росія почала перекидати на південь білорусі техніку, яку раніше привезли на полігони з мобілізованими ЗС росії, - Білоруські Гаюн
Протягом сьогоднішнього дня фіксується перевезення танків, вантажівок та особового складу ЗС росії з білоруських полігонів у північній та центральній частинах країни, де вони дислокувалися, на Південь – ближче до кордону з Україною.
Що Ви думаєте про це?
В мене є добрі знайомі в Чернігові, скажу більше, навіть друзі, вони кажуть що будуть завтра, післязавтра виїжджати в безпечніше місце, а я не розумію навіщо. Адже цілком можливо що це так, як з весни та влітку, було багато пліток про повторний наступ, а насправді його не відбулося.
Що Ви думаєте про це?
Ответ дляДжулияробертс
Написали ж що фейк
За фото читала що фейк, а от інформація, навіть не знаю.
ultragringo• 20 декабря 2022
Считаю рано или поздно пойдут на Киев снова. Они же с киевской хунтой борятся. Считают люди будут рады дружбе с росией.
Джулияробертс• 20 декабря 2022
Ответ дляСпогад
Хтозна,що там у них, ніхто ні в чому зараз не може бути впевнений.
Чашечка чая• 20 декабря 2022
Такое количество военной техники точно не свидетельствует о вторжении в ближайшее время. Пока причин для паники нет
Ответ дляGirlSuper
Мы не можем быть ни в чем уверенны
Це дійсно так, зараз більшість людей на валізах, та не можуть нічого навіть планувати
Ответ дляultragringo
Вони сильно помиляються в своїх мріях.
Ответ дляЧашечка чая
Дякую за те що заспокоїли.
Чашечка чая• 20 декабря 2022
Ответ дляСпогад
Сейчас в бан будет полет!
Ответ дляultragringo
Ну пусть считают. Чего то за 10 месяцев не задружились..)
Люди безоружные танки голыми руками останавливали в начале войны..то, наверное, от большого желания дружить с рашкой..
Ответ дляKlodia
Что значит ’не могут ничего планировать’? Если так страшно, что веришь всему подряд, то можно выехать, таких условий как сейчас для этого не было никогда.
Деякі люди не хочуть влаштовувати своє життя, доки йде війна
Граница с Беларусью максимально усилена в оборонном плане, чтобы реагировать на все возможные вызовы на этом направлении, — представитель Государственной пограничной службы Андрей Демченко
“Ситуация по линии границы с Беларусью и в приграничье остается контролируемой. Мы не фиксируем сейчас и также во время внезапной проверки готовности подразделений ВС Беларуси какого-то перемещения или резкого увеличения военной техники или живой силы рядом с границей.”
Ответ дляЧашечка чая
Сейчас в бан будет полет!
За що, я ж нічого такого не написала, правил не порушила.