Просто красавица• 22 декабря 2022

Гель лак самостійно

Дівчатка,хочу навчитися робити сама собі манікюр з гель лаком,щоб економити. Я в Німеччині. Тут в середньому коштує 30-40 євро. Якось шкода щотритижні віддавати ці гроші за нігті.
Яку лампу порадити і гель лаки. Може, є ще рекомендації. Ось , місяць уже не робила. Страх.
автор Просто красавица • 22 декабря 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Та будь ласка.
Кстати, карандаш для кутикулы очень хороший. Не нужно возиться с обрезанием или фрезером.
А як він виглядає?
Ответ дляПожмаковна
Я вибачилась,що не по темі запитання і спитала у автора,скільки їй років. Вона відповіла питанням на питання, а я надіслала відверту відповідь. До чого ваш коментар, так і не зрозуміла
Мої руки, до речі виглядають молодо. Зараз трохи посохли,мені сорок. Цікаво побачити ваші.
И_В_офигительных_штанах• 22 декабря 2022
Ответ дляПожмаковна
А до чого Ваш коментар? Дайте фото Ваших ручок?
Пожмаковна• 22 декабря 2022
Ответ дляПросто красавица
Слухайте,я не хотіла вас образити. Вибачте мені мою цікавість.
Ответ дляПросто красавица
А як він виглядає?
Я Вам посилання на ДМ давала.

Ще чудовий крем для рук

https://www.dm.de/balea-handcreme-5-prozent-urea-p...
Пожмаковна• 22 декабря 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Якби ви вели себе нормально- я би показала, мені не шкода. А так- ні
Ответ дляПросто красавица
То у Вас хоч шкіра рук підсохла, крем підживить. А от у деяких сіра речовина підсихає, там нічого не допоможе.
Ответ дляПожмаковна
То де фото шикарних ручок доглянутої пані?
Ответ дляПожмаковна

Та якось переживу без Ваших потрісканих лапок.
Пожмаковна• 22 декабря 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Там для вас коментар вище. Випийте персену і не кидайтеся на людей
Ответ дляПожмаковна
Та поки Ви ображаєте та кидаєтесь. А потім даєте задню: йя нє такая, нє ображайтє )
Носки на подтяжках• 22 декабря 2022
я пробувала, нічого не вийшло, лише витратила час і гроші
Пожмаковна• 22 декабря 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ви не в собі. Вважаю наш діалог вичерпаним
Морковку дай• 22 декабря 2022
Лампу замовляла на аліекспрес, по відгукам - нарікань нема, там можете вибрати на свій гаманець.
Серветки, пилочки також замовила на алі.
На гель лаки вам вище дали посилання на ДМ.
Періодично продивляюсь відео в ютуб, як все зробити правильно. Все реально
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Я Вам посилання на ДМ давала.

Ще чудовий крем для рук

Я вам дуже вдячна
Ответ дляНоски на подтяжках
Чому?
Улыбчик• 22 декабря 2022
Комменты 🔥🔥🔥 По теме)
Амели на мели• 22 декабря 2022
Ответ дляПожмаковна
Бо руки Ваші,як у 60- ти річної жінки. Мені стало цікаво скільки Вам років.
Я прям чекала цього коменту. А вам не все одно?
Носки на подтяжках• 22 декабря 2022
Ответ дляПросто красавица
Чому?
тому ще треба дороге обладнання і матеріали постійно докупляти, треба ще мати дуже набиту руку і вміти все робити професійно, а на відео все легко і просто, а так все облазило через тиждень і ногті вбились повністю + собі самій робити важко і по часу дуже довго і коряво виходить...
LediBlac• 22 декабря 2022
А этот маникюр вам за сколько делали? По теме: зайдите на Алик и смотрите по мощности
Чебуратор• 22 декабря 2022
От чесно, без тих зроблених нігтів аж ніяк не обійдетеся ? У вас все доглянуте і в порядку, а по вашим рукам не скажеш і гель не дуже допоможе змінити картину. Тоді для чого витрачати такі кошти ???
КлараЦеткин• 22 декабря 2022
Автор, может не стоит тратиться на все это. Научитесь сами хорошо делать гигиенический маникюр и все или найдите где делают недорого. Потому что хорошо научится делать гель лак это и долго и довольно затратно. Мастера покупают дорогие хорошие материалы, у них это окупается. Самой же покупать дорогие материалы накладно, а то, что дешево, будет и в носке также....
Ответ дляЧебуратор
Що Ви маєте на увазі під,, все доглянуте’. Що саме?
Гороховая• 22 декабря 2022
Ответ дляПросто красавица
Це іронія?
Я лампу купила на Али экспрессе. Там же и гель-лаки и базы праймеры.
У меня одна проблема - свои ногти мягкие, гель лак больше 3 дней не держится.
Приходится наращивать, а потом покрывать.
Чебуратор• 22 декабря 2022
Ответ дляПросто красавица
Шкіра ,волосся, зачіска , обличчя, ви все прекрасно зрозуміли. Шкіра рук у вас дійсно жахлива. Ви нагадали мені родичку,яка живе в селі, тримає 5 корів,табун свиней,кури,гуси, сама замучена і зачухана, але з гелем на корявих пальцях.
Ответ дляКлараЦеткин
Гігієнічний я вмію гарно добре робити.
Дякую за ваш коментар
Zelenkа• 22 декабря 2022
А як же живуть без манікюру ті, хто в Україні без пособій
Zelenkа• 22 декабря 2022
Ответ дляПросто красавица
Я працюю. В школі.
Ну то виділити значить можете на манікюр, раз є зп
Ответ дляЧебуратор
Ну, може, на інстасамку я не тягну, але все більш-менш пристойно. В іншому працюю над собою
Дивно, що мої руки виглядають, як у вашої родички, бо навіть посуд я мию в рукавицях або в посудомийці. Так,їх трохи обвітрило
КлараЦеткин• 22 декабря 2022
Ответ дляПросто красавица
Гігієнічний я вмію гарно добре робити.
Дякую за ваш коментар
Так это классно же. Вы конечно же смотрите сами, я просто как то тоже думала самой делать гель лак,но когда посмотрела сколько это все стоит, передумала. И перестала пока делать у мастеров. Сама делаю гигиенический или недорого у мастера.