GirlSuper• 21 декабря 2022

000@н@ русня

Ну шо таке
😵‍💫
Дайте жити нам
Gupa• 21 декабря 2022
Ответ дляviika65
на Али посмотрите, там много от юсб. на ОЛХ.
Знаю де шукати, хотілось перевірені варіанти.
Ввечері спробую у продавців квітів в переході попитати

Счастливый магазинчик• 21 декабря 2022
Ответ дляIanxMickey
ТГ monitor, а не помоечный мониторИНГ.
А как его найти ? В поиске только мониторинг 🙄
Амарилис• 21 декабря 2022
Ответ дляGupa
Ну таке собі, негоже хлопцям хлам передавать.
Вам тепло, чи гарно потрібно?
IanxMickey• 21 декабря 2022
Ответ дляСчастливый магазинчик
https://t.me/war_monitor
viika65• 21 декабря 2022
Ответ дляGupa
посмотрите на ДЖУМе , там отзывы есть.
Счастливый магазинчик• 21 декабря 2022
Ответ дляIanxMickey
https://t.me/war_monitor
Спасибо 🕊️
Gupa• 21 декабря 2022
Ответ дляАмарилис
Вам тепло, чи гарно потрібно?
Мені соромно таке передавати.Мала на увазі готові, з зігріваючим ефектом.
Читака• 21 декабря 2022
Відбої вже йдуть?
МельничукОля• 21 декабря 2022
Ответ дляЧитака
Відбої вже йдуть?
Ні

КотоВовна• 21 декабря 2022
Ответ дляAlexsandra
а де ви таке читаєте і берете інформацію?
Ми 2 тижні як повернулися додому, пока розкладала, прибирала не до тривог було, а зараз треба вникати і моніторити що, де , коли..підкажіть будь ласка, де слідкувати?
Буду щиро вдячна за допомогу!
В телеграмі канал Чому тривога

https://t.me/tryvoga_chomu
Will_Be...• 21 декабря 2022
Ответ дляLexxagirl
Пишут в тг, что в Кривом роге взрывы. Суки!
Хм... А кто пишет? Все прошлые разы, когда прилетало - слышала, сегодня, вроде, тихо. Да и, кроме этого у нас есть чему взрываться, по времени - как раз подходит.
Lexxagirl• 21 декабря 2022
Ответ дляWill_Be...
Та написали уже, что причина локальная. Оно ж во всех тг-каналах - один написал, все подхватили
Isa Dora• 21 декабря 2022
Ответ дляWill_Be...
Все ок, написали что учения
Rosa Blanca• 21 декабря 2022
Ответ дляМухтар
Ну потому что когда 5 ракет мимо моего окна пролетело и упало в километре, я реально перепуганная
Така сама. Серед ночі до вікна бігаю, прислухаюсь, хапаю карту, якщо є іетернет... Але в укриття ніколи не ходили. Зараз весь будинок дирчить генераторами, на 1му ще й ремонт, що весь будинок аж трусить. Позавчора в нашому районі якесь нло було, якісь вибухи, всі все чули, але нічого не відомо. І ти сидиш, як в дурдомі, і намагаєшся згребти себе до купи, бо вже поряд літало все і вибухало на очах. Тому не знецінюватиму таку тривогу, вона не безпідставна. Мені особисто в такі моменти хочеться забитись в куток, але у нас нема куди й забитись особо.
Читака• 21 декабря 2022
Щось довго тривога
Isa Dora• 21 декабря 2022
Ответ дляЧитака
Щось довго тривога
Вы местная?
Читака• 21 декабря 2022
Ответ дляIsa Dora
Вы местная?
Що ви маєте на увазі?
Isa Dora• 21 декабря 2022
Ответ дляЧитака
Що ви маєте на увазі?
Ни у одного украинца за 10 месяцев войны не возникло бы такого вывода
Читака• 21 декабря 2022
Ответ дляIsa Dora
Дивні у вас логічні ланцюжки🤔ми не виїжджали, позавчора в тривогу вже хвилин через 40 почалися відбої

S-lana• 21 декабря 2022
Ответ дляWill_Be...
Счастливый магазинчик• 21 декабря 2022
Ответ дляЧитака
17.12 тревога началачь в 11:20- а отбои пошли в 13-04, тоже Миги в Бульбашах.
Читака• 21 декабря 2022
Ответ дляСчастливый магазинчик
Дякую, в мене немає світла, нічого не грузиться, окрім порадниці, тому і питаю
Читака• 21 декабря 2022
Дивно, коли немає світла майже нічого не грузиться, а порадниця хоть і довго але грузиться
Счастливый магазинчик• 21 декабря 2022
Ответ дляЧитака
Они постоянно так делают, козлы, что бы люди в стрессе сидели 😡
kristi_ana• 21 декабря 2022
Ответ дляAlexsandra
Буду щиро вдячна за допомогу!
Навіщо вам це треба? Живіть собі спокійно, чому бути того не минувати. Чи ви в подвал при кожній тревозі спускаєтесь?
Читака• 21 декабря 2022
Ответ дляkristi_ana
Ну багатьох заспокоює, коли тривога і знаєш, що то не пуски або шахіда, а тренувальний політ, а так тривога, сидиш без світла і не знаєш, що думати
Амарилис• 21 декабря 2022
Ответ дляЧитака
А я не можу зрозуміти, чому в мене мобільний інтернет літає, мережу показує максимальну, а додзвонитись ні до кого не можу, навіть собі на другий телефон, де також максимальна мережа.
Яся222• 21 декабря 2022
Ответ дляЧитака
Я вообще ничего не думаю, пока звуки взрывов не услышу. Тревога много раз за день, нервов не хватит, переживать во время каждой.
Читака• 21 декабря 2022
Ответ дляАмарилис
В мене тариф - Інтернет без меж - а ледь працює, як нема світла🤣 отакий Безмеж
kristi_ana• 21 декабря 2022
Ответ дляЧитака
Мені вже набридло кожний раз нерви псувати, так реально можна з глузду з´їхати. 10 місяців вже цього жаху, і кінця не видно.