це ви для цього сюди їхали, треті - чи ви не патріоти України і нам в Існанії таки не патріоти тут не подрібні. Фу.
ПМСница• 20 декабря 2022
Ответ дляБезникаЯ
В америку з 3ма. З двома дітьми при цьому. Це було не заплановано. Залишила все, що за пів року нажила в новій країні, сестрі. І в США з самого початку ніякої допомоги не було.
Королева спама
• 20 декабря 2022
Ответ дляОтвечаю всем
Чим обрушили ринок праці?
По u4u приїхало 80 тисяч українців.
КошкинДом• 20 декабря 2022
Потому что поетові выше крыши. Такие типа умные и крутые уже стали, нечего в Америку ехать. Они же там уже американцы все дела
Королева спама
• 20 декабря 2022
Ответ дляПМСница
. Волосся на голові шевелиться.
Це точно
ПМСница• 20 декабря 2022
Ответ дляКоролева спама
Чим обрушили ринок праці?
По u4u приїхало 80 тисяч українців.
При чому більшість працює онлайн в тих компаніях в яких працювали до війни
Отвечаю всем• 20 декабря 2022
Ответ дляКоролева спама
Чим обрушили ринок праці?
По u4u приїхало 80 тисяч українців.
Увеличение предложения при одинаковом спросе всегда влияет на цену. Всегда. Экономика.
Пффф 100%• 20 декабря 2022
Ответ дляБезникаЯ
Вы б видели центр для беженцев в Польше в выставочном центре в марте - там автобусы развозили море людей по всей Европе, и в Финляндию, и в Португалию. Так что могло занести куда угодно... но, конечно, не в США, согласна.