В преддверии визита президента в США, Белый дом объявил о поставке ЗРК Patriot Украине.
"В Белом доме подтвердили, что сегодня президент США Джо Байден объявит о новом пакете военной помощи Украине, в которую войдет батарея систем Patriot.
Президент Байден объявит о новом значительном пакете помощи Украине в сфере безопасности на почти 2 миллиарда долларов. Он будет содержать очень важную новую позицию: батарею систем Patriot, которая станет критически важным активом для защиты украинского народа от варварских нападений России на критическую инфраструктуру Украины. Мы будем учить украинских военных, как управлять батареей Patriot в третьей стране. Это займет некоторое время"
Пожелаем удачи президенту, пусть в США все получиться и будут достигнуты важные решения для Украины.
Mrs.Ochmonek• 21 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Максимально обезцінити і принизити діючу владу. Чекайте, скоро ж вибори. Чому я дивуюсь. З початком передвиборчої кампанії усіх нас.
Зараз буде литись гівно різних сортів і видів звідусюди. Запасаємося попкорном.
У них це лайно - хвилями.
Після звільнення азовців була така активність, після Херсона, і от зараз в зв´язку з новим озброєнням, з приводу якого таки дотиснуть
trickywicky• 21 декабря 2022
Пам’ятаю на початку війни, Зеоенський казав, що не поїде з країни, поки війна. Чи війна закінчилася чи гучними лозунгами треба було не кидатися ?
trickywicky• 21 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Він поїхав на море пить пиво?
Це просто яскравий приклад чого вартують обіцянки та яскраві лозунги
trickywicky• 21 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Не выйде в вас нічого
Що у мене має вийти? Я написала свою думку, ви пишете щось про пиво 🤪
МАМА НИКИТКИ-2• 21 декабря 2022
Ответ дляЧашечка чая
Сегодня читала, что это Порошенко 9 декабря в Вашингтоне попросил туда пригласить Зеленского. С.., это какая-то альтернативная реальность
Тоді чекаєм шабаш дякувальщиків 🤣
Щас вони дуже зайняті. Петицію розганяють і Залужного починають притоплювати
trickywicky• 21 декабря 2022
Ответ дляJul-Ap
И есть, видимо, такие , которые притворяются,что не понимают, насколько важна фигура президента в президентскр-парламентской республике в условиях военного времени
Україна - парламентсько-президентська
⚡️⚡️⚡️ЗМІ назвали час зустрічі Зеленсього з Байденом
Як пишуть американські видання, зустріч Зеленського з президентом Байденом запланована на 14:00 (о 21:00 за київським часом) сьогодні на Південній галявині Білого дому.
Вони проведуть на двосторонню зустріч, а піля звернення Зеленського до Конгресу заплановане на 16:30 (о 23:30 за київським часом).
Ответ дляrybka21
Ну напішіть заяву в СБУ, хай президента притягнуть жо відповідальності, а також прикордонників, які його выпустили.
І не соромно таке писать
Соромно , у такому тоні розмовляти з людьми. закони є, правда тільки для народу. депутати теж у нас виїзні, про президента це так уже полеміка.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 декабря 2022
Ответ для77 года рождения
Я як влізла у 2015 так, і не вилажу з війни.
Ви його дії знаєте лише від змі та його відосиків, а я з інших джерел.
З яких? Поділіться, ми також подивимось;)
МАМА НИКИТКИ-2• 21 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Зеленський їде перед голосуванням щодо виділення Україні 38 млрд з бюджету США. А це виплати впо, пенсії і т.д. Економічні питання не менш важливі, ніж поставки зброї.
Начебто суму до 47 збільшено. І конче треба проголосувати до 3 січня, поки Пелоссі керує
Тому що до влади прийде абсолютний трампіст Маккарті
МАМА НИКИТКИ-2• 21 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Кум в СБУ.
Один на усю русню, яка тут хизується своїми ’джерелами’
🤣🤣🤣
Я думала може хоча б «кривий» канал назве.
Нещодавно автоматом на ютуб підтягнувся. В мене дибки волосся стало, що вони там несуть. І хтось же споживає те лайно і не давиться
frumoasa17• 21 декабря 2022
Ответ дляFinetouch
На раша тв, уже воют про передачу пэтриота🤣
Нехай виють далі.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 декабря 2022
Ответ дляtrickywicky
А про Порошенка нічо не пам’ятаєте? Його гучні лозунги і обіцянки повз вас пройшли?