ЕлькиПальки• 22 декабря 2022

ФОП 2 група. Налоги. Подскажите.

Есть ФОП который ведёт деятельность.
Единый за декабрь оплатили сегодня ( 22.12), а ЕСВ за 3-й квартал 12.12.
Читаю в интернете, но не могу разобраться.
Подскажите, пожалуйста, это штраф за несвоевременную оплату?
tanyayacuk• 22 декабря 2022
Тобто ФОП, які є платниками єдиного податку 1 та 2 групи, мають право не сплачувати єдиний податок та ЄСВ за себе в зазначених вище періодах. Варто звернути увагу, що це є правом, а не обов’язком таких осіб, і рішення щодо сплати єдиного податку чи ЄСВ така особа приймає самостійно. При цьому, після припинення воєнного стану в Україні, обов’язок щодо сплати ЄП чи ЄСВ за місяці, в яких не сплачувалися вказані податки, відповідно до вказаних норм, відсутній.

Варто зазначити, що на сьогодні для всіх платників податків встановлено звільнення від відповідальності за виконання свого податкового обов’язку, у тому числі щодо дотримання термінів сплати податків та зборів та подання звітності, у випадку відсутності у платника податків можливості своєчасно виконати свій податковий обов’язок. При цьому, такий обов’язок має бути виконаним протягом шести місяців після припинення або скасування воєнного стану в Україні.

автор ЕлькиПальки • 22 декабря 2022
Спасибо. Но я поняла так что речь идет о периоде с 24.02 по 31.05 ?
Дарьюшка555• 22 декабря 2022
Штрафов сейчас нет
Обращайтесь если нужна помощь с велением ФОП, сопровождаю ФОП по всей территории Украины
Так же сдаю годовую отчетность
iroman• 22 декабря 2022
Ответ дляЕлькиПальки
Если Вы об освобождении от оплаты ЕСВ и ЕН, то речь идет о периоде с 1 марта 2022 года.
iroman• 22 декабря 2022
P.S. Имеется в виду только ЕСВ за себя, за наемных работников платить надо.
автор ЕлькиПальки • 22 декабря 2022
Наемных нет.
автор ЕлькиПальки • 22 декабря 2022
Ответ дляiroman
Т.е. ничего страшно если просрочка по ЕН?
автор ЕлькиПальки • 22 декабря 2022
Без штрафа?
Дарьюшка555• 22 декабря 2022
Ответ дляЕлькиПальки
Ничего страшного!

Дарьюшка555• 22 декабря 2022
Ответ дляЕлькиПальки
Без штрафа?
Без
Дарьюшка555• 22 декабря 2022
Ответ дляЕлькиПальки
Без штрафа?
Правильно отчетность нужно годовую сдать
автор ЕлькиПальки • 22 декабря 2022
Спасибо огромное!!!
Вишиванка• 22 декабря 2022
Я вот все равно разобраться не могу,сейчас во время ВП могу вообще ничего не оплачивать?но почему тогда в Дие висит долг у меня?
Дарьюшка555• 22 декабря 2022
Ответ дляВишиванка
Да, все верно понимаете
Нужно сдать только правильно годовую отчетность
Если нужна помощь обращайтесь