Olesya Kim• 21 декабря 2022

Онлайн можно посмотреть Зеленского и Байдена в 23-30?

Где?
solnyshko78-78• 21 декабря 2022
Тот же вопрос)
Klodia• 21 декабря 2022
пукин наверняка тоже смотреть будет.
HelloKitty18• 21 декабря 2022
🙂
автор Olesya Kim • 21 декабря 2022
Ответ дляsolnyshko78-78
Тот же вопрос)
Вроде как тут, через 15 мин
автор Olesya Kim • 21 декабря 2022
Ответ дляKlodia
пукин наверняка тоже смотреть будет.
Пусть запасается туалеткой, желательно влажной
rybka21• 21 декабря 2022

23.45
Rina_europa• 21 декабря 2022
Приехал отчитываться за деньги и системы что давали 💪
автор Olesya Kim • 21 декабря 2022
Ответ дляRina_europa
Для этого не надо переться через пол земного шара
Advoco• 21 декабря 2022
Мене більш цікавить результати непублічних зустрічей. Бо прочухан за відсутність свободи слова, корупцію і проросійських членів у ОПі і на державних посадах - наш Зе точно отримає. Не дарма його викликали самого без дворецького. Дворецькому Нолан чорну мітку вже передала. Подивимось… на США - одна надія.
автор Olesya Kim • 21 декабря 2022
Ответ дляAdvoco
Пусть сначала своей коррупцией и пророссийскими членами займутся. А то весь мир и фамилии этих крыс знает и хоть бы шо
автор Olesya Kim • 21 декабря 2022
Переводчик какой-то перепуганный. Вечно у нас что ведущие, что переводчики как со свалки
Advoco• 21 декабря 2022
Ответ дляOlesya Kim
Не вам вказувати що робити США. Бо судова система у них працює навідмінно. І навіть Трампу світить кримінальна справа за заколоти. На Беню висить кримінальна справа за розкрадання мільярдів привату. Суддя Вовк - під санкціями. А у нас що - поважні люди? Злодії і корупціонери. Ви хочете жити в такій краіні? Я -ні. За що і за кого гинуть найкращі люди на фронті? Чому опзж у повному складі сидить і голосує разом зі слугами як ні в чому не було? Чому МП до сих під не визнала терористичним угрупуванням. Чому наші дірки в бюджеті мають оплачувати американські платники податків, а слуги знову виділяють 90 мільярдів на асфальт і 3 - на зомбімарафон… Цьому немає кінця і краю… наш Зе як зачарована Аліса в краіні чудес - живе в іншому світі,.
автор Olesya Kim • 21 декабря 2022
Ответ дляAdvoco
Я согласна, творится полный писец. При чем с началом войны только хуже стало. Но не верю я что это изменится
Rina_europa• 21 декабря 2022
Ответ дляOlesya Kim
Потому что очень сложно синхронно переводить, даже спецам.
У них оба полушария работают одновременно;)
автор Olesya Kim • 21 декабря 2022
Ответ дляRina_europa
Но справляются же другие как-то
Rina_europa• 21 декабря 2022
Ответ дляOlesya Kim
Но справляются же другие как-то
Ну тогда слушайте полностью без перевода, поймёте лучше, думаю...
автор Olesya Kim • 22 декабря 2022
Ответ дляRina_europa
У меня уровень выше среднего, но боюсь этого мало
автор Olesya Kim • 22 декабря 2022
Ответ дляRina_europa
Ну вот, пожалуйста, женщина же нормально переводит
автор Olesya Kim • 22 декабря 2022
Зеленский по ходу не спал пару суток, судя по всему ((( Очень некстати
автор Olesya Kim • 22 декабря 2022
Ахахах
автор Olesya Kim • 22 декабря 2022
Хватит уже извиняться, боже...
MarryV• 22 декабря 2022
Після Петріоту, ми хотіли би ще раз отримати Петріот
Mrs.Ochmonek• 22 декабря 2022
Ответ дляAdvoco
У вас там свої люди, що ви так впевнено розказуєте що він там отримає? За прочуханом , думаєте, їхав туди?
Advoco• 22 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Такі да…