Просто красавица• 22 декабря 2022
Гель лак самостійно
Дівчатка,хочу навчитися робити сама собі манікюр з гель лаком,щоб економити. Я в Німеччині. Тут в середньому коштує 30-40 євро. Якось шкода щотритижні віддавати ці гроші за нігті.
Яку лампу порадити і гель лаки. Може, є ще рекомендації. Ось , місяць уже не робила. Страх.
Просто красавица
• 22 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
А як же живуть без манікюру ті, хто в Україні без пособій
Удалено администрацией...
Чебуратор• 22 декабря 2022
Ответ дляПросто красавица
Ну, може, на інстасамку я не тягну, але все більш-менш пристойно. В іншому працюю над собою
Дивно, що мої руки виглядають, як у вашої родички, бо навіть посуд я мию в рукавицях або в посудомийці. Так,їх трохи обвітрило
Ні- ні, вашим рукам, ще далеко до тих.
Просто красавица
• 22 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
О, гарно спілкується ’вчителька’. Бажаю там і залишитись, нам тут таких не треба.
Не вам вирішувати, де мені залишатися, де ні.
Просто красавица
• 22 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Я для вас не вчителька, і видля мене не учениця
Муркамурковна• 22 декабря 2022
Автор, не реагуйте на дурню, ви молодець!!!!! У вас все получиться!
Я якось весною понила шо капец ногтям бо зняли разом з нігтями після останнього лютневого манікюру, потім знайшла де зробити, бо руки навіть в теплій воді тримати не могла, а на наступний день все злізло.... Мені тут дівчинка подарувала лампу і набір з лаками))) так от... В вересні я відкрила старшій і племінниці манюсеньку коморку по послугам, в листопаді сама закінчила курси манікюру і зараз на підстраховці можу бути)
Головне, мені кайф як подобається )))) тому любі починання і навики це круто!!!
Просто красавица
• 22 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Дякую!
Шумелка Мышь• 22 декабря 2022
Як завжди набігли добрі ’савєтчіци ’ і насипали ’компліментів’
Автор, я сама собі роблю вже роки три. Спочатку не зовсім виходило, зараз набила руку, що роблю і собі, і мамі. Порада починати з нюдових кольорів, не так видно нерівності .
Успіхів вам, хай все вдасться
Муркамурковна• 22 декабря 2022
Ответ дляПросто красавица
Дякую!
Купіть собі лампу, але беріть зразу хорошу, що б добре просихали нігті, ремувер для кутикули, ножнички гарні, пилочки 100-180 гріт( для спилювання матеріалу) 180-240 гріт, купіть для нігтів, средство для зняття гель лаку... , дегідратор, ультрабонд, базу, гель лак і топ з липким чи без липкого слоя...)) кісточку тоненьку шо б під кутикулу виводити.
Фрезер можна, але ним треба вміти користуватись
Куратор дебошей• 22 декабря 2022
Лампа sun фрезер звичайна ручка можна купити на алі
Ну а самі лаки брати вже на ваш смак
Просто красавица
• 22 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Дякую.
Просто красавица
• 22 декабря 2022
Ответ дляШумелка Мышь
Успіхів вам, хай все вдасться
Дякую)
LIANA171185• 22 декабря 2022
У меня Sun5,брала по акции самую недорогую+камуфлирующую базу,топ,праймер и акриловую пудру.Снимала пилочкой.Потом докупила базу обычную и штук 10 цветных гель-лаков.Снимала по-началу пилочкой.В этом году появился фрезер.Для кутикулы есть ремувер,ножнички и апельсиновые палочки.
Наклеек набрала уже давненько,так что с дизайном проблем вообще нет.
Для себя мне пока хватает.