Кукусики• 21 декабря 2022
Покажіть свою кросбоді з широким ременем??
Будь ласка. Що зараз можно??
Оскорбляю всячески• 21 декабря 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Хотелка
Та ,ну, .... Хотите что то не такое базарное...
Кукусики
• 21 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну от навіщо ви так?? У кожного свій же смак, нащо ото людям негативити??
Оскорбляю всячески• 21 декабря 2022
Я без негативу... Ну чесно , може Людина прислухається.... на мій смак .. ну за кілометр видно що її на 7мому км. Купили... Я розумію ,що не всі за тисячі готові сумки купувати, але ж оті молнії видають дешевизну. Якщо річ недорога , хай вона буде без декору зовсім , в мінімальному стилі ....
LIANA171185• 21 декабря 2022
У меня такая+ещё одна такой же формы,только как бы из стеганной кожи и черного цвета.
А вообще последние года 3 предпочитаю рюкзаки.В такие сумочки бутылку воды не положишь.