kanareyka_tweety• Изменено 21 декабря 2022
Сусіди зібралися самі всьому будинку відключати світло, щоб інші не заздрили
Київ. У нас світло не вимикають. ДТЕК про це знає, бо недавно тут була їхня ремонтна бригада. Ледь не щодня біля наших будинків ошиваються якісь люди і фоткають вікна. Постійно скаржаться. Сусіди в чаті вирішили вимикати світло всьому будинку самі на 5-6 годин щодня, щоб ті чужі не скаржилися, а саме з 19:00 і до 0:00 години. Я вважаю, що це на зло бабусі відморожу вуха. Що скажете?
Результат:
вже голосів:
140 (61.95%)
Ні, це маячня
57 (25.22%)
Так, відключайтеся самі
29 (12.83%)
Результати
В нашій області ДУЖЕ все погано з електропостачанням, хоча в нас нема пошкодженої інфраструктури. Нам виділяють ліміти споживання. Які діляться на ВСЮ область.
В нас не працюють котельні, у дитячих садочках температура 6-8 градусів. В нас нема світла навіть у лікарнях (по селам).
Тому так, якщо ВСІМ будуть відключати тоту КОЖНОГО буде більше годин зі світлом.
В мене приватний будинок і я з 23 листопада на генераторі. Мені нема на кого скаржитись бо тут в нас всі такі довкола.
Людей які скаржаться чудово розумію. Не треба їх обзивати. Люди доведені до відчаю.
Це - провина місцевої влади та енергетиків. Проблеми з ее передьачались і ТРЕБА було діяти не чекаючи сраки. А вони лише кишені набивати вміють і галімий піар робити.
Кому війна кому мати рідна
Одяг та сумки• 21 декабря 2022
спустите удленители людям пусть заражаются! И чай организуйте и вам хорошо и людям. В нас теж є такі дома але в нас вимикають на 4 години по два рази не більш . якщо не блекаут. Мені ніколи фоткати інших. але ваші сусіди мають рацію
Ответ дляJul-Ap
Так а здесь постоянно темы, что Евровидение отбор в метро проводят или ёлку с 3 лампочками поставили, а у них света нет...
Люди вообще не понимают, как это все устроено.
Наверное, и у автора окружающие многие считают, что дом автора паразитируют на общем добре, а им не хватает.
Ну розкажіть мені як це влаштовано?
Пошкодженої інфраструктури в нас НЕМА.
Є ЛІМІТИ! Вичерпано ліміт споживання -блекаут.
І населенню, особливо у сільській місцевості і півтори години поспіль не дають. Зате у Буковелі всі релаксують - якраз на часі коли в країні війна.
І нові тролейбусні лінії всралось відкрити і порожні тролейбуси їздять цілими днями.
❗Графік вимкнень на 21 грудня ❗
Доведений ліміт для області на 21.12 є в межах лімітів попередньої доби: нічний - 197, 47 МВт і денний - 274 МВт. Відповідно до доведених лімітів буде застосована схема 4х2.
Орієнтовно:
💡1 черга
- З 00:00 до 02:00, з 04:00 до 08:00, з 10:00 до 14:00, з 16:00 до 20:00 та з 22:00 до 24:00- черга буде вимкнена
- З 02:00 до 04:00, з 08:00 до 10:00, з 14:00 до 16:00, з 20:00 до 22:00 - черга буде з електропостачання
💡2 черга
- З 00:00 до 04:00, з 06:00 до 10:00, з 12:00 до 16:00 та з 18:00 до 22:00 - черга буде вимкнена
- З 04:00 до 06:00, з 10:00 до 12:00, з 16:00 до 18:00 та з 22:00 до 24:00 - черга буде з електропостачанням
💡3 черга
- З 02:00 до 06:00, з 08:00 до 12:00, з 14:00 до 18:00 та з 20:00 до 24:00 - черга буде вимкнена
- З 00:00 до 02:00, з 06:00 до 08:00, з 12:00 до 14:00 та з 18:00 до 20:00 - черга буде з електропостачанням
Також, для зменшення навантаження на мережу в години пікового навантаження, до вимкнення може бути застосована 4 черга.
⚡ Знеструмленою підчерга 4.1 буде з 07:00 до 12:00 та з 15:00 до 20:00.
⚡Знеструмленою підчерга 4.2 буде з 10:00 до 17:00, але при цьому кожен споживач буде без електроенергії не більше 5 години в цьому проміжку
❗В години увімкнень просимо споживати електроенергію економно – від цього залежить можливість дотримуватись графіків.
☝Дізнатись свою чергу можна за особовим рахунком: або у чатботі Viber . Також у VIBER під кнопкою «Перегляд активних вимкнень» можна дізнатися орієнтовний час увімкнення.
Пошкодженої інфраструктури в нас НЕМА.
❗Графік вимкнень на 21 грудня ❗
Орієнтовно:
💡1 черга
💡2 черга
💡3 черга
Отключайтесь по хорошему лучше сами, чтобы не было, как в Тернополе.
‼В Тернополе завистливые соседи добились отключения света в доме, в котором его раньше никогда не выключали.
Житель Тернополя сообщил, что один из домов в городе был на «хорошей линии» электроснабжения. Соседи стали на него жаловаться, и в итоге теперь без света сидят все.
Премия «соседи года» уверенно уходит в Тернополь 😂
Счастливый магазинчик• 21 декабря 2022
Потому, что людей довели уже до крайностей и дурдома с этими отключениями.
Если равномерно всех отключали, сделали адекватный график- никто не протестовал бы, не жаловался и не были бы зависти к тем, кто всегда со светом.
А так, имеем, что имеем. Люди уже готовы убивать ща горящие окна напротив 😀
Когда действует график +4-2 реально всё успеваешь, не бегаешь как ошпаренный, не кочегариш сразу все электроприборы, скорее всего и нагрузка на ел. сеть меньше.
Ответ дляСчастливый магазинчик
’Людей довели’ - так можна виправдати й канібалізм під час Голодомору
Ответ дляСчастливый магазинчик
Если бы не было войны, то и адекватного графика отключений не нужно было бы.
А зависть это наша национальная черта, никуда не деться)
Ответ дляСчастливый магазинчик
Не скажите. У нас в городе четкий график (3/3 или 2/4) и то петиция висит от соседей из хрущёвок отключить новострой, запитаный с поликлиникой. При том эти же соседи из хрущёвок пол войны прятались в подвале новостроя. При том в хрущевках газ, а в новострое все на электрике, у них без света нет ни воды, ни отопления.
60 голосов собрала ’добрых соседей’).
Это не повлияет на графики для соседних домов.
Но люди уже на взводе. Даже самых терпеливых напрягает половина домов без отключения вообще, когда рядом электричество 5-6 часов в день, и это без учета раскачек и аварийных.
Дтэкам лень составить честные графики, и виноваты в этом именно они.
Ответ дляCarin
Так может нужно в ДТЭК идти, а не к соседям?
Хотя конечно можно понять людей. Сама в блэкауты раскисаю ((
Ответ дляBigSize_
Зачем идти, звонят и пишут на сайте и в facebook, пишут на городских сайтах, звонят в ОВА.
А в случае автора фотофисируют, наверное, никто ж окна не бьет.
Счастливый магазинчик• 21 декабря 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Оправдать можно все, что угодно!
Счастливый магазинчик• 21 декабря 2022
Ответ дляmamarama
Все списано на войну 🙄
У нас неделю были проверки на Облэнерго, и как ни странно - неделю свет не выключали, даже на 2 часа )
Только уехали, опять лимиты ))
Ответ длявсеЛенаЯ
Кому війна кому мати рідна
👍.. вот обожаю таких мыслящих людей как вы 😘… здесь таких мало .
Ответ дляНе ангелы
ой, а це як? де Київ, а де Ірпінь
Я маю вулицю написати? Подивіться на карті район Києва біля Ірпеня
Ответ длявсеЛенаЯ
Ситий голодного не зрозуміє.
Не треба нікого судити.
Ви виправдовуєте й доноси в НКВС? Українці одне на одного стукали, в кого врожаю або худоби більше. Класова ненависть