GirlSuper• 21 декабря 2022

000@н@ русня

Ну шо таке
😵‍💫
Дайте жити нам
Амарилис• 21 декабря 2022
Ответ дляЧитака
В мене тариф - Інтернет без меж - а ледь працює, як нема світла🤣 отакий Безмеж
А в мене на старому телефоні стоїть мамина карточка, я її поповнюю раз в три місяці на 5 грн і от зараз з нього пишу. Інтернет не вирубають взагалі, дивина та й годі.

Sergeevna-a227• 21 декабря 2022
Коли є світло пару годин, то в мене паніка, не розумію що робити , і вже звичка ліхтар до вбиральні брати, навіть коли є світло, тупо забуваю увімкнути.
Холодильник став шафою...Ніякого нового року не хочеться(
Rosa Blanca• 21 декабря 2022
Ответ дляSergeevna-a227
Я на НР поїду в село. Там все те саме із світлом, але хочеться зігрітись коло печі і приготувати дітям щось смачне навіть без світла. Ялинку зібрати з лісу і не чути цих генераторів.
oksanav• 21 декабря 2022
Дівчата, інтернет ледь грузить. Не можу в тг канали зайти. Що там пишуть, літають ще тварюки? Пусків хоч немає?
antoninalav• 21 декабря 2022
Ответ дляoksanav
Пусків нема. Ще літають
oksanav• 21 декабря 2022
Ответ дляantoninalav
Пусків нема. Ще літають
Дяка вам. Задрали виродки
wolfhits@• 21 декабря 2022
Відбій, дякувати Богу🙏
oksanav• 21 декабря 2022
Бляха-муха, тільки в магазин зайшла. І купити нічого не встигла.
Alve• 21 декабря 2022
Ответ дляGirlSuper
Нічо не знаю.
Нічо не бачила
Інтернет погано працює зв’язку немає
Хоч тепло вдома
В школі отоплення немає.
🫤
О . У вас є школа і тепло. Уже добре.