Ms. Анонимная• 20 декабря 2022
Ви знаєте таке мило?
Хочу порадити - суперове, ціна від 42 грн до 70 грн, аромати бомбезні, не сушить шкіру, є Київ, Париж, Лондон, Дубай, ті що в мене на фото, ще потрібно пошукати які є міста. Чудова ідея подарунка. І я дуже горда, що вироблене в Україні. Від душі раджу спробувати.
Спелый баклажан• 20 декабря 2022
Ответ дляМайструю крила
Знайшла) А навіть без знижки нормальна ціна, але всеж почекаю якусь акцію)))
когда-то оно стоило около 5 долларов и + скидки
Спелый баклажан• 20 декабря 2022
Ответ дляlyly67
Ось таке
суперцена,
жалко у меня ашана рядом нет
Нашли в капусте• 20 декабря 2022
Ответ дляМайструю крила
Так сьогодні було на нього 22%
Нашли в капусте• 27 декабря 2022
Ответ дляМайструю крила
Використовували Nesti Dante? Що можете про нього сказати? Вартує своїх грошей?
Забрала сьогодні це мило, замовила по 40 грн. Це і поряд не лежало з Nesti Dante та деякими з IHerb)