Ну шо таке
😵💫
Дайте жити нам
😵💫
Дайте жити нам
Счастливый магазинчик• 21 декабря 2022
Ответ дляIanxMickey
ТГ monitor, а не помоечный мониторИНГ.
А как его найти ? В поиске только мониторинг 🙄
IanxMickey• 21 декабря 2022
Ответ дляСчастливый магазинчик
Ответ дляAlexsandra
а де ви таке читаєте і берете інформацію?
Ми 2 тижні як повернулися додому, пока розкладала, прибирала не до тривог було, а зараз треба вникати і моніторити що, де , коли..підкажіть будь ласка, де слідкувати?
Буду щиро вдячна за допомогу!

В телеграмі канал Чому тривога
Will_Be...• 21 декабря 2022
Ответ дляLexxagirl
Пишут в тг, что в Кривом роге взрывы. Суки!
Хм... А кто пишет? Все прошлые разы, когда прилетало - слышала, сегодня, вроде, тихо. Да и, кроме этого у нас есть чему взрываться, по времени - как раз подходит.
Ответ дляWill_Be...
Та написали уже, что причина локальная. Оно ж во всех тг-каналах - один написал, все подхватили
Rosa Blanca• 21 декабря 2022
Ответ дляМухтар
Ну потому что когда 5 ракет мимо моего окна пролетело и упало в километре, я реально перепуганная
Така сама. Серед ночі до вікна бігаю, прислухаюсь, хапаю карту, якщо є іетернет... Але в укриття ніколи не ходили. Зараз весь будинок дирчить генераторами, на 1му ще й ремонт, що весь будинок аж трусить. Позавчора в нашому районі якесь нло було, якісь вибухи, всі все чули, але нічого не відомо. І ти сидиш, як в дурдомі, і намагаєшся згребти себе до купи, бо вже поряд літало все і вибухало на очах. Тому не знецінюватиму таку тривогу, вона не безпідставна. Мені особисто в такі моменти хочеться забитись в куток, але у нас нема куди й забитись особо.
Счастливый магазинчик• 21 декабря 2022
Ответ дляЧитака
Дивні у вас логічні ланцюжки🤔ми не виїжджали, позавчора в тривогу вже хвилин через 40 почалися відбої
17.12 тревога началачь в 11:20- а отбои пошли в 13-04, тоже Миги в Бульбашах.
Счастливый магазинчик• 21 декабря 2022
Ответ дляЧитака
Дякую, в мене немає світла, нічого не грузиться, окрім порадниці, тому і питаю
Они постоянно так делают, козлы, что бы люди в стрессе сидели 😡
kristi_ana• 21 декабря 2022
Ответ дляAlexsandra
Буду щиро вдячна за допомогу!

Навіщо вам це треба? Живіть собі спокійно, чому бути того не минувати. Чи ви в подвал при кожній тревозі спускаєтесь?
Ответ дляkristi_ana
Ну багатьох заспокоює, коли тривога і знаєш, що то не пуски або шахіда, а тренувальний політ, а так тривога, сидиш без світла і не знаєш, що думати
Ответ дляЧитака
Дивно, коли немає світла майже нічого не грузиться, а порадниця хоть і довго але грузиться
А я не можу зрозуміти, чому в мене мобільний інтернет літає, мережу показує максимальну, а додзвонитись ні до кого не можу, навіть собі на другий телефон, де також максимальна мережа.
Ответ дляЧитака
Я вообще ничего не думаю, пока звуки взрывов не услышу. Тревога много раз за день, нервов не хватит, переживать во время каждой.
Ответ дляАмарилис
В мене тариф - Інтернет без меж - а ледь працює, як нема світла🤣 отакий Безмеж
kristi_ana• 21 декабря 2022
Ответ дляЧитака
Мені вже набридло кожний раз нерви псувати, так реально можна з глузду з´їхати. 10 місяців вже цього жаху, і кінця не видно.